View Poll Results: .

Voters
52. You may not vote on this poll
  • .

    31 59.62%
  • .

    14 26.92%
Multiple Choice Poll.
Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 166

Thread: Дискусия за "Баш Мапването"-дела и аргументи.

  1. #91
    Болен алфист Kamen666's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    2,594

    Default

    Аз па виждам,че последните две страници немат нищо общо с темата и всички сте за банани
    Hyundai i40 - 13 - CRDI - Powered By TST Racing
    Suzuki Grand Vitara - 07 - AWD EX
    Alfa 156 - 1.9 JTD - 03 - Powered By TST Racing + K&N Filter - EX
    Kawasaki Ninja ZXR - 06 -The Fastest
    Honda PCX150 - 15 - The Cheapest

  2. #92
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by Васил Петров View Post
    Така казваше и миналата година,че ще излезнеш ..... но уви не.Свирена работа.
    Несъм могъл несъм излезнал,какво толкова?!Или трябва на всяка твоя прищявка да се отзовавам?Че ти къв си бе?Преди като се дърпахме за кеф съм те млатил и с 1.6-цата и с дизела съм те бил но никога несъм разправял на ляво и надясно или да съм казвал че колата ти е кенеф или нещо такова нали,моята кола е ежедневка и никога несъм бил с претенций че е много бърза,върви си супер прилично и ти сам си го казвал!
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

  3. #93
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Аз па виждам,че последните две страници немат нищо общо с темата и всички сте за банани
    Целия форум е за банан,тук освен интриги нищо друго не се заформя.Аиде със здраве спора ще се решава на хасвалта като исъхне времето
    SPRINTAUTO service
    0893277773

  4. #94
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Quote Originally Posted by Rado145QV View Post
    пак започнаха интригите. когато исъхне времето лично ще доида да си карам колата да видим колко е спряла,тогава да видим какви ще са оправданията,защо никои не е излязал с 1.9 а само големите скачат на 1.9та.Господина jivko 777. да заповяда с неговия кош да го видя колко върви.Да колата е с чип на Петко,и всички моите са били с негов чип и са вървяли зверски,някои гледа ли гонката на феста 145та и ПУХ как завърши.
    Ела бе,Радко,чакаме те лично да си караш колата.Ма как ще я караш,като тя няма каране с тоя диапазон, не знам....
    159-ката беше едното сравнение,имаше и 2 стило-та 1.9,ама с тях гонка изобщо не се състоя.
    И ако изкарате нещо за 59-ката,давай го и него,но си приготви комплект огледала.

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    147-цата върви много добре,първо адаша не е свикнал да я кара и да взима максималното от нея,второ знам стоковата либра 140 какъв умреляк е,имам доста познати с такива,така че тази със сигурност не е била сток,ще повярвам когато я закача да и видя софт-а и ако е оригиналния тогава пак да се пуснат.
    Ма,Киро,ела да я караш и ти,няма проблем.Либрата е умреляк,но,ако е била сток и 47-цата не можа да я стигне до 4-та......мале

    Quote Originally Posted by abart_ View Post
    Какви времена даваше на ПУХ дизела на италфеста? Че се говори чак за различни категории..... Ако е бил в 13-ките съм съгласен да е различен клас
    ПУХ,е доста далече от ВСИЧКИ дизели,че и повечето бензини,за които се говори в тая тема



    Ох,да изсъхне...
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  5. #95

    Default

    Quote Originally Posted by acko88 View Post
    Несъм могъл несъм излезнал,какво толкова?!Или трябва на всяка твоя прищявка да се отзовавам?Че ти къв си бе?Преди като се дърпахме за кеф съм те млатил и с 1.6-цата и с дизела съм те бил но никога несъм разправял на ляво и надясно или да съм казвал че колата ти е кенеф или нещо такова нали,моята кола е ежедневка и никога несъм бил с претенций че е много бърза,върви си супер прилично и ти сам си го казвал!
    Ти си психопат.
    Кога ме би с Дизела ? - ааа на баумакса когато бях с китайски дебитомер.
    А с 1.6 кога ме би като никога не сме се гонили? - ааааа или на ИталФест когато имахме 2 стотни разлика във времето.И колата ти бе на варел вътре.

    А и когато си се гонил с мен аз винаги съм бил сток.За разлика от стоковите твой коли.
    И аз малко да се оправдавам.Както ти обичаш.Че стана от 1,5г излизаш с дизела.
    И не са мой прищявки.Ти скачаше на Радо на вагона.Доколкото си спомням бяхте с Абарта(146 1.6тс) предизвикани още тогава.

    А доколкото аз да се гоня с теб. Няма смисъл.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  6. #96
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Спрете се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #97

    Default

    Чета тук и се смея с глас... Хората дори в Гърция и в английския форум са разбрали кой колко е мапер и си има даже тема с дино графики преди и след чипа
    В конкретния случай така наречения тук КГБ е чипосал някакво Мито 1.4, което след чипа показало по-малко коне, от колкото когато е било сток Ето и цялата тема :

    http://www.alfaowner.com/Forum/tunin...o-project.html

    Лека вечер Ви желая и внимателно с мапването

  8. #98

    Default

    Quote Originally Posted by krustnika View Post
    Чета тук и се смея с глас... Хората дори в Гърция и в английския форум са разбрали кой колко е мапер и си има даже тема с дино графики преди и след чипа
    В конкретния случай така наречения тук КГБ е чипосал някакво Мито 1.4, което след чипа показало по-малко коне, от колкото когато е било сток Ето и цялата тема :

    http://www.alfaowner.com/Forum/tunin...o-project.html


    Не са измерили на диното правилно колата. Смях.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  9. #99
    започва да се пристрастява RASTIL's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    70

    Default

    Quote Originally Posted by DJ_STIVAN View Post
    Ако визираш моя резултат, е добре да кажеш, че той е направен с оригиналната студена част, а не с Т04B , сега с тази студена част не съм е мерил, защото е невъзможо зараду сърджа, който все още се опитвам да отстраня.
    Е саа щи изтрият мнението
    To combat the low atmospheric pressure ...

  10. #100
    започва да се пристрастява RASTIL's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    70

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Ма, ся аз не мога да разбера, ти що така се почувства засегнат?! Да разбираме,че си вадил слаб резултат с такава турбина на това дино ли?
    Не ве! Бях писал на Бобо, че скромността краси човека .... прочети предната страница от темата си и ще видиш що така съм писал. Току обаче ми изчезна мнението. Сега видях, че DJ STIVAN и той се осмелил да не "праи поклони" и затуй писах, че ще му изчезне мнението! От цялата работа бидех предупреден от форумното началство и вече съм си "зел бележка"!
    Иначе поздрави за колата! И аз съм им фен на 20 VT маторите.
    Last edited by RASTIL; 21-04-2012 at 16:50.
    To combat the low atmospheric pressure ...

  11. #101
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    със същия сетъп келеша искарал от 2.0 16 210 коня по мой спомен от едно пунто гт 2.0 16в
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  12. #102
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    със същия сетъп келеша искарал от 2.0 16 210 коня по мой спомен от едно пунто гт 2.0 16в
    ама на какво, на гу.. , точно така - ми
    понеже по-горе се говори за мощност на вал, а и на какво налягане ?

  13. #103
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    малко офф,но като се заговори за 5-ци...........

    http://www.youtube.com/watch?v=BKaHo...eature=related
    146 Turbo

  14. #104
    Карам бързо-паиииисе
    Join Date
    Jul 2005
    Age
    45
    Posts
    4,021

    Default

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    ама на какво, на гу.. , точно така - ми
    понеже по-горе се говори за мощност на вал, а и на какво налягане ?
    ми по написаното от DJ всичко е същото даже и налягането - и мошността е на гумите та ми стана странно що е толкова огромна разликата
    Volvo S80 2.0 T5 180hp
    Saab 9-5 2.3 Hot Aero 250Hp Turbo
    Alfa 147 1.9JTD 16V Turbo- Powered by DAGi and SprintAuto

  15. #105
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower View Post
    ми по написаното от DJ всичко е същото даже и налягането - и мошността е на гумите та ми стана странно що е толкова огромна разликата
    Диното в Пловдив мери мощност но мотор! Т.е., ако не си слагаме извънземни загуби Купето е 246коня на колела .
    Има една кола мерена в Хеед на гуми, после при Венци, загубите си излизат точно 10%..

    Иначе по темата за пИтаците... да си припомним най-бързия досега в Бг http://vbox7.com/play:d1766aac http://vbox7.com/play:b0dc3b70 11.4 на Божурище

    А колата на Иван за това, което е правено по нея, върви повече от доволно, лошото е, че по-високо налягане от 1.3 не може в момента, почва да преде (дюзи таван), но скоро повече!!!
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •