Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 43

Thread: мнение за AP 159

  1. #16

    Default

    Живко, с тия снимки от Германия.... Да не дойда някой кокошарник на живо


    Най-евтината '159' в Мобиле изглежда сравнително добре на снимки.
    Преди час цената беше 13600лв., но нарастна с 300лв. в бързината
    Дали умишлено е снимана на тъмно или просто са бързали да публикуват обявата
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...572&f1=details
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Живко, с тия снимки от Германия.... Да не дойда някой кокошарник на живо


    Най-евтината '159' в Мобиле изглежда сравнително добре на снимки.
    Преди час цената беше 13600лв., но нарастна с 300лв. в бързината
    Дали умишлено е снимана на тъмно или просто са бързали да публикуват обявата
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...572&f1=details
    Прясно регистрирана, тамън неска !

    Alfa Romeo GT JTD 16v `04
    Alfa Romeo 147 JTD 8v `02 ex
    Fiat Bravo GT TD100 `97 ex

  3. #18
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Някой да я гледал тази ?
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...291&f1=details
    Тази кола изглежда много добре,цвета е невероятен,за първи път виждам такава Вижте какво открихме обаче с един приятел който също я е харесал
    http://home.mobile.de/home/showDetai...icleType=false

    Оказва се че колата е на 150 000 км

    ---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:36 ----------

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Живко, с тия снимки от Германия.... Да не дойда някой кокошарник на живо


    Най-евтината '159' в Мобиле изглежда сравнително добре на снимки.
    Преди час цената беше 13600лв., но нарастна с 300лв. в бързината
    Дали умишлено е снимана на тъмно или просто са бързали да публикуват обявата
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...572&f1=details
    За тези пари изглежда направо супер,но трябва да се види на живо.Споед мен тази кола е за някой,който няма много претенции,кожи,можи,вожи,иначе е същата като мойта,но с Алфатех салон и автопилот
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #19

    Default

    Еее Мъри баси кучетата тия....
    Смятай тя още в немско намалена на 98 000, докато дойде до тука да не стане на 60 000км
    Иначе го питах по е-майла за км да видим какво ще каже!
    Last edited by Jivko7777; 13-12-2011 at 22:41.
    156 2.4JTD 136+ PS

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by Mury
    Тази кола изглежда много добре,цвета е невероятен,за първи път виждам такава Вижте какво открихме обаче с един приятел който също я е харесал
    http://home.mobile.de/home/showDetai...icleType=false

    Оказва се че колата е на 150 000 км
    Добре де, нещо не се връзва - цената е само 100 кинта по-висока в българската обява.... коооолко отстъпка да е направил немеца, за да изкара печалба търгаша тук, като трябва да се прибави и докарването до България в тия пари


    Quote Originally Posted by Mury
    За тези пари изглежда направо супер,но трябва да се види на живо.Споед мен тази кола е за някой,който няма много претенции,кожи,можи,вожи,иначе е същата като мойта,но с Алфатех салон и автопилот
    Аз например съм точно такъв човек, ама само като видя къде са залепени буквичките и цифричките на задницата и се отказвам да я гледам изобщо.... смятай, какво е всичко останало, щом толкова елементарно нещо са осрали
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  6. #21
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Добре де, нещо не се връзва - цената е само 100 кинта по-висока в българската обява.... коооолко отстъпка да е направил немеца, за да изкара печалба търгаша тук, като трябва да се прибави и докарването до България в тия пари


    Аз например съм точно такъв човек, ама само като видя къде са залепени буквичките и цифричките на задницата и се отказвам да я гледам изобщо.... смятай, какво е всичко останало, щом толкова елементарно нещо са осрали
    Тва с емблемките отзад според мен е нищо,пак казвам за 100-ен път,на тази кола са и огромни броните и се драскат адски лесно,ся че бояджията е бил олигофрен да не запомни как са били е друг въпрос Според мен тази кола си заслужава да се види на живо,дори и да се зкара на сервиз за проверка
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #22
    Запален алфист gorang's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    453

    Default

    Днес ще мина да я погледна и ще пиша по-късно.
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDm Q4 Lusso, Alfa Giulietta 1.6 JTDm, Alfa 166 2.4 JTD 20V, Piaggio NRJ Power DT; EX: Alfa 159 2.0 JTDm, Alfa Romeo Giulietta MA; Alfa Romeo 166 JTD; Alfa Romeo 156 SW 1.9 16v JTD; Alfa Romeo 156 2.4 jtd, Alfa 147 TS.

  8. #23

    Default

    Много Фнимателската да я огледаш и ако може да помоля за няколко снимки на светло
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  9. #24
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    44

    Default

    както тази се продава в БГ - така има и 2 лизингови от БГ които се продават в немското мобиле с адреси в Германия.... такаче врътки се правят...
    Относно връщането на километража на тази - колата се продава от представителство на Форд в Германия и надали търговец ще се прави на интересен с манипулиране на пробега... Другото което е - в Германия тази кола се продава с 2 комплекта гуми.... тука само с 1.....
    Колата най-вероятно ще бъде докарана от някой студент по празниците с цел да си избие пътя...

  10. #25
    Запален алфист gorang's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    453

    Default

    Колеги, сега бях да видя 159-ката. Като цяло за парите си изглежда ОК. Боядисвани са доста елементи, като са направени сравнително добре и няма разлика в цвета. Видимо няма удари, а задната броня не е боядисвана скоро (има си следички от леки драскотини) и нямам идея защо емблемките са на капака. Погледнах багажника отвътре - няма кривини или счупени пластмаси. Същото важи и за отпред. Неприятното е, че при боядисването на предната броня не са свалили фаровете и има следи от боя по пластмасата под фара, но се вижда като се загледаш внимателно. Около челното стъкло към предния капак в двата края лайстните стърчат леко, както и едната (дясна) лайстна на тавана между него и калника в задния край леко се повдига. Вътре салонът е запазен, но по таблото сивият интериор е наранен на места. Предполагам с качествено фолио ще стане супер. Моторът работи според мен добре, но нямам точна база за сравнение. Чуваше се лагер от ролка на ремък единствено, което след обслужване ще се оправи. Хората са готови да разрешат да я проверя с ФЕС когато пожелая. Като цяло не е най-високо ниво на оборудване, но и цената е повече от добра, нещо което и на хората на салона им е ясно и знаят, че ще се продаде.
    Рама: ZAR93900007086830
    Alfa Romeo Stelvio 2.2 JTDm Q4 Lusso, Alfa Giulietta 1.6 JTDm, Alfa 166 2.4 JTD 20V, Piaggio NRJ Power DT; EX: Alfa 159 2.0 JTDm, Alfa Romeo Giulietta MA; Alfa Romeo 166 JTD; Alfa Romeo 156 SW 1.9 16v JTD; Alfa Romeo 156 2.4 jtd, Alfa 147 TS.

  11. #26
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by gorang View Post
    Колеги, сега бях да видя 159-ката. Като цяло за парите си изглежда ОК. Боядисвани са доста елементи, като са направени сравнително добре и няма разлика в цвета. Видимо няма удари, а задната броня не е боядисвана скоро (има си следички от леки драскотини) и нямам идея защо емблемките са на капака. Погледнах багажника отвътре - няма кривини или счупени пластмаси. Същото важи и за отпред. Неприятното е, че при боядисването на предната броня не са свалили фаровете и има следи от боя по пластмасата под фара, но се вижда като се загледаш внимателно. Около челното стъкло към предния капак в двата края лайстните стърчат леко, както и едната (дясна) лайстна на тавана между него и калника в задния край леко се повдига. Вътре салонът е запазен, но по таблото сивият интериор е наранен на места. Предполагам с качествено фолио ще стане супер. Моторът работи според мен добре, но нямам точна база за сравнение. Чуваше се лагер от ролка на ремък единствено, което след обслужване ще се оправи. Хората са готови да разрешат да я проверя с ФЕС когато пожелая. Като цяло не е най-високо ниво на оборудване, но и цената е повече от добра, нещо което и на хората на салона им е ясно и знаят, че ще се продаде.
    Рама: ZAR93900007086830
    Тези лайстни на под предния прозорец в края,стърчат на всички 159-ки,просто щипките са им скапани.Нивото на оборудване е Медиум+автопилот,което за мен е напълно достатъчно/мойта е същата/.Ако колата няма сериозни забележки,за цената си е направо бинго..............
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  12. #27
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Тая кола освен с ниска цена с нищо друго не прави добро впечатление.Километрите със сигурност не са толкова , а по-скоро двойно.Който кара 159-ка веднага вижда обратната страна на ниската цена.Обърнете внимание на черния ауспух.Това със сигурност показва ,че ФАП-а или не работи въобще или направо е махнат защото там всичко трябва да свети от чистота и да няма грам сажди , а от там изводите са -многоооо километри , чипче и то некадърно или и двете.
    Все пак ако някой я хареса може да я купи защото цената е ниска за читава 159-ка и дори и да има нещо за 2-3000лв.ще придобие що годе нормален вид и после радост на новия собственик.
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

  13. #28
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by alfageorgi View Post
    Тая кола освен с ниска цена с нищо друго не прави добро впечатление.Километрите със сигурност не са толкова , а по-скоро двойно.Който кара 159-ка веднага вижда обратната страна на ниската цена.Обърнете внимание на черния ауспух.Това със сигурност показва ,че ФАП-а или не работи въобще или направо е махнат защото там всичко трябва да свети от чистота и да няма грам сажди , а от там изводите са -многоооо километри , чипче и то некадърно или и двете.
    Все пак ако някой я хареса може да я купи защото цената е ниска за читава 159-ка и дори и да има нещо за 2-3000лв.ще придобие що годе нормален вид и после радост на новия собственик.
    А според теб е лошо че на колата и е махнат ДПФ-а ли,за мен тзаи простотия е само във вреда на колата и нищо друго,еколкогия дрън дрън...............Мойта кола като е на 86 000 км. и е с махнат ДПФ,какво ще кажеш за нея.Това никога неможе да е критерии,защото ДПФ-е са нож с две остриета,както може 150 000 да нямаш никакви проблеми,така може през 1000 км да си в сервиза,явно не ти се е случвало,за да знаеш.Според теб е по-добре да даде 20 000 за някоя напудрена,и на следващия ден да и се разпадне колектора например/говоря за 2.4/

    П.С.Много си е добра колата,не разбирам колегата,зашо като искаш да имаш 159 трябва да даваш много пари.........................Е аз не дадох много пари преди 2 год.,колата ми е с ниско ниво на оборудване,но си има всичко което аз искам,и си я обичам,е тази кола е за някой като мен,непретенциозен.................
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #29

    Default

    Ми, тя реално погледнато има всичко, което имат и другите 159-ки, в смисъл, че поведението на пътя, динамиката, външния вид, здравината, разхода, поддръжката и прочие са същите, като на 159-ка за 30'000лв., НО няма екстри и има пребоядисвано - голям праз
    Само ми прави впечатление (не се бях заглеждал скоро), че и в мобиле.ДЕ вече има много прилични 159-ки за по 13'000лв. та не съм сигурен, че тукашните оферти са в час с "модата"!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    ПЛЕВЕН
    Posts
    342

    Default

    Ей големи драки сте бе.Казах , че не харесвам тая кола и айде сега ще ми обясните хиляда неща които не съм чувал според вас.Стига поучения .Карам алфи от 1992г. така , че моля без даване на акъли .Като толкова ви харесва специално тази чудесно , купете си я и весело прекарване в клуба "Направи си сам".
    Alfa Romeo Giulietta 170hp

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •