Results 1 to 7 of 7

Thread: Помощ ключ алфа 146

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    18

    Default Помощ ключ алфа 146

    колеги, загубих си ключа на алфата, а ми беше единствен! Въпроса е сега какво да правя? Вада си нов ключ (каде е най-добре и най-близко да изглежда до оригинала) или има опция от друга да се вземе и да се препрограмира??

  2. #2

    Default

    как точно мислиш, че могат да го програмират новия без да имат стария..? Ще трябва да отидеш да ти махнат имобилайзера някъде и да търсиш някой, който ще се навие да прави ключ по ключалката... Добра идея е когато имаш един единствен ключ за колата да отидеш и да си извадиш за 10 лева един обикновен без чип за иммото, за да може в такъв случай да се ползва поне за каране след махането на иммото и за отваряне на колата ако има драма с другия, но при теб вече е късно явно...
    Интересно ще ми е да кажеш след като се оправиш и подкараш пак колата, колко точно пари ти е излязло това "удоволствие"
    Last edited by badmadafaka; 13-11-2011 at 15:43.

  3. #3

    Default

    Колега какъв ти е двигателя? С какво ЕКУ си? Имам комплект ЕКУ, имобилаизер , патрон и ключ за 145 1.6 тс и същия комплект за 145 1.6 боксер.

    Alfa 156 2.0ts НЯМА Я ВЕЧЕ, Alfa 145 1.6 Boxer И НЕЯ, Alfa 145 1.6ts И НЕЯ

  4. #4
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    18

    Default

    мисля 4е е 1.6 боксер 101 к.с.

  5. #5

    Default аааа

    колега здравей имах същият проблем, гледам че си от софия. На мен ми направиха ключ по ключалката и ми махнаха имобилайзера , ключа ми излезе 30 лева ако искаш ми пиши на лично да ти обясна къде точно е ключаря, става за около 2 часа
    1.9 td

  6. #6

    Default дд

    здр намира се м/у блок 42 и 42А в кв Младост в близост до 125 соу, обаче някой трябва да ти премахне имобилайзера
    1.9 td

  7. #7
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    А може и да се обучи нов чип по кутийката Сваля се кутийката на имото, прочита се ПИН кода и по него се прави ключ. Цената на ключа и премахване на имото е една и съща долу горе, но в единия случай колата е долу горе защитена от кражба, в другия не е и не се тревожиш, че ще те остави на пътя заради гръмнала кутийка например.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •