Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 134

Thread: Проект Алфа Ромео 145-дедра 2000 турбо

  1. #16
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Давайте всичките графики, с бууста и смесите заедно, да видим как е.
    Вярно че съм познал конете
    А в тоя и вид може и още 50-тина коня отгоре

  2. #17
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    ей брат, любопитно ми е на магистралата като ви изпращах настъпа ли я както си требе ... щото ако си, ици хич не е за похвала

    и секси, стига си лизал задници че не е полезно за душата
    Не едно че се някои галфон пречкаше друго че го беше страх за ченгели.Мечока добре кляка задницата иначе иска му се да върви
    Крис мЪжъми в гЪзъмИ да те
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  3. #18
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    ей брат, любопитно ми е на магистралата като ви изпращах настъпа ли я както си требе ... щото ако си, ици хич не е за похвала
    не ве брат, хич не върви колата, 8 клапанов мотор на малко над един бар да вади 220 коня на гуми, викаш зле е резултата
    Тая кола съм я карал и мерил както си трябва и съм казал че Върви подобаващо, ти сега излезе със някакво смешно становище

  4. #19
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Quote Originally Posted by RealSeX View Post
    333км/ч. максимална скорост

    скоро ще се качат снимки на графиките и предполагам едно клипче бонус!
    Батка когато ги качваш тези графики и клипове може да коригираш малко скороста

    Поздрави и само напред !

  5. #20
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Хахха, мечока майка хич не е за тая дисциплина, трябваше да остане в миналото за секунди

    надявам се след корекциите в сетъпа да се изглади най-накрая вървежа, келеша едва ли ще ви баламосва

  6. #21

    Default

    Аз лично сам много доволен от видяното днес сега не мога да кача клип или графики на графиките тони ми обясни че има малко обедняване на сместа и че надува много късно утре ще кача и графики и клип да се видят и да ги разкоментираме иначе аз сам доволен за това говорихме това направихме само трябва малко да се оправят смесите значи пак ще се ходи на гости в Русе но това малко по нататак лека на всички добра работа

  7. #22
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    Хахха, мечока майка хич не е за тая дисциплина, трябваше да остане в миналото за секунди

    надявам се след корекциите в сетъпа да се изглади най-накрая вървежа, келеша едва ли ще ви баламосва
    я виж в тоя списък за данни 0-200км/ч, там където са мерцедесите в края на таблицата, има някакъв
    33.5 секунден - Mercedes Benz C250 CDI (204 ps)

    та да те светна, че алфата която коментираш е 26.5сек от 0-200км/ч, сам може да прецениш какво участие намира в даденият списък
    http://sportscarforums.com/f13/0-200...4-a-29417.html
    А един километър от място го взема за 26.8сек
    Ся, ще ме извиниш че не мога да ти предоставя списък за 1км от място на коли до 26 сек, но може да погледнеш този
    http://www.performanceforums.com/for...-67147410.html
    да си наясно какви коли се справят с тая дисциплина за 24 сек, па после може да доразясниш и за твоя мечок, де се вписва в пейзажа .

    А относно турбото и развъртането, с това китайче няма как да стане по-добре работата, пък и е доста изтормозено
    За обедняването е странно, колата я бях нагласил на ниски 11-ки, като видя графиките ще е ясно дали не се е получил някакъв проблем за оправяне в горивната система примерно.

  8. #23
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    няма какво да гледам, не ми се напъвай със списъци от нета, защото не знаеш с каква кола съм бил, пък като гледам далеч си и от топлата вода

    поздрави и успех с проекта, ясно е че такива коли не се настройват от раз
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  9. #24
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    няма какво да гледам, не ми се напъвай със списъци от нета, защото не знаеш с каква кола съм бил, пък като гледам далеч си и от топлата вода

    поздрави и успех с проекта, ясно е че такива коли не се настройват от раз
    да ве, с извънземен дизел си бил, много над 204 коня нали Айде стига си писал глупости, да си искал да се измерите както си му е реда, на чисто.
    като е толкоз бигачка тоя мечок, трябва да има все някакви времена мерени, я 1/4 миля, я 0-200км/ч я километър от място, ако щеш 100-200км/ч
    Като ще твърдиш нещо го докажи, а не пишман рацерски мисли да четем тука.
    От колата нищо повече не може да се извади като настройки в този и вид, освен качването на още бууст за което има бая мегдан до 1.8 бара, но трябва да се мине на коренно нов сетъп с електрониката.

  10. #25
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Що толко лесно се разтройвате русенци

    ици брат, свеж въздух .. разхода ... има нужда

    Мечока е 2 тона апартамент автомат, как ти дойде на акъла че много бягал, ти си знаеш. Не се обяснявай повече, а като направите колата, Митака все ще дойде насам - разбрано момче е. Ще се пуснем аверската с квото си пожелае
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  11. #26
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    Що толко лесно се разтройвате русенци

    ици брат, свеж въздух .. разхода ... има нужда

    Мечока е 2 тона апартамент автомат, как ти дойде на акъла че много бягал, ти си знаеш. Не се обяснявай повече, а като направите колата, Митака все ще дойде насам - разбрано момче е. Ще се пуснем аверската с квото си пожелае
    Щом нямаш претенции за вървеж с мечок или апартамент не разбрах,не подхвърляй такива намеци ,че дразнят
    146 Turbo

  12. #27
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Криско брат те хората знаят че си рацер и си мислят че всяка кола в която се качиш е рацерка

    Ици с Крис се пошегувах само (той си ме разбра) нямах предвид че подвижната холова гарнитура прави 402м. за 9.9 сек. еи вии човек да не ви избазика нещо веднага готови да палите моторетката спокоино бе хора усмихнете се пошегуваите се и вие пробваите забавно е
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  13. #28
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Quote Originally Posted by RealSeX View Post
    Криско брат те хората знаят че си рацер и си мислят че всяка кола в която се качиш е рацерка
    хахах това ще да е, айде чакаме клипа
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  14. #29
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    Що толко лесно се разтройвате русенци

    ици брат, свеж въздух .. разхода ... има нужда

    Мечока е 2 тона апартамент автомат, как ти дойде на акъла че много бягал, ти си знаеш. Не се обяснявай повече, а като направите колата, Митака все ще дойде насам - разбрано момче е. Ще се пуснем аверската с квото си пожелае
    не бе човек, как пък го разбра това, че ми е дошло на акъла че мечока много бягал, не ми стана ясно.
    Просто ти дадох реални времена на алфата да си ги съпоставиш с разни доста по-силни мечоци от тоя с който си мислел че "печелиш състезанието" , просто пак погледни списъка и си прецени с какъв мечок трябва да излезеш срещу тая алфа, че да има някакво състезание по принцип.
    Па ти си бил давал целата газ, и си си мислел че и алфата е давала газ, то и аз така един път си тръгвам с типото от един светофар и си редя предавките с лека газ до към 80, а някакъв голф зад мен ме състезава , е разбира се че ме мина със пълна газ, отдясно, и ме гледаше напрегнато през време на изпълнената с динамика и звук маневра

  15. #30
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Kris View Post
    хахах това ще да е, айде чакаме клипа
    Кажи честно мечок рейсинг автомат с/у бегачка
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •