Да започна с това:колата е 156 1.8тс 144к.Значи преди около една седмица се появи следния проблем: Колата е с газов инжекцион фобос,сутрин като запалех до 50 градуса порблеми никакви,но след това се започва с давене ,падането на обороти,никаква мощност,колата започна да превключва на 60-65 градуса,5 километра ми е работата от дома,аз докато се прибера тя тогава превлючи ,а бе пълен хаос,започнах да зареждам повече бензин от колко газ.Та вчера забелязах че притрисането и лошата работа е също и на бензин и я откарах при майстора,който установи че ламбда сондата не дава никакви стойности,чат пат някакъв проблясък.Каза ми че я откачил и сега е добре,и наистина колата в момента е добре,но разходът щял да се вдигне,а нова и оригинална била 250 лв ,каза ми да не взимам от тия универсалните защото били пълен боклук,кажете вашто мнение,ако не дигне разхода,мога ли да карам така за момента,или веднага трябва да търся друга.Но се пак мисля че мощноста в голямите обороти и е спаднала или просто се лъжа