Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 163

Thread: Какво не харесвам в алфа 147

  1. #61
    Запален алфист D22DJ's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Перник
    Age
    41
    Posts
    345

    Default

    Това не е ли крушката за късите светлини - колегата спомена халогена.


    Alfa Romeo 147 Selespeed - Landi Renzo Omegas -full decat - chipped by Extreme

  2. #62

    Default

    Благодарско за инфото все пак ,но аз говорих за халогена.Тук е дадено инфо за H7.Халогена както знаете е H1 и е най-отвътре на фара и та там ми бяха мъките-няма бъркане.Много на вътре и много тясно .Всичко на опипване с върха на пръстите и интуиция кое къде е.
    П.П. Намерих и снимка в нета ...
    http://www.alfa156.net/tech/147bumper_data/15.JPG
    Last edited by nightwatch; 26-01-2013 at 22:55.

  3. #63
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    То всичко е халоген... ако има в предвид фаровете за мъгла това е друг въпрос.

  4. #64

    Default

    То халоген ,но аз лично като ми каже някой халоген се сещам за фара за мъгла..както и да е ,няма значение какво мисля аз,дали е вярно или грешно,няма да навлизам в подробности..важното е ,че се разбрахме

  5. #65

    Default

    Аз също не разбирам какво ви скърца От скоро съм горд собственик на 147 1.9 Мджет, 140 к.с. и съм влюбена в моя Ромео. Пее ми с "босе", сложила съм му 17 джанти, върви страхотно, много стабилна в завоите (без тракшъна не знам за къде съм) и определено нямам проблем с паркирането. За поддръжката съм съгласна, но това удоволствие си има цена. След като го купих отнесох много лоши коментари за избора, който съм направила от всички "разбирачи", но не ми пука. Днес си го закарах на диагностика и от това, което ми казаха мисля, че ще се обичаме дълго време

    Към момента, момчета, виждам само плуюсовете на количката

  6. #66
    Запален алфист Spunky's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Пловдив
    Posts
    288

    Default

    Quote Originally Posted by veselinova View Post
    Аз също не разбирам какво ви скърца От скоро съм горд собственик на 147 1.9 Мджет, 140 к.с. и съм влюбена в моя Ромео. Пее ми с "босе", сложила съм му 17 джанти, върви страхотно, много стабилна в завоите (без тракшъна не знам за къде съм) и определено нямам проблем с паркирането. За поддръжката съм съгласна, но това удоволствие си има цена. След като го купих отнесох много лоши коментари за избора, който съм направила от всички "разбирачи", но не ми пука. Днес си го закарах на диагностика и от това, което ми казаха мисля, че ще се обичаме дълго време

    Към момента, момчета, виждам само плуюсовете на количката
    Пожелавам ти само плюсовете да виждаш колежке и да те радва много!

    Относно смяната на крушките и 3-те се вадят по един и същи начин. И късите и дългите и фаровете за мъгла! Единствена разлика може да има само в посоката, в която трябва да преместиш телчето.

    И аз иначе първия път свалях целия фар ^^
    Alfa Romeo 147, 1.6 - 120hp (ГИ - Emer Frank Plus OBD)

  7. #67
    Младши алфист M0ncheV's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Troyan, Bulgaria
    Age
    32
    Posts
    29

    Default

    Много малка маневреност...
    The power is nothing without control

  8. #68

    Default

    Много мерси, колега

  9. #69
    Младши алфист M0ncheV's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Troyan, Bulgaria
    Age
    32
    Posts
    29

    Default

    Моля хаха
    The power is nothing without control

  10. #70
    Владо с Алфата oTBpaTuTko's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    340

    Default

    Да! Доста време чаках и накрая не издържах и разкарах този.... ръждив леген така да го нарека, защото то не е гърне а е цял леген. И се родих с приятно мъркане. Не ми качва 5 коня като на повечето тунинг маниаци, но се кефя на визията и звуки на количката!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_1807.jpg  
    Alfa Romeo 147 1.8 Една сбъдната мечта!
    146 1.4 - Темпераментната друсалинда
    Fiat Punto 1.2 - Сефтака

  11. #71
    Запален алфист Spunky's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Пловдив
    Posts
    288

    Default

    Quote Originally Posted by oTBpaTuTko View Post
    Да! Доста време чаках и накрая не издържах и разкарах този.... ръждив леген така да го нарека, защото то не е гърне а е цял леген. И се родих с приятно мъркане. Не ми качва 5 коня като на повечето тунинг маниаци, но се кефя на визията и звуки на количката!
    Колега от къде взе гърненцето? И аз искам да разкарам моя раждасялник, но нямам никаква идея какво да сложа?
    Дай някакво инфо. може и на ЛС

    Иначе наистина това е минус на тази красавица- огромното корито отзад...
    Alfa Romeo 147, 1.6 - 120hp (ГИ - Emer Frank Plus OBD)

  12. #72
    започва да се пристрастява slavi88's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Пловдив
    Posts
    89

    Default

    -скърцането като е студено
    -подгрев на кожените седалки ( зимата имаш чувство че сядаш на асфалта )
    -за маневрирането не се оплаквам, почти от 1вия път успявам да се навра там където искам
    -някъде из страниците прочетох за течноста за чистачки. наистина мн бързо звършва. Цръц цръц и айде 5 литра трябва да доливам

  13. #73
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Подкрепям колеги писали по-горе , особено за гърнето . Как можаха да го измислят да се вижда толкова много този леген . А за течността на чистачките значи не съм си въобразявал
    Иначе повечето девойки се чудят що за марка и модел е това и как така имала задни врати
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  14. #74
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    ...Иначе повечето девойки се чудят що за марка и модел е това и как така имала задни врати
    Направо ги късай на теста за интелигентност такива. Някой да не знае що за марка е Алфа Ромео... И то в 21 век.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  15. #75
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Quote Originally Posted by oTBpaTuTko View Post
    Да! Доста време чаках и накрая не издържах и разкарах този.... ръждив леген така да го нарека, защото то не е гърне а е цял леген. И се родих с приятно мъркане. Не ми качва 5 коня като на повечето тунинг маниаци, но се кефя на визията и звуки на количката!
    Я дай малко инфо за гърненцето,плс.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

Page 5 of 11 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •