Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 35 of 35

Thread: Проблемна 156 2.0 ТС ...не подържа ниски обороти и гасне!

  1. #31
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by vlalov View Post
    Ей бе ти не миряса - ту имаш гадже, ту пет годишно дете ,ту 156, ту 147, ту още 5 алфи от преди 10 години а тогава си бил с биба .
    И никой не те взема на сериозно и ти пак са пънеш - секи та бъзика а усети се бе . Тва че прайш постове не те прави майстор или корифей на желязото .
    Dreme mi. Три алфи имам - 156 1.8TS16V '01, 147 1.6/120 '01, 156SW 1.9JTD16V M-Jet '03, а една Перманент 4 ми се води вече само по документи. Гаджето (има 5 годишно момичeнце) и кара 147. От 92 година само Алфи карам като лични коли. Друго?
    А за дебитомерите - така е. Тук има колеги на които съм ги чистил и не се е налагало да си купуват нови след като известни и неизвестни майстори са ги съветвали да бягат за нови. Други са ме послушали и са останали доволни. A za Bobo - имам му доверие и ме кефи да се бъзикаме. И го слушам като ми се кара ... от време на време
    А ти си прочети "книжовните" постове тук:
    http://clubalfaromeo.com/forum/searc...archid=2192989 и си направи равносметка, ако можеш, кой си и къде си. И научи Българския


    ---------- Post added at 07:12 ---------- Previous post was at 07:11 ----------

    Quote Originally Posted by CrazyElement View Post
    Само да вметна и аз , тъйкато ако колегата NightRider ,тръгне да се обеснява , още повече хора ще повярват пък на колегата vlalov, единсвеното нещо което може да направиш е да си снимаш личната карта до лист на който пише Алфа Ромео Форум
    Не, само написах малко повече инфо за мен. А за дебитомер - Loctite 7039 преди да купите нов
    Last edited by NightRider; 13-01-2012 at 07:23. Reason: Уточнение

  2. #32
    Запален алфист svetozar_sosi's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Posts
    155

    Default

    Пичове стига подмятания кой от какво и колко разбира.. Майстори на алфи - бол..само, че тия дето разбират поне във Варна за мен не са повече от двата. В интерес на истината не бих рискувал да си чистя дебитомера, а и за пръв път чувам такова нещо. Казвали са ми, че като му дойде времето да го сменям! След като купих нов..колата възкръсна!

  3. #33
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by svetozar_sosi View Post
    Пичове стига подмятания кой от какво и колко разбира.. Майстори на алфи - бол..само, че тия дето разбират поне във Варна за мен не са повече от двата. В интерес на истината не бих рискувал да си чистя дебитомера, а и за пръв път чувам такова нещо. Казвали са ми, че като му дойде времето да го сменям! След като купих нов..колата възкръсна!
    Прати ми стария, ако си решил да го хвърляш .... и щом не ми вярваш
    Last edited by NightRider; 13-01-2012 at 10:54. Reason: уточне

  4. #34
    Запален алфист svetozar_sosi's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Posts
    155

    Default

    отдавна е на бунището хвърлен

  5. #35
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by svetozar_sosi View Post
    отдавна е на бунището хвърлен
    Ееееееее

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •