Results 1 to 6 of 6

Thread: Автоморга

  1. #1
    Запален алфист daksy's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Златица
    Age
    35
    Posts
    119

    Default Автоморга

    Здравейте колеги!
    Решил съм да си сменя салона с кожен и нямам представа къде да търся.Обявите в мобилето са някак невалидни,защото снимките са им стари и салоните отдавна са заминали и само ъпдейтват обявата за останали една шепа части.Идеята да тръгна на сляпо да търся морги в които може и да няма 147-ци,камо ли със салони,не ми допада.Та ако случайно знаете морги със 147-ци които са им там салончетата,да ме насочите към тях.Адреси и телефони ще ми бъдат от голяма полза.
    Alfa Romeo 147,1.9JTD(115hp)

  2. #2
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Дълъг път те чака
    Като гледам какво е дереджето на салоните на коли, които са в продажба, се чудя какво пък ще е на тия, които са по автоморгите. А и там обикновено има само отрязани предници на коли, които са си постояли на милостта на природата.
    Дано имаш късмет с търсенето, а ако пък не, и твоята все си има някакъв салон

  3. #3
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by daksy View Post
    Здравейте колеги!
    Решил съм да си сменя салона с кожен и нямам представа къде да търся.Обявите в мобилето са някак невалидни,защото снимките са им стари и салоните отдавна са заминали и само ъпдейтват обявата за останали една шепа части.Идеята да тръгна на сляпо да търся морги в които може и да няма 147-ци,камо ли със салони,не ми допада.Та ако случайно знаете морги със 147-ци които са им там салончетата,да ме насочите към тях.Адреси и телефони ще ми бъдат от голяма полза.
    Пита ли в Драгичево
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

  4. #4
    Запален алфист tuning7350's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив-майнатаун
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by daksy View Post
    Здравейте колеги!
    Решил съм да си сменя салона с кожен и нямам представа къде да търся.Обявите в мобилето са някак невалидни,защото снимките са им стари и салоните отдавна са заминали и само ъпдейтват обявата за останали една шепа части.Идеята да тръгна на сляпо да търся морги в които може и да няма 147-ци,камо ли със салони,не ми допада.Та ако случайно знаете морги със 147-ци които са им там салончетата,да ме насочите към тях.Адреси и телефони ще ми бъдат от голяма полза.
    От 156-ци не стават ли салоните В мобиле.бг ги има на части
    EXX- Alfa Romeo 147 1.6ТС 120к.с-2001г. - Gray /147-105к.с-2009г. - Black/ 147-105к.с-2008г.-Brown
    147-105к.с-2008г. - Brown/147-105к.с-2009г. - Red
    NEW-Cruze 1.8 16v 144к.с-2014г./BMW 120d 177к.с

  5. #5
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    Различни са!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  6. #6
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Вчера гледах един светло сив салон, ама не коцен а от тия, дето са като плюш, обърната кожа (не мога да се сетя името сега). Не беше лош ама тая дето определя цените е уникат. Ако искаш ще ти кажа къде е

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •