Page 17 of 22 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 241 to 255 of 318

Thread: Серес Трак дей 2012

  1. #241
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    Оп да не забравя да благодаря на хората, които бяха с нас на пистата в бокса и ни помагаха през цялото време

    г-н ГЕНОВ
    г-н ЗАШЕВ
    ГИГИ
    БАТ ВАС


    п.с. Зашев, он кара шестака щото е по-икономичен както се видя... даже и ресто му върна... а че е по-бърз е ясно
    Е , чак да съм помагал...освен, че сновях до компютъра с времената ))
    А, на пистата се оказа, че V6 24v при екстремно каране на пистата има разход като на 1,6 ТС. Така , че за писта шестака е икономичен !


    Аз без да карам, в неделята се чувствах все едно съм в колите Ви, ядосвах се като излизат бавняри и провалят бърза обиколка и ми се вдигаше адреналина при всяка чиста възможност и преминаване на наша кола на правата.
    Та много благадаря на всички за вълнението и приятните емоции, които ми създадохте. Имаше моменти когато Нено излезе и взе да дава 1,37, 136.., 1,36..,136.., Гиги показваше с пръсти времето на Нео като излезеша на правата. Тогава по едно време се усетих, че инстинктивно натискам с десния крак земята ...все едно колата ще ускори повече.
    Та благодаря и БРАВО
    Last edited by BatVas; 20-03-2012 at 09:54.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  2. #242
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas View Post
    Е , чак да съм помагал...освен, че сновях до компютъра с времената ))
    А, на пистата се оказа, че V6 24v при екстремно каране на пистата има разход като на 1,6 ТС. Така , че за писта шестака е икономичен !


    Аз без да карам, в неделята се чувствах все едно съм в колите Ви, ядосвах се като излизат бавняри и провалят бърза обиколка и ми се вдигаше адреналина при всяка чиста възможност и преминаване на наша кола на правата.
    Та много благадаря на всички за вълнението и приятните емоции, които ми създадохте. Имаше моменти когато Нено излезе и взе да дава 1,37, 136.., 1,36..,136.., Гиги показваше с пръсти времето на Нео като излезеша на правата. Тогава по едно време се усетих, че инстинктивно натискам с десния крак земята ...все едно колата ще ускори повече.
    Та благодаря и БРАВО
    Tва с крака и земята ми хареса,евала Васе.Нали все пак всички знаят,че Бат Вас е винаги зад вас
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #243

    Default

    Абе някой по на ти с гръцкия да каже кво коментират из техния форум че тва гуг транслат е колкото гаден, толкова и шибан, че и скапан даже.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #244
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Абе някой по на ти с гръцкия да каже кво коментират из техния форум че тва гуг транслат е колкото гаден, толкова и шибан, че и скапан даже.......

    Писах ЛС на колегата Kaio156, живеещ в Гърция и знаещ гръцки ако има време да попрочете там и да пише направо тук в тази тема какво се коментира.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  5. #245
    alfist melenikos's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Сандански
    Age
    35
    Posts
    150

    Default

    Значи с две думи, ще опитам да опиша коментарите до 7 стр. Почти всички са много доволни, че въпреки кризата се е провел тракдея и е минал успешно. Един от тях казва, че всичко било много хубаво с изключени на немската машина(поршето), друг беше учуден от слабото време на Скорди, но Тимос(Администратор и Организатор) му отговори, че Скорди е карал на 300+к.с., при условие, че на Монца и на Имола кара на 400+к.с. Пожелават си другата година да бъде още по-успешна и да успеят да доведат 155-цата от ДТМ-а В6. Хареса ми един коментар, който казваше-догодина гуми в по-добро състояние, по-малко килограми и повече коне. Това е в общи линии, има поздравления от Нено и Доктора. А също догодина може да дойдат и Румънци.
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD Distinctive 00' - EX
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD M-Jet 20V Distinctive 04' - Now
    Toyota Avensis 1.6 D-4D Executive 15' - Now

  6. #246

    Default

    Ми общо взето се събраха може би колкото бяхме на 4тия тракдей у нас по - лани, огранизацията им беше пълна леш, ако не беше пистата като обект надали някой от нас би се завлякал чак там.......като цяло щеше да е много по лесно и приятно да не се втиляват с тия групи, да има лимит от примерно 6-7 коли на пистата, и всеки да излиза когато си иска - така или иначе никой не остана повече от 15 - 20 мин на пистата на излизане.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #247
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Браво на всички, много добре сте се представили и догодина ви пожелавам още по - добри времена. Иначе адаш , прав си , че на доста хора може да им изглежда нищо това с пукането на гума , обаче всъщност спираш доста близо до стената и си е било наистина страшно.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  8. #248
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Уф, чак сега ми остана време да пиша. Страхотно беше, гърците наистина бяха впечатлени от постиженията на нашите герои, на моменти направо ум увисваха ченетата, като научаваха времената на Нено и Ферариста.

    "Оная" 155-ца наистина бе нещо брутално, страховито, абе трябва да се види и чуе. Макар че звукът на 156-цата на Ферариста беше дори по-впечатляващ

    Като ми остане малко повече време, ще кача и снимки, доста време прекарах по завоите и имам много добри кадри. Дори едно доста зрелищно завъртане на Супертуризмото

    ---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Дори едно доста зрелищно завъртане на Супертуризмото

    Стана страшно бързо - снимано е с 8 кадъра/секунда





















    Last edited by pinko; 20-03-2012 at 22:49.
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  9. #249
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Общо взето,както е писал и Меленикос,доволни са хората от Трак Дея.
    Писах на Бат Вас,за разлика от миналата година,таз година няма коментари за българската група,миналата имаше доста,повечето положителни,особено от страна на Тимос и други основни фигури в гръцкият форум,имаше и заядливи отрицателни но бяха редактирани или изтрити....абе май Феро им е запушил муцките на някои....Браво Феро!!!!!!

    Радват се също и на чуждестранното участие....това е в общи линии.

    Яде ме е,че не дойдох и аз,бях планувал неделята да съм там,ама.............

    Браво на всички от българската група за доброто представяне!
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  10. #250

    Default

    Както винаги си прекрасен със снимков материал.
    И ПАК ЕВАЛАТА НА УЧАСТНИЦИТЕ!!!!!!!!!!
    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Уф, чак сега ми остана време да пиша. Страхотно беше, гърците наистина бяха впечатлени от постиженията на нашите герои, на моменти направо ум увисваха ченетата, като научаваха времената на Нено и Ферариста.

    "Оная" 155-ца наистина бе нещо брутално, страховито, абе трябва да се види и чуе. Макар че звукът на 156-цата на Ферариста беше дори по-впечатляващ

    Като ми остане малко повече време, ще кача и снимки, доста време прекарах по завоите и имам много добри кадри. Дори едно доста зрелищно завъртане на Супертуризмото

    ---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:08 ----------
























    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  11. #251
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Уф, чак сега ми остана време да пиша. Страхотно беше, гърците наистина бяха впечатлени от постиженията на нашите герои, на моменти направо ум увисваха ченетата, като научаваха времената на Нено и Ферариста.

    "Оная" 155-ца наистина бе нещо брутално, страховито, абе трябва да се види и чуе. Макар че звукът на 156-цата на Ферариста беше дори по-впечатляващ

    Като ми остане малко повече време, ще кача и снимки, доста време прекарах по завоите и имам много добри кадри. Дори едно доста зрелищно завъртане на Супертуризмото

    ---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

    Баси дзверо....ама кви са тия плакати де пускаш,аз с моя нет дет го крадем от комшията докат зареди......

    Супре снимки....браво!
    Некой от наще момци не си ли снимал?????
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  12. #252
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Quote Originally Posted by pinko View Post
    Стана страшно бързо - снимано е с 8 кадъра/секунда
    Нима 20D може да снима с такава скорост?
    Или EXIF-а лъже за модела на апрата?
    Иначе това се казва да си на точното място в точния момент и пръста ти да е на спусъка
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  13. #253
    Тестпилот на клуба pinko's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София, Кокаляне
    Age
    58
    Posts
    1,789

    Default

    Quote Originally Posted by Bodom View Post
    Нима 20D може да снима с такава скорост?
    Или EXIF-а лъже за модела на апрата?
    Иначе това се казва да си на точното място в точния момент и пръста ти да е на спусъка
    Грешка, 5 кадъра в секунда са, толкова може 20D
    Volvo XC90 D5 '06
    Alfa Romeo Spider 2.0 '90
    Lancia Ypsilon 1.2 '00



    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02
    ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00
    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99

  14. #254

    Default

    Слушайки Феро и аз пострадах от китайската техника... но пък има клип на обиколка. Най-готиното е, че ме изпревари бегачката...

    http://www.youtube.com/watch?v=I2uHM...ature=youtu.be

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #255
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Много добро овладяване на Сорди, бих казал, при това завъртане. Избегна чакъла и стъпи само на тревата, и слава Богу за него, щото там заораването в чакъла - ваденето само с изтегляне става. Един от групата ни, с Лотуса го изпробва това място миналото лято и 20 мин седя окопан там.

    ПП - Колеги, като цитирате мнение, в което има една камара снимки, махнете линковете, че ми се откачи скрола на мишката, баси...
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

Page 17 of 22 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •