Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: Проблем със спирачките - СПЕШНО!!!

  1. #16
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Момчета, темата вече е приключена... за мое щастие - успешно
    Благодаря на всички отзовали се!
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  2. #17
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Браво, но кажи какво точно стана за да знаят колегите с такъв проблем

  3. #18
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    ...ми понеже първият път, като закарах колата в сервиз да ми сменят двете тръбички на спирачната система, момчетата ме изръсиха със 70 лв и ми върнаха колата с недобре обезвъздушени спирачки. Това съответно никак не ме ощастливи и реших, че щом съвестно съм си платил за услугата, те са длъжни да си свършат работата достатъчно качествено. Карах една седмици с повишено внимание !!! и в събота сутринта им закарах колата отново...
    "...мочета, оставям ви я... искам като я взема никой от вас да не го е страх да застане с/у колата ми, когато съм я засилил..."
    Е, след 30 мин ми звъннаха да си я прибера. По огледа, който впоследствие направих, не установих някакви следи от обезвъздушаване в областта на спирачната помпа и АБС'а... Явно са действали само от 4'те колела. А може би този път просто са си свършили работата, което е трябвало да сторят още в самото начало .
    Сега вече всичко е ОК.

    Накрая, искам все пак да благодаря на всички колеги от форума, отзовали се на моите въпроси. Съветите ми бяха нужни, за да имам спасителен вариант, ако и при повторното ми посещение в сервиза, резултатите не бяха добри.
    БЛАГОДАРЯ момчета
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •