Results 1 to 5 of 5

Thread: Надупчена гума

  1. #1

    Default Надупчена гума

    От около 2 седмици ми спада задна дясна гума и днес се принудих да отида да я видят и се оказа, че е надупчена отстрани на на надписа FRIGO на 7-8 места и изпуска. Съвета на гумаджията беше да си купя вътрешна гума и да карам, защото гумата е 2009г. нова купувана.

    Вие какво мислите, дали това е вариант и трябва ли и на другата задна да сложа за баланс? Както и от къде в София мога да купя вътрешна гума 15 цола?

    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на всички!!!

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  2. #2

    Default

    не виждам проблем да ти я залепи и да караш,виждал съм направени 4 гуми рязани с нож брутално,ако е Фриго това е модел на полските Дебика и е шарката на старите Гудиър те са тяхна собтвеност, има Дебики в Диана-гуми центрове и в Фулда България и при Руди -96 в Лозен на баира след 2 км в ляво посока Лозен ако опреш за нова,вътрешни гуми има 13 цола с сигурност украйнски мисля на Околовръстното около летището-Враждебна в дясно Росава или нещо такова не са над 9 лева брой,не знам дали има 15 цола май не ги ползват от давна така си мисля.
    Last edited by RUNNING WILD; 25-12-2011 at 15:20.

  3. #3

    Default

    Ами това ми каза този гумаджия който работеше на Коледа, утре ще се разходя и по други места и ако може да я залепи отвътре ще е идеялно. Надупчена е точно на буквите FR и около тях.

    Иначе гумата е дебика фриго 2 като модел и нова струва ~90лв., но просто гуми на 8000км не са за хвърляне.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  4. #4

    Default

    предполагам че ще ти я залепят има подложки голями за камиони за какво ли не,е с отстъпката може да я вземеш за 90 лева но нова не вярвам да е по малко от 110 лв.

  5. #5

    Default

    Купих вътрешна и я монтирахе за сега всичко е ОК. От познати разбрах, че имало и други пострадали като мен в Надежда преди 2-3седмици.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •