Results 1 to 15 of 75

Thread: ASR при 156 FL

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #29
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    Виждам, че си философ и вечно ще се заяждаш с мен заради онзи телефон - ама кат караш толкова дълго трябваше да разбереш, че не АSR убива скоростта и контролира колата в завоите с висока скорост, а VDC-то с помощта на ABS-а и ЕКУ-то на колата. Така, че твоите проби на място са частен случай. ASR не контролира задните гуми, нали? Той само спомага за приплъзването на предните и е в помощ и на VDC.
    Ха със здраве
    Хехех,е колега ти тотално си изпращял май...кви телефони,кви пет лева?Студа не ти влияе мн.добре мисля...
    Ако става въпрос за поредната непубликувана обява,да знаеш,че не си само ти а и хич не се старая да ги запомням всичките
    Философа май си ти в случая,че и от най-дървените на всичкото отгоре,виж си броя на безмислените постове откак си се регистрирал досега....
    Те другите колеги от форума,също могат да ползват GOOGLE,епер,елърн,еbay,aukro и т.н.
    Моите проби и опити никак не са частен случай,но ти друг автомобил с АСР,ВДЦ и т.н. управлявъл ли си?
    Сега по темата в която пак си противоречиш:
    давам ти жокер: "пробите" не са само от/на място ,ами и в движение с различна скорост
    казваш че не АСР а ВДЦ-то ти ограничава оборотите на двигателя и подаването на газта - ТАКА ДА Е !
    Казваш,че като изключиш АСР от бутона - ВДЦ,не се спира - ТАКА ДА Е !
    Но хайде като най-компетентен напоследък в раздела 156 ,ми обясни защо така се получава ???
    Включен АСР - няма пауър,невдига повече от 3-4 хил.оборота,почти непривърта гуми.
    Изключен АСР - - "пълна свободия" ,режиш си я и си мачкаш както ти е кеф.
    Може би в моя "частен случай" се получава така ,защото съм чипосан...или дето съм с ксенон....ааа не не,виж аз мисля,че ще е нещо от афтър маркет музиката???или спортния филтър ?
    Ти си на ход ездачо
    Last edited by Kamen666; 01-02-2012 at 22:32.
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •