Page 15 of 22 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 211 to 225 of 318

Thread: Серес Трак дей 2012

  1. #211
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    iСиктир, iБаси качеството е извадил тоз iФон
    Жалко, че не беше с GoPro-то.
    Евала за добрите времена!
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  2. #212
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Беше страхотно и тази година си изкарах добре въпреки , че не карах.
    155-цата е брутална.
    Ами все пак на гръцкия трак дей най доброто време е от италянец с кола за над 200 хил евра , а второто време е на Феро, трето време е на грък и четвъртото е на Нео.(добре е а?)
    Искам да кажа че имаше и порше карера RS хомолгирано и със сликове (времената му са со- слаби от на Феро-1.3564 ,май беше най доброто на поршето - много е бързо на правите и не толкова на завойте) имаше и Катерам(времена 1.36 -1.37)
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  3. #213
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Браво на Феро и на Нео за времената. А 1:19 на 155-цата вече е по-друга бира... 1:34 ми звучеше нереално зле...
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  4. #214
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Завърнахме се живи и здрави всички, което е най-важното Благородно завиждам на Нено за возенето в 155-цата със сигурност изживяването е било ЯКО, съдейки по това как изглеждаше като слезе веднага от нея (много ме е яд, че не взех нещо да го заснема)

    Феро и Нено като каране и като подготовка, и като автомобили са много над нивото на останалите участници в таз годишния трак дей на Серес (не включваме тук 155 на Фабио Сорди). То си и пролича - резултатите са красноречиви ЕВАЛА за хвърлените средстава и положените усилия !!!

    Пух горкия изпокъса 3 слика за няколко обиколки, НО даде също много добро време 1:41. Колата върви много и съм сигурен, че ако е с читави нови сликове ще падне под 1,40 без проблем

    Змея се оплака, че му трябва окачване, а аз открих че на мен ми трябват едни 100 коня или респективно да махна 200 кила, но пък сигурно съм бил единствения, който в охлаждащите обиколки си пускаше климатика, че ми беше жега хахахахаха Времената ни бяха съответно 1:44.9 (Змея) и 1:45.0 (моето).

    Беше супер забавно като неусетно за 3-те дни след като си извадих разпечатка съм направил около 84 обиколки = 267км на цялата газ Накрая след всичките издевателства, колата даже и си ме прибра на ход благополучно до София

    Лошо впечатление ми направи една от българските "агитки" на трибуната, която имам чувството, че беше дошла да гледа сеира на Марица Пловдив срещу Миньор Перник да речем.... Не ги познавам момчетата, но не им прави чест. Това, че си сменям гумите и съм с гръб към вас не ми пречеше да ви слушам типично по български непрестанните "доброжелателни" и иронични коментари и смях от сорта на : "...хахаха на тоя как му "пърди" колата..." (за колата на Феро ставаше дума), "...а тоя па 1.6 хахаха" (за моята), "...е опитва се да кара момчето хаха" (за Нено). Сигурно е имало и още, но аз бях там да карам и нямах възможността да ви слушам целия репертоар
    Last edited by digitalundgrd; 20-03-2012 at 13:26.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  5. #215
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Онборд сбъдната мечта
    http://www.youtube.com/watch?v=Qqfkw...e_gdata_player
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails img1833oc.jpg  
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  6. #216

    Default

    За тази снимка честно не съм и мечтал, и преди съм се качвал по състезателни алфи, но не съм си и мислил, че може на писта.

    Иначе мероприятието беше добре защото имаше много каране.

    За първи път от много време си тръгнах от пистата доволен и сигурен, че съм взел максимума от колата - 113 обиколки с транспондер и 4 без. Общо 117 обиколки или 374 километра на пистата.

    С Ферариста натрупахме безобразен опит, който в неделя даде резултат.

    Имаше интрига м/у Светльо и Змея до последно.

    Светлин - подготвен и самостоятелен - БРАВО!

    Всички Българи бяха на ниво и мисля всички разбраха, че за резултат си трябва подготовка.

    Голямо браво на Феро и за положения труд. Със сигурност може и още!!!

    Зад тези резултати не седи техника, а човешки труд и усилия ЕВАЛА!!!

    Имаше и инциденти, но те не са важни щом сега си говорим.

    Феро направи 350 метра спирачен път....

    Аз съм натрошено окачване... но това са дребни неща

    ГЪРЦИТЕ ДОЙДОХА И КАЗАХА: "ТАЗИ ГОДИНА НИ ПОБЕДИХТЕ, БРАВО!"
    Last edited by ne0; 19-03-2012 at 16:48.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  7. #217

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    ГЪРЦИТЕ ДОЙДОХА И КАЗАХА: "ТАЗИ ГОДИНА НИ ПОБЕДИХТЕ, БРАВО!"

  8. #218
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    БРАВО на всички наши момчета.
    Браво за труда и усилията.
    Бъдете все така добри.


    Снимки когато имам малко време.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  9. #219

    Default

    и сега изненадата:

    ИСТИНСКОТО ВИДЕО ОТ ВОЗЕНЕТО!!!!!!!!

    http://www.facebook.com/photo.php?v=3169143181986

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  10. #220
    започва да се пристрастява Arr0w's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Благоевград/Кюстендил/Видин
    Age
    31
    Posts
    39

    Default

    " Съдържанието в момента не е достъпно "

  11. #221
    Never give up kartell's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    240

    Default

    Беше повече от перфектно, евала на всички от наще, които караха, аз общо взето гледах само наще момчета и 155-цата и поршето.
    Нещо в агитката наистина куцаше и не разбрах за какво беше дошла тази групичка, но пък бързо си тръгнаха . Още веднъж браво за резултатите, а на Pooh другия път да успее да се накефи максимално на машината .
    FIAT Punto 1,9 JTD
    EX Alfa 166 2.0TS 155hp with 18'' RIM

  12. #222
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Ти не снима ли с хубав апарат? Къде са снимчоците? А иначе виждам не само на мен ми е направило лошо впечатление поведението на въпросните....
    Last edited by digitalundgrd; 19-03-2012 at 20:25.
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  13. #223
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Берковица
    Posts
    405

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    и сега изненадата:

    ИСТИНСКОТО ВИДЕО ОТ ВОЗЕНЕТО!!!!!!!!

    http://www.facebook.com/photo.php?v=3169143181986

    колега линка нещо не работи....
    Alfa Romeo 145 junier -на части/Alfa Romeo 2.0 QV НА ЧАСТИ/Alfa Romeo 156 2.0 TS GTA-Продадена/
    Аlfa Romeo 155 1.7ts-Продадена/Volvo V70 2.4 140 1999g-Продава се/Настояща Volvo V70 2.0 TURBO AWD 226(За сега)Кончета!

  14. #224

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Това, че си сменям гумите и съм с гръб към вас не ми пречеше да ви слушам типично по български непрестанните "доброжелателни" и иронични коментари и смях от сорта на : "...хахаха на тоя как му "пърди" колата..." (за колата на Феро ставаше дума), "...а тоя па 1.6 хахаха" (за моята), "...е опитва се да кара момчето хаха" (за Нено). Сигурно е имало и още, но аз бях там да карам и нямах възможността да ви слушам целия репертоар
    Добре де, нужно ли е да лишаваш българската, уж наша публика, използваща такива средства за изразяване от крещящата нужда да завижда за това че едни имат дупе да карат, а други да гледат......
    Последното не се отнася за всички, а за конкретната публика......
    Правя някво видео и тва онва, малко по късно повече от мен......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #225
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Евала момци!!!
    Last edited by alfatras; 19-03-2012 at 21:44.
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

Page 15 of 22 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •