Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 236

Thread: Гараж на форумните мотоциклети

  1. #136
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    И аз си търся, ма грам не им разбирам ни от двигателите, ни от годините. Гледам, че някои са с по 2 диска отпред, някои са с един. Искам да не е от най-спрелите и в външни забележки може, че си имам идея как ще стане, ама съм много бос с тия Monster-и.

  2. #137

    Default

    Зависи какво разбираш под спрял. 900 кубиковия си е с прилична мощност, 600-ката е 50 коня, което ако си начинаещ е екстра, но има опасност да ти омалее. Ето тук са описани всички модификации. Вече какво да гледаш при избора ще питаш колегата Lqnkata. Късмет при избора, и да се похвалиш!

  3. #138
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Ми аз слизам от GSX-R 1000 K7 с генерация, Power Commander и дет' се вика повечето неща до 150 коня ми се струват спряли, ама заради детето не искам да карам нещо много мощно, че ще стане някоя беля. Иначе стария го има по-назад в темата.

  4. #139

    Default

    Даа, сега ти видях зверчето. В такъв случаи и 1100 не вярвам да те уплаши с неговите 97 коня.

  5. #140

    Default

    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    И аз си търся, ма грам не им разбирам ни от двигателите, ни от годините. Гледам, че някои са с по 2 диска отпред, някои са с един. Искам да не е от най-спрелите и в външни забележки може, че си имам идея как ще стане, ама съм много бос с тия Monster-и.
    Шокси, Дукати е като Алфа, ама никаква разлика няма, голяма зарибявка, но са своенравни.
    Аз лятото се бях запалил да си търся донор Ducati SS над 900cc за caferacer, задължително сух съеденител и старата рама преди 94, става уникален байк, но не попаднах на добри екземпляри. Ето за какво говоря:
    http://www.youtube.com/watch?v=9RYD2Lb_72g
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ducati-900-ss-cafe-racer_1.jpg   ducati-900-ss-cafe-racer_2.jpg   ducati-900-ss-cafe-racer_4.jpg  
    Last edited by Доко; 24-10-2013 at 18:55.

  6. #141
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Зависи какво разбираш под спрял. 900 кубиковия си е с прилична мощност, 600-ката е 50 коня, което ако си начинаещ е екстра, но има опасност да ти омалее. Ето тук са описани всички модификации. Вече какво да гледаш при избора ще питаш колегата Lqnkata. Късмет при избора, и да се похвалиш!
    Не защото съм фен на марката, но има разлика м/у 100к.с на японка и на италианка. Италианците мерят мощността на мотоциклета на задната гума, японците на вала. Пример: В компанията, която караме сравнявахме многократно моят (Дукати) с на колегата nonamecrew (Хорнет 919) И двата са нейкед байкове, моят е 916куб. хондата - 919куб., и двата са с тегло около 194 кг., 6 скорости, инжекцион и т.н. Дукатито е 101к.с а Хорнета е 110кс. Еднакъв въртящ момент - 94Нм. И двата дават 11.1 на 400м и макс. скорост е 239км/ч с мн малко повече от Хондата.
    Quote Originally Posted by ShoxXx View Post
    Ми аз слизам от GSX-R 1000 K7 с генерация, Power Commander и дет' се вика повечето неща до 150 коня ми се струват спряли, ама заради детето не искам да карам нещо много мощно, че ще стане някоя беля. Иначе стария го има по-назад в темата.
    Колега, само се обърках от това, че си карал пистови, а сега искаш градски мотоциклети. Самите стилове, мн ги разграничават, но това не означава, че не са динамични.
    Ако споделиш точно какво търсиш като мотоциклет, с удоволствие бих ти препоръчал дадено Дукати.
    Ние вчера се повозихме с тези машинки...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMGP2125.jpg   IMGP2165.jpg  
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  7. #142
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Шокси, Дукати е като Алфа, ама никаква разлика няма, голяма зарибявка, но са своенравни.
    Аз лятото се бях запалил да си търся донор Ducati SS над 900cc за caferacer, задължително сух съеденител и старата рама преди 94, става уникален байк, но не попаднах на добри екземпляри. Ето за какво говоря:
    http://www.youtube.com/watch?v=9RYD2Lb_72g
    Мисля, че за екземпляра от посочените снимки е използвана рама на Ducati Supersport. Рамата на Monster'a е малко по-различна.
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  8. #143

    Default

    Quote Originally Posted by Z:)m View Post
    Мисля, че за екземпляра от посочените снимки е използвана рама на Ducati Supersport. Рамата на Monster'a е малко по-различна.
    Ducati SS е Ducati SuperSport.
    Предполагам си прочел внимателно поста ми!
    Last edited by Доко; 29-10-2013 at 21:25.

  9. #144
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Ducati SS е Ducati SuperSport.
    Предполагам си прочел внимателно поста ми!
    Е, да де... то се вижда колко внимателно съм чел . По-скоро съм карал по инерция, предвид, че се разискваше "монстера" като модел, малко по-напред.
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  10. #145

    Default

    Quote Originally Posted by Z:)m View Post
    Е, да де... то се вижда колко внимателно съм чел . По-скоро съм карал по инерция, предвид, че се разискваше "монстера" като модел, малко по-напред.
    Леле, не ме подсещай, че само ми текат лигите...
    http://www.youtube.com/watch?v=-E0HPaNUE0o

  11. #146
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Ducati SS е Ducati SuperSport.
    Предполагам си прочел внимателно поста ми!
    Аз пък помислих,че SS е няква модификация за SS дивизиите.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  12. #147
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post
    Леле, не ме подсещай, че само ми текат лигите...
    http://www.youtube.com/watch?v=-E0HPaNUE0o
    Сега се сещам, че лятото имаше едни момчета от В.Търнов, които продаваха едно Ducati SS, но беше 750 куб.см. и го бяха писали, че е Монстър, а дефакто беше направен на нейкед байк.
    Само да вметна още едно мое лично наблюдение относно кубатурата - пробвал съм М900 и М750 и останах с впечатлението, че 750 върви повече.
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  13. #148
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Докараха едно Дукати при нас за продан чисто нова машина на около 10 000 км

    Ако не греша нещо се казва S2R800 аз не им разбирам много на тази марка моделите,ма ако някои колега има интерес мога да бъда на разположение.Аз нямам нищо общо с мотора един човек го докара за продаване.Годината му е 2007.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  14. #149
    психарче... Lqnkata's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Докараха едно Дукати ... S2R800 аз не им разбирам много на тази марка моделите,ма ако някои колега има интерес мога да бъда на разположение.Аз нямам нищо общо с мотора един човек го докара за продаване.Годината му е 2007.
    Това е за повече информация, за който се интересува де : http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...00s2r%2006.htm
    Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02


  15. #150
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by Lqnkata View Post
    Това е за повече информация, за който се интересува де : http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...00s2r%2006.htm
    Точно това е колега ,благодаря за линка.
    155 2.0 16v МY95 Sport

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •