View Poll Results: .

Voters
52. You may not vote on this poll
  • .

    31 59.62%
  • .

    14 26.92%
Multiple Choice Poll.
Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 166

Thread: Дискусия за "Баш Мапването"-дела и аргументи.

  1. #31

    Default

    Само да кажа,че се вижда кой за кого е гласувал.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  2. #32
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Момци махнете тая анкетата щото на мен ми звучи като-даите да си премерим п.....е!
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  3. #33
    Запален алфист vladeto_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Rouse
    Posts
    377

    Default

    цирка е пълен

    п.с. а като гледам кви хора и как са гласували,нз на кои кво им е мап-вано

    п.с.2 и предлагам печелившия мапер да пусне аванта на първи 10 записали се коли,щото е най-добрия и естествено с най-много клиенти и най-много киНти
    Last edited by vladeto_; 20-01-2012 at 00:39.
    Alfa Romeo 1.4 TS 146 Junior
    Alfa 147 1.6 TS Remapped by OEM
    Alfa Romeo GT 1.8 TS
    Yamaha R6

  4. #34
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by vladeto_ View Post
    цирка е пълен
    и вънка още хора идват !!
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  5. #35
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Орлине доуточнявай се какво значи неутрален, щото или си пиян, или може би не си....
    А по принцип на всички е ясно кой за кого.

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Как може някой да каже кой може и кой не може след като никой от другите не го е мапвал преди това?
    Тука не си прав, има хора, които не са били само при един.

    Форумът се събуди.
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  6. #36

    Default

    Quote Originally Posted by миро View Post
    Тука не си прав, има хора, които не са били само при един.

    Форумът се събуди.
    И аз така знам,па даже и с графики са хората.
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  7. #37
    Старши алфист V_A_N_K_A_T_A's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Хасково;София-Дървеница
    Posts
    646

    Default

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    Дрига, нали ти казах че съм ти запазил глупавите постове дето ме наричаш гайкаджия, как колите били с фалшиви резултати за пред клиентите и други тъпни от сорта, та те останаха на лаптопа в сервиза и мислех да ти предложа, ако няма да се извиниш за тия драсканици, на следващото мероприятие ако ще се появяваш де, да вземе да на'лузиш един чорапогащник с токчета и да сложиш малко сенки и червило, барем никой не те познае ...че е жалко
    Не знам,до какво ниво се опитваш да паднеш и защо,но с този пост ти се получава
    Mercedes ML 63 AMG 07'
    159 TI 2.4JTDm SW 09'
    156 2.0 20V Turbo
    VW Phaeton 3.0 TDI 09'

  8. #38
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Е ква е тая анкета:баш мапера разбирател го няма-за кого да гласувам сега.....обърках сЪ тотално
    146 Turbo

  9. #39
    Запален алфист vladeto_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Rouse
    Posts
    377

    Default

    Тука има КОРУПЦИЯ
    Alfa Romeo 1.4 TS 146 Junior
    Alfa 147 1.6 TS Remapped by OEM
    Alfa Romeo GT 1.8 TS
    Yamaha R6

  10. #40
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    Жалки сте!
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  11. #41

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Не знам,до какво ниво се опитваш да паднеш и защо,но с този пост ти се получава
    Tака си е!
    Alfa Romeo 147 05" 1,9 JTDm Distinctive
    ех.. Малкото КуВе

  12. #42
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Не знам,до какво ниво се опитваш да паднеш и защо,но с този пост ти се получава
    не аз изписах помии от сорта че на диното са се вадили лъжливи резултати да се замазват очите на клиентите и т.н.
    Ти за какво мислиш звъннах на Келеша?

    Интересно как изчезна после поста на Дригата, все едно нищо не е казал, само че аз казах че ще го сейфна, нали.

    Сега някой щом е казал нещо такова, или си отстоява на думата, или се извинява, щот да ме прощаваш, ама такова нещо на живо ако има смелостта да каже, да се пробва ако иска някой път.

    То това форума голяма бащиния, сереш по някой, после решиш че нищо не е било, да ама като се опиташ да засереш по някой трябва и да ти идва на акъла че всичко се развива в реалния свят.

    Ако трябва утре да пусна пак скрийншота, че май някой не е разбрал що за гнус се изсипа?

    Извинение или чорапогащи с червило човек, айде стига сме се правили на велики и да кендзаме по всички а?

    Чакам и отговор на предизвикателството, ще ли го бъде или не, че да знам с каква кола правена от мен ще трябва да се излиза

  13. #43

    Default

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    не аз изписах помии от сорта че на диното са се вадили лъжливи резултати да се замазват очите на клиентите и т.н.
    Ти за какво мислиш звъннах на Келеша?

    Интересно как изчезна после поста на Дригата, все едно нищо не е казал, само че аз казах че ще го сейфна, нали.

    Сега някой щом е казал нещо такова, или си отстоява на думата, или се извинява, щот да ме прощаваш, ама такова нещо на живо ако има смелостта да каже, да се пробва ако иска някой път.

    То това форума голяма бащиния, сереш по някой, после решиш че нищо не е било, да ама като се опиташ да засереш по някой трябва и да ти идва на акъла че всичко се развива в реалния свят.

    Ако трябва утре да пусна пак скрийншота, че май някой не е разбрал що за гнус се изсипа?

    Извинение или чорапогащи с червило човек, айде стига сме се правили на велики и да кендзаме по всички а?

    Чакам и отговор на предизвикателството, ще ли го бъде или не, че да знам с каква кола правена от мен ще трябва да се излиза
    Като лайк които само чете във форума ще те попитам нещо без да се засягаш и т.н., според теб тая кола добре ли е направена т.е. диапазаон на коне, смеси, спулване и т.н. аз пръв подех да се пусне графиката и всички скочиха че се заяждам и т.н., затова те и питам добре ли е колата? Добри е с 10коня отгоре ок ма ти каза че на 1,6бара е много силна колата, направи я на 1,6 и тогава ще се замерват двете По-въпроса с Типеца в момента от активно пишещите във форума твоята кола е най-силна неоспорим факт, но дали ще е така след някои и друг месец само времето ще покаже.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  14. #44
    Старши алфист
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Русе
    Posts
    618

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Като лайк които само чете във форума ще те попитам нещо без да се засягаш и т.н., според теб тая кола добре ли е направена т.е. диапазаон на коне, смеси, спулване и т.н. аз пръв подех да се пусне графиката и всички скочиха че се заяждам и т.н., затова те и питам добре ли е колата? Добри е с 10коня отгоре ок ма ти каза че на 1,6бара е много силна колата, направи я на 1,6 и тогава ще се замерват двете По-въпроса с Типеца в момента от активно пишещите във форума твоята кола е най-силна неоспорим факт, но дали ще е така след някои и друг месец само времето ще покаже.
    Някой да е казвал да не се пуска графика, то аз най-много исках да я видя, че да знам като се засилва какво и трябва
    Ами като се надуе на 1.6 бара ще е интересно, само това ще кажа
    Колата само с друго турбо може да се подобри драстично като спулване, така беше купен мотора нацяло .
    Турбото има дългогодишна история, може би е едно от първите китайчета внесени в зората на тунинга, на Астрата на Гената set16v се е карало, после отива на една Дедра Интеграле, после в Алфата на Коста, и след това в Алфата на Митко
    Типеца ако не може да се справи, има и много по-силни жокери дето чакат само, така чее ...за това питам какво става

  15. #45

    Default

    Quote Originally Posted by ICI View Post
    Някой да е казвал да не се пуска графика, то аз най-много исках да я видя, че да знам като се засилва какво и трябва
    Ами като се надуе на 1.6 бара ще е интересно, само това ще кажа
    Колата само с друго турбо може да се подобри драстично като спулване, така беше купен мотора нацяло .
    Турбото има дългогодишна история, може би е едно от първите китайчета внесени в зората на тунинга, на Астрата на Гената set16v се е карало, после отива на една Дедра Интеграле, после в Алфата на Коста, и след това в Алфата на Митко
    Типеца ако не може да се справи, има и много по-силни жокери дето чакат само, така чее ...за това питам какво става
    От този ти пост да разбирам ли че графиката не е кой знае какво, като отчитаме че турбината е китайче?
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •