Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49

Thread: Отзиви за масло Q8

  1. #46

    Default

    http://www.bobistheoilguy.com/
    Може би най - големия сайт посветен на маслото като продукт(а не като марка), и основния ефект от него......има и страхотен форум към сайта.......
    Четръвтата и петата колонка веднага вдясно си струва да бъдат прочетени.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #47
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    А защо сравняваш Селения 20К с Аджип Рейсинг 10W60..? По-скоро Селения Рейсинг трябва да сравняваш с това...
    Ако трябва да избера м/у Agip SINT2000 (10/40) и SELENIA 20K , ще избера Аgip.

    Работата беше там, че след 6000 КМ със SINT2000 колата си беше попйнала 1 литър Маслото е супер, но в кръка ми е проблма . Та за тва минах на "по-тежко" масло. Лично нямам наблюдение от SELENIA Racing , та за това не мога я коментирам, предполагам, че е подобна като на Agip , но цената и на литър е с няколко лева повечко. Като се има в предвид, че в на 4T Racinga , има добавка за ск. кутия (т.е по-скъпо трябва да бъде), не че тази добавка върши някаква работа в двигателя ни.

    Quote Originally Posted by tqnbtb View Post
    Само информативно на ква цена идва agip-a (за 10/60 говоря) ... по тънко ли идва от рейсинг че не съм го пробвал .. а зимата ще свърши .. и трябва да сипя нещо дето държи налягане
    Свържи се с колегата VFTI по този въпрос

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

  3. #48
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Та за Q8 беше темата......
    ..толкова ли неможе всеки да каже какво е според опита му-добро е ...или не е добро .....поради еди каква си причина...........
    ....после темата била бозаджийска,ми то ние я правим такава.
    Kолега другия път като искаш да разбереш нещо за маслото Шел пусни тема за Кастрол или някоя друга марка.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  4. #49

    Default

    Аха,нали...общо взето съм доволен,колегите споделиха кой с какво е впечатлен......в момента знам 10- тина различни модели коли които са с въпросното масло,включително и алфи(бенз. и диз.).....всички са доволни.Надявам се да останат добрите впечатления и в бъдеще....
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •