Page 20 of 22 FirstFirst ... 101819202122 LastLast
Results 286 to 300 of 318

Thread: Серес Трак дей 2012

  1. #286
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Евала за лафовете ма тва с крайния предел некакси не ти отива да го кажеш - твоята кола може много повече от това което показа ти с нея
    Бате Бобо, бате Бобооо па не си схванал идеята на изказването ми майна, черньо, братче...

    Под краен предел визирах мощността до която съм изцедил моторя, а не постигнатото на пистата драги

    Относно постигнатото на пистата пък ще ти кажа, че за тия гуминиетки (3-та цедка) дет първо некой ралиджия е взел къде квот има да се взема от тех, след което пък некой друг баш бат бай гуру рацер и той ги е потръкнал така още малко за цвят за да дойде и моя ред да си се кефим на тех майна, да си се кефим 1 (един) трак дей на Калояново и цели 2 (два) трак уикенда на Серес...

    То ся верно, че по принцип пазим цвичките майна, ма за кви по-добри резултати ми говориш изобщо, след като такива, на практика бяха напълни невъзможни!!!
    Мааа то човек принципно е хубаво да си се запознае детайлно с даден въпрос, преди да избързва с компетентните оценки и коментари за да не олеква...

    Last edited by ЗМЕЯ!; 05-04-2012 at 08:36.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  2. #287
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Е батка майна негър аз не съм разбрал па ти се вози цели 67 обиколки на пистата! аз обикновенно като виден неможар от чисто нови сликове ги убивам за 12-13 обиколки, а такива като твоите за 7-8, моеше да караш по бързо 20 обиколки а не да се возиш 67 бавно
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #288
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Змейчо, тоя слик на снимката от вътрешната страна ли е съсипан така яко и защо така?

  4. #289
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Е батка майна негър аз не съм разбрал па ти се вози цели 67 обиколки на пистата! аз обикновенно като виден неможар от чисто нови сликове ги убивам за 12-13 обиколки, а такива като твоите за 7-8, моеше да караш по бързо 20 обиколки а не да се возиш 67 бавно
    Е те точно тука начи идва момента на разликата между "неможара" и "карача" негро, щом в моите ръце карат 200, a в твоите само 12 об. излиза, че треа а си прайш трайко най-малкото, чееее и да пофалиш даже...

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    Змейчо, тоя слик на снимката от вътрешната страна ли е съсипан така яко и защо така?
    Ми заради конфигурацията на пистата бе Ицка и главно заради това, че Змиътъ е с по-къси пружини, но пък със стоковите Хамортесьори и на всеки един завой заляга зверски и т.н и т.н....
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  5. #290

    Default

    Не знам дали е оптическа измама, но в долния си край гумата буквално изглежда крива и избумчена.....понеже и на мен ми се случи същото - слика просто направи 2 педи "балон" от вътрешната си страна......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #291
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Е те точно тука начи идва момента на разликата между "неможара" и "карача" негро, щом в моите ръце карат 200, a в твоите само 12 об. излиза, че треа а си прайш трайко най-малкото, чееее и да пофалиш даже...
    Евала змей само ше те фала вече Начи другия път ше карам като тебе да видиме колко 267 обиколки ще ми изкарат гумите независимо от времената - нали праилно съм фанал идеята с моята тъпа глава?
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #292
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Не знам дали е оптическа измама, но в долния си край гумата буквално изглежда крива и избумчена.....понеже и на мен ми се случи същото - слика просто направи 2 педи "балон" от вътрешната си страна......
    И да е и да не е нема значка адашче, врътнах я за задна лева майна и за 2 об. си докарах почти най-доброто време от петък...

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Евала змей само ше те фала вече Начи другия път ше карам като тебе да видиме колко 267 обиколки ще ми изкарат гумите независимо от времената - нали праилно съм фанал идеята с моята тъпа глава?
    Така е бачко мааааа не точно, освен 267-те об. ше требе и време а дадеш майно, време със стокови хАмортесьори 1.04 на Калояново и 1.44 на Серес сешшш се...
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  8. #293
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    И да е и да не е нема значка адашче, врътнах я за задна лева майна и за 2 об. си докарах почти най-доброто време от петък...



    Така е бачко мааааа не точно, освен 267-те об. ше требе и време а дадеш майно, време със стокови хАмортесьори 1.04 на Калояново и 1.44 на Серес сешшш се...
    Аз ти казах да ги увиеш,ама ти си дървен философ.

    Сега си купи други ,като си дървена глава.

  9. #294
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by drigata View Post
    Аз ти казах да ги увиеш,ама ти си дървен философ.

    Сега си купи други ,като си дървена глава.
    Батка аз ти казвам ерген съм, ти ме питаш колко дяца имам майна "еВи" му майката...

    За кой писах постове до сега братче, неясно ли се изразявам, кво стаа...?!

    Тея гуми бяха на 500 000 об. смазани от каране ти искаш изкуствено дишане на мъртвец да прая...
    Last edited by ЗМЕЯ!; 05-04-2012 at 20:51.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  10. #295
    монтьорче венерист didko_boy's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Стара Загора
    Age
    45
    Posts
    539

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Батка аз ти казвам ерген съм, ти ме питаш колко дяца имам майна "еВи" му майката...

    За кой писах постове до сега братче, неясно ли се изразявам, кво стаа...?!

    Тея гуми бяха на 500 000 об. смазани от каране ти искаш изкуствено дишане на мъртвец да прая...
    и на сняг ги кара без да мръдне червеното торпедо ЗМЕЯ Е КАРАЧ ако имаше и спортно окачване "5" сек на долу времето
    146 ti пилена сгъстена и портната ежедневка
    145 jtd венера полиуретанс ендуранс тиим

  11. #296
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Quote Originally Posted by didko_boy View Post
    ако имаше и спортно окачване "5" сек на долу времето
    Е, чак 5 едва ли, но 4 секунди със сигурност ги сваля
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  12. #297
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Ми заради конфигурацията на пистата бе Ицка и главно заради това, че Змиътъ е с по-къси пружини, но пък със стоковите Хамортесьори и на всеки един завой заляга зверски и т.н и т.н....
    ама няма начин да се скапе така гума от тия неща дето си изброил, ако правилно съм разбрал че е заминала от вътрешната страна.
    единствено при много отворена сходимост на някакви шантави -10мм примерно може да стане тая картинка от вътрешната страна на гумата, нямаш страничен наклон че при спиране да ги хаби така, нито пък да върти вътрешната гума в завой, просто се зачудих дали нещо в регулировката на сходимостта не е причината

  13. #298
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    ама няма начин да се скапе така гума от тия неща дето си изброил, ако правилно съм разбрал че е заминала от вътрешната страна.
    единствено при много отворена сходимост на някакви шантави -10мм примерно може да стане тая картинка от вътрешната страна на гумата, нямаш страничен наклон че при спиране да ги хаби така, нито пък да върти вътрешната гума в завой, просто се зачудих дали нещо в регулировката на сходимостта не е причината
    Батка ти кога си карал на Серес, че да се изказваш компетентно имат ли страничен наклон завоите или не???!

    Да не говорим, че за тези които знаят, именно предна дясна гума е най-силно натоварена на това трасе и нищо лично ма ти явно не си сред тях....
    Last edited by ЗМЕЯ!; 08-04-2012 at 02:08.
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  14. #299

    Default

    Змей, чакай малко!!!
    Това на снимката горе предна дясна дума ли е?
    Отвътре ли е износена повече или отвън?
    То хубаво предна дясна гума да поема най-голямото натоварване, ама как се износва повече отвътре, дагоева?!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  15. #300
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Според мен най-натоварена е предна лява гума (тази от към шофера), но това са си лично мои наблюдения, с които не ангажирам никой При Змея гледам на снимката, че това му е предна дясна (от към пасажера)...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Page 20 of 22 FirstFirst ... 101819202122 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •