Results 1 to 8 of 8

Thread: Въпрос за талона към книжката

  1. #1
    започва да се пристрастява freekyou's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Димитровград
    Age
    32
    Posts
    97

    Default Въпрос за талона към книжката

    Здравейте колеги, днес през деня си гледах документите и нещото което ми направи впечетление, е че на синия талон пише, че е изваден през 2000 година, а аз книжка съм искарал през 2009. Видях и на баща ми талона и там същата работа. Та въпроса ми е защо така се е получило.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD + Remap

    http://vbox7.com/play:74e1033b0c

  2. #2
    Запален алфист zdravko_ss's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Плевен
    Age
    43
    Posts
    481

    Default

    странно , на моя талон датата съвпада с датата на издаването на книжката.
    _156_2,4_JTD_136hp_-EX
    156 FL 1,9 JTD 115hp "05

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by freekyou View Post
    синия талон пише, че е изваден през 2000 година, а аз книжка съм искарал през 2009. Видях и на баща ми талона и там същата работа. Та въпроса ми е защо така се е получило.
    Щото някой в кат е блял, свиркай си и да не ти пука.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    започва да се пристрастява leo's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Русе
    Age
    40
    Posts
    40

    Default

    На моя талон пък няма дата. В момента съм с т.нар. 'златен' талон - няма написана дата; на синия също нямаше дата... Може би въобще не ги проверяват тия дати
    Only the best is good enough!
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 16v '03
    ex: Alfa Romeo 146ti '99

  5. #5
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by leo View Post
    На моя талон пък няма дата. В момента съм с т.нар. 'златен' талон - няма написана дата; на синия също нямаше дата... Може би въобще не ги проверяват тия дати
    Ми то или имаш талон или нямаш - любезната "родна милиция" ти го е прибрала да го пази - за талона няма значение датата
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

  6. #6

    Default

    Талоните ги въведоха тогава, затова на всички пишеше 2000г.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #7
    Младши алфист GriVos's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    София
    Posts
    4

    Default

    Здравейте колеги ,датата от синия контролен талон трябва да съвпада с датата на издаване на СУМПС. Относно случая на колегата "Freekyou" си е чиста грешка на Кат - Хасково, карай смело

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by GriVos View Post
    Здравейте колеги ,датата от синия контролен талон трябва да съвпада с датата на издаване на СУМПС. Относно случая на колегата "Freekyou" си е чиста грешка на Кат - Хасково, карай смело
    На първите талони пише 2000г на всички без значение кога си взел книжка,на новия ми талон пише датата ,когато ми го дадоха тази година.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •