Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24

Thread: Смяна на дирекция

  1. #16
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ....да колата е същата, купена от Монтана с търновсака регистрация....
    За кола с десен волан указано ли е някъде в документите, че е с дясна дирекция? В смисъл има ли нещо документално да се променя, или трябва да се свърши само... лесната работа-прехвърляне на волана отляво

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    За кола с десен волан указано ли е някъде в документите, че е с дясна дирекция? В смисъл има ли нещо документално да се променя, или трябва да се свърши само... лесната работа-прехвърляне на волана отляво
    Не...
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #18

    Default

    значи за сичко 350 лева какфото ти трябва сичко може и щита да ти отрежа

  4. #19
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by venli View Post
    значи за сичко 350 лева какфото ти трябва сичко може и щита да ти отрежа
    Не, че ме интересува, но и фаровете ли са в тази цена, че неговите има да се блещят наляво Ако оттук натам е до една седмица /грамотно/ блъскане за двама, сякаш излиза сметката - около 1500 лв върху 2.

  5. #20

    Default

    имам само единия фар мога да ти го дам него а ти да ми дадеш тфои а за другия 6те се опитам да ти го намеря и него

    ---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:27 ----------

    мога да ти оваржа сяка една 4ас да ти е с болчета в пликче

    ---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

    ако се разберем в понеделник мога да ти ги изпратя ето това ми е номера 0876670070 венци

  6. #21

    Default

    [QUOTE=Бобби;

    Взета е на партия и въпроса е дали да се трансформира или да се разграби.....ако ме разбираш!
    Въпрос на сметки....ти ги разбираш тия неща)[/QUOTE]

    според мен да я разглобиш е по-добре
    147 JTD

  7. #22
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Разкостяйте... това занимание си струва само ако колата струва поне 5 пъти цената на операцията или е някакъв олд-таймер/уникат.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  8. #23
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by venli View Post
    значи за сичко 350 лева какфото ти трябва сичко може и щита да ти отрежа
    Благодаря, много добра цена.....до понеделник ще имам яснота и ако стигна до трансформация непремено ще ти се обадя

    ---------- Post added at 07:54 ---------- Previous post was at 07:50 ----------

    Quote Originally Posted by Liminat View Post
    За кола с десен волан указано ли е някъде в документите, че е с дясна дирекция? В смисъл има ли нещо документално да се променя, или трябва да се свърши само... лесната работа-прехвърляне на волана отляво
    Документите не са проблем, но тая работа дето казваш, че е лесна....ще ти дам 500лв. и я направи)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  9. #24
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    ...Документите не са проблем, но тая работа дето казваш, че е лесна....ще ти дам 500лв. и я направи)
    Всеки схвана, че е майтап. А и аз съм най-неподходящия, скоро не съм захванал нещо без да се счупи. Последно, сменям пералнята с нова, малко зор се затваряше крана към водопровода, но го затворих как да е, след монтажа го развивам пак и като блъснаха едни води... Развил съм го с гайката, която държи въртока. За брой скъсани болтове с ръждиви гайки нека да не говорим

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •