Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 121 to 135 of 236

Thread: Гараж на форумните мотоциклети

  1. #121
    Запален алфист vladeto_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Rouse
    Posts
    377

    Default

    Надявам се скоро р6-цата да стане р1,ако има мераклии да пишат
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 130720133749.jpg  
    Alfa Romeo 1.4 TS 146 Junior
    Alfa 147 1.6 TS Remapped by OEM
    Alfa Romeo GT 1.8 TS
    Yamaha R6

  2. #122
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Някой колега да има мераклия ?
    Само една бройка имам чисто нова

    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...47#post1260947
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  3. #123
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ха това е много яко. Как стои въпроса, ако те спрат полицаи, които не си видял, а те са забелязали скрития номер? За коли има ли такова нещо
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  4. #124
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Е то като ти е скрит номера защо да спираш на полицаите.....
    Иначе го скрива и показва отново за около 2,5 секунди на моя матор.
    За коли комплекта беше около 180 пари
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  5. #125
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Ха това е много яко. Как стои въпроса, ако те спрат полицаи, които не си видял, а те са забелязали скрития номер? За коли има ли такова нещо
    За скрит рег. номер или поставен не на обозначеното от закона място се наказва с лишаване до 6 месеца от правоуправление на МПС.
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  6. #126
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    От това лято и аз си имам една машинка за забавление. Въпреки, че и при мен нещата започнаха с фал-старт. В момента и аз съм в ремонт, но се надявам скоро да съм отново в движение.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails WP_000166.jpg  
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  7. #127

    Default

    Тези са ми голяма слабост, но така и не се осмелих да си взема един. Честито и дано го стегнеш подобаващо.

  8. #128
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by Z:)m View Post
    От това лято и аз си имам една машинка за забавление. Въпреки, че и при мен нещата започнаха с фал-старт. В момента и аз съм в ремонт, но се надявам скоро да съм отново в движение.
    Честото Мн се радвам че все повече Дукатита ще се движат по улиците на БГ. Пожелавам ти бързо да си го оправиш. Ако мога с нещо да ти помогна, питай. Знам какво е да 'удариш града' с покупката на мотоциклет. При мен осъществяването на една мечта замъгли всякакви трезви мисли и трудностите след това ме удариха с мн по-голяма сила. Важено е да им 'Happy end"
    Дай малко повече подробности за моторетката, като техн. данни и какви проблеми ти създава?
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  9. #129
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Благодаря ти, за предложената помощ!
    Много се радвах на машинката и ми доставяше невероятно удоволствие.
    През един от уйкендите бях се пуснал из нашия край по планинските третокласни пътища да се кефя на завоите и природата, но две дълбоки дупки в асфалта ме изненадаха неприятно. Резултата - изкривена предна и задна капла, изтървал заден амортисьор и спукан блок на двигателя, в зоната под задното закрепващо ухо.
    Моторчето е 98'ми набор, 600 куб.см.
    В момента се чудя, къде да си изправя каплите (без риск от безвъзвратно поломване) и как да си рециклирам амортисьора. За щастие, успях да си изнамеря нов блок (втора ръка) на сносна цена.
    Поствам една снимка за по-добро онагледяване на поражението по двигателния блок.

    Quote Originally Posted by Lqnkata View Post
    Честото Мн се радвам че все повече Дукатита ще се движат по улиците на БГ. Пожелавам ти бързо да си го оправиш. Ако мога с нещо да ти помогна, питай. Знам какво е да 'удариш града' с покупката на мотоциклет. При мен осъществяването на една мечта замъгли всякакви трезви мисли и трудностите след това ме удариха с мн по-голяма сила. Важено е да им 'Happy end"
    Дай малко повече подробности за моторетката, като техн. данни и какви проблеми ти създава?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Ducati crash.jpg  
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  10. #130
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by Z:)m View Post
    Благодаря ти, за предложената помощ!...
    Сетих се за случая ти. В един мото форум беше питал Не съм се сблъсквал с това обаче :/ Но щом си намерил блок - супер!
    За джантите мога да ти съдействам за Пл. Стига да не ти е мн далече. В компанията мотористчета са коментирали, че са доволни
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  11. #131
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Пловдив не ми е далеч. В момента ми казаха и за някакъв човек в околоните села на Ст. Загора. Вероятно първо ще си поправя двигателя и след това ще обърна внимание на каплите.
    Ще ти пиша на лични ако се сетя да питам за нещо друго.

    Поздрави!

    Quote Originally Posted by Lqnkata View Post
    Сетих се за случая ти. В един мото форум беше питал Не съм се сблъсквал с това обаче :/ Но щом си намерил блок - супер!
    За джантите мога да ти съдействам за Пл. Стига да не ти е мн далече. В компанията мотористчета са коментирали, че са доволни
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  12. #132
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by Z:)m View Post
    Пловдив не ми е далеч. В момента ми казаха и за някакъв човек в околоните села на Ст. Загора. Вероятно първо ще си поправя двигателя и след това ще обърна внимание на каплите.
    Ще ти пиша на лични ако се сетя да питам за нещо друго.
    Поздрави!
    ОК. В Пл освен, че изправят каплите и имат машини за баланс на мотоциклетни гуми. Да знаеш
    И да не е спам, една прясна снимка на две произведения на изкуството
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Снимка0094.jpg  
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  13. #133

    Default

    Quote Originally Posted by Lqnkata View Post
    ОК. В Пл освен, че изправят каплите и имат машини за баланс на мотоциклетни гуми. Да знаеш
    И да не е спам, една прясна снимка на две произведения на изкуството
    Колега много са хубави Монстерите, началото на лятото търсих, но нямашен избор от по-големите двигатели.
    А ето и моя олигофрен след предпоследния фейслифт от изминалото лято, за следващото ще е с още подобрения.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_2604.jpg  
    Last edited by Доко; 22-10-2013 at 23:23.

  14. #134
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    И ти ли?

  15. #135

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    И ти ли?
    Първия фейс беше доброволен, сега вече е по-принуда, тъкмо не ми харесваха гърнетата...

Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •