Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: ремонтен комплект вариатор

  1. #16
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Е и това е вярно, значи по мое мнение, тоя комплект има смисъл, ако луфтът е малък, някои са изкарвали по 15-20 хиляди, така казват.При други се разтропва по бързо, ако износването е по голямо.Когато майстора сменя ремъци, ако има и познания може да провери луфтът, това съм чувал аз.Други хора, други мнения
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  2. #17
    Запален алфист adv_petrov's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Човек от Чикаго :D
    Posts
    221

    Default вариатор

    Те му мнение от опит: ремонтен комплект, не знам колко е било износването, ама с нон-стоп каране и нова Селения 20к, с рем.комплект изкара 7-8 хил км преди да се разтрака отново като ЮМЗ с бензиново запалване на вилка преди фейслифта 86', та ми спореха тука алфистите че карам дизел.
    Сложих нов вариатор и заспа, 15 000 км вече и още не го чувам (а аз знам как трака заминал вариатор).
    Ремонтния комплект има смисъл само ако мотора се разглабя така и така и за нещо друго, и колата после няма да се кара много км, т.е. ефекта ще е по-дълготраен. Тия алфи не обичат всеки ден разкостване.
    Alfa 156 2.0 - ех,
    Lancia Z 2.0i 147hp - ex,
    Lancia Y 1.4LX 80hp -ex
    Още италианки би било мазохизъм и горене пари на клада.

  3. #18
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by adv_petrov View Post
    Те му мнение от опит: ремонтен комплект, не знам колко е било износването, ама с нон-стоп каране и нова Селения 20к, с рем.комплект изкара 7-8 хил км преди да се разтрака отново като ЮМЗ с бензиново запалване на вилка преди фейслифта 86', та ми спореха тука алфистите че карам дизел.
    Сложих нов вариатор и заспа, 15 000 км вече и още не го чувам (а аз знам как трака заминал вариатор).
    Ремонтния комплект има смисъл само ако мотора се разглабя така и така и за нещо друго, и колата после няма да се кара много км, т.е. ефекта ще е по-дълготраен. Тия алфи не обичат всеки ден разкостване.
    Благодаря ти

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •