View Poll Results: Пролетна и Юбилейна среща за 2012, или и двете заедно ?

Voters
31. You may not vote on this poll
  • Искам Пролетна среща (24-24 Март) и отделно Юбилейна среща (12-13 Май)

    10 32.26%
  • Ще присъствам само на Пролетната среща (24-24 Март)

    1 3.23%
  • Ще присъствам само на Юбилейната среща (12-13 Май)

    13 41.94%
  • Нямам възможност да присъствам на нито една среща...

    7 22.58%
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 76

Thread: Пролетна среща през март и юбилейна среща през май, или и двете заедно? (анкета)

  1. #31
    шофьор rumenti77's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София,Х.Димитър
    Posts
    526

    Default

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    еми стаите са доколкото разбрах с по 3 до 6 легла!! и това ще е проблем си мисля за някои!!
    иначе бани мани кенефи си има бре как !

    малко да се поуправи времето ще отида и до там ма сега няма как да се отиде до там требва да ходя с танк!!

    ---------- Post added at 10:44 ---------- Previous post was at 10:30 ----------

    това май ,ще отпадне като вариант
    ще трябва да продължим с търсенето!
    Е, защо да отпада,предложението си е много добро.
    ALFA ROMEO 155 1.8 TS 8V -ex.
    ALFA ROMEO 155 2.0 TS 8V-настояща
    0898463130-Румен

  2. #32
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    Quote Originally Posted by rumenti77 View Post
    Е, защо да отпада,предложението си е много добро.
    еми знам ли пак и току що говорих по телефона оказа се ,че и ,че наколко стаи били с общи тоалетни !!!!!!!!
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  3. #33

    Default

    бе на мене не ми е проблем и 2 кенефни чиний да са заедно една до друга и да седна да си тласкам гюлета с някой до мене тъкмо лаф ще става ама има жени или пък някой с дете да дойде бе не става всеки си иска тишинка вечертта ако има двойки и се лашкат нали требе се избанят брате,не знам какво е положението примерно на яз.Батак около Цигов Чарк има хотелчета това онова,горе на Васил Коларов има ловна хижа с добри условия тя е на некъде 16-17 км от яз.Батак нагоре и е на 1560 надморска малко студено нощем нощувката е 40 лв на стая това съм сигурен има тоалетна и топла вода за природа не коментирам Родопите но там си е за големите жеги лятото...над Стамболийски имало некакво Равногор знам че е много яко там не съм ходил караха ме преди някой ако знае да казва.

  4. #34
    започва да се пристрастява salex75's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София-Ректората
    Posts
    53

    Thumbs up юбилейна среща 155

    Колеги , нов съм в този форум , но ще се усмеля да ви направя предложение , което поне според мен е прилично.
    Става въпрос за "Бяло камъне" , аз лично съм бил там на събор на OFF-Road форума на Mitsubishi и съм карал до там през гр. Копривщица - през планината та там , но това не е за нашите коли. Относно нормалният път от Старосел ,верно че не е първокласен , но се минава спокойно. Базата е доста голяма и може да събере колеги от цяла България , аз лично бих тръгнал от тук за тази среща. Местото е "стратегическо" май горе долу в центъра на България , цените поне преди година когато бях на събора на "Suzuki" пак от OFF-форума , бяха доста прилични. Проблема само е организацията...

    ето за това става въпрос:
    http://www.bulgarian-mountains.com/H...ra/ByaloKamane
    Свилен Александров 0890/907560. Вече без Легендата - Alfa 155 TS / 1,7 BEST of THE BEST

  5. #35
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Отзивите за това място не са особено положителни ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  6. #36

    Default

    аз предпочитам колегите от Пазаржик и Пловдив да подберат място за март месец там си е пролет позволява седене на въздух и има природа,то ми е най лесно да звънна в Хотел Хюндай на Витоша и да запазя 10 стай за по 30 лева и кво ще седиме на 1500 надморска с сняг покрай нас и леден вятър,другото което е колега с това за Копривщица и тн,бях там миналата година и ти казвам че да стигна от нас до там минавам през подбалканската през Златица и Пирдоп и до Копривщица съм за точно 2 часа даже и чешмата я знам от дясно на 10 км от Копривщица...да не говоря че има камиони дето се влачат по Подбалканската с 20 км и падат дървета мъгли камъни шишарки абе пътя го знам на пръсти,айде ние софиянци как и да е ама тия колегите от Пловдив и Пазарджик и другите краища на БГ не ги виждам да минат през Карлово и да се върнат по подбалканската...а и там едва ли ще е топличко и зеленко колко в равнината,абе по течението на Марица нема ли некоя хижичка китна по Батак бунгала хотелче нещо?м? нагоре е студ още по това време.

  7. #37
    започва да се пристрастява salex75's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София-Ректората
    Posts
    53

    Default

    "Анонимен посетител Jul 01, 2011 04:01 PM
    КомплексА прилича повече на животновъдна ферма - коне, овце, кози, крави,кучета на всяка крачка, а за миризмата на обор и за бълхите, които скачат да не говорим. Пълна измама е рекламата за добра кухня и обслужване. "

    Все пак , ако някой от колегите има лични наблюдения нека да сподели, весеки си има вкус и предпочитания , а двата пъти които съм преспивал там , не е имало ни крави , ни шумни компании , веднъж ходих и само " за по бира и чорба" на 01.01.2010г. и явно и тогава са спали , че не ги засекох .
    Моите лични впечатления са положителни от там, а аз съм си малко претенциозен , та за това ви го и предложих , а е и в района на Пловдив , Карлово...
    Last edited by salex75; 02-02-2012 at 12:36.
    Свилен Александров 0890/907560. Вече без Легендата - Alfa 155 TS / 1,7 BEST of THE BEST

  8. #38

    Default

    колега сложи снимки от личните ти наблюдения и накарай колегите да си вземат джипове за това мероприятие,можеш ли да гарантираш че през март месец там няма да има сняг?дали на 1000 надморска през деня и вечертта ще е за барбекю навън как мислиш?

  9. #39
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    На Паничище има една много подходяща вила. Това е вилата на ЖП-то.
    Казвам вила, а всъщност е по-голяма от хотела на Юндола от пролетния събор.
    Стилът е същия.
    Цените са много народни.
    Освен това е много удобна за база, ако на някой му се ходи до рилските езера.
    На близо до хотела има лифт за там.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  10. #40

    Default

    Мордохи кажи какво да правиме март месец на Паничище на 1500 метра надморска там дори няма комари до юли месец,не ти ли се ще зелени поляни топло слънце и през деня на къс ръкав и вечер на теферич?това са летни дестинаций за големите жеги имам идея да се слезе на равнина на жега да усетиш пролетта-пролетна среща нали за това е....минздухари кокичета,блатна перуника птичета,да летят мушици да грее слънце да замижаваш срещу него да ти чръвнат бузките и да накацаме на въздух,не искам с зимните шапки и с ръкавици и качулките на главата да ходя на "пролетна среща" и да стържа скреж сутринта по стъклата да рисувам сърчица с стреличка,и да се биеме за калорифера кой да спи при него.

  11. #41
    два дросела
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    пазарджик
    Age
    49
    Posts
    5,012

    Default

    и на мене ми се иска да направим и двете срещи заедно май месец!
    все пак тогава и времето ще е хубаво
    155 осем хиляди клапана 16 вериги
    0884650778 токи4а

    http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related

  12. #42
    започва да се пристрастява salex75's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    София-Ректората
    Posts
    53

    Thumbs up среща 155

    Quote Originally Posted by toki4a View Post
    и на мене ми се иска да направим и двете срещи заедно май месец!
    все пак тогава и времето ще е хубаво
    Това имах и аз като идея , за м. Март дори и не съм помислял . Ще следя темата и за май , стига да не ми мине котка път ще се присъединя към вас.
    Свилен Александров 0890/907560. Вече без Легендата - Alfa 155 TS / 1,7 BEST of THE BEST

  13. #43
    Старши алфист ivopetrov_1982's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    634

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    колега сложи снимки от личните ти наблюдения и накарай колегите да си вземат джипове за това мероприятие,можеш ли да гарантираш че през март месец там няма да има сняг?дали на 1000 надморска през деня и вечертта ще е за барбекю навън как мислиш?
    март месец сняг колкото искаш има там!

    ---------- Post added at 18:38 ---------- Previous post was at 18:37 --------

  14. #44

    Default

    еми за това иде реч да мислиме с тия глави преди да предлагаме нещо къде да се състой,на 16 декември бях в Раднево мин год и житото е зелено имам снимки да не говоря че беше 13 градуса там а в София като тръгнах беше минус 3,а на 21 ви март съм бил пак в Раднево и картофите бяха половин метър високи и овчарите потни по къс ръкав,а не искам да казвам че по пазарджишките гьолове Звъничево в края на март съм изгарял от слънцето а па май месец 2004та средата на май съм ходил с букет цветя на главата по пазара на Пазарджик толко беше силна жегата бехме на половин година си спомням и залепнаха дрехите по мене та ходих с цветята на главата да ми пазят сянка,по пролетно от това...та март или май или и двете некъде там на равнина

    ---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

    Quote Originally Posted by salex75 View Post
    Това имах и аз като идея , за м. Март дори и не съм помислял . Ще следя темата и за май , стига да не ми мине котка път ще се присъединя към вас.
    заповядай през май месец добре си дошъл като се климатизираш,и разгледай снимките от март като се върнеме колко сме се порезали...

  15. #45
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Давам идея бе!
    Хижата си е ок за май месец .
    За март предлагам Златоград!
    Всъщност го предлагам за постоянно.
    патриархална атмосфера, добра кухня, здрави българи и много, ама много кеф!
    Културата му е уникална.Ще е изненада за мнозина.
    освен това, до плажа на Фанари е само половин час път с кола!
    Там, точно на пристанището е бар "Баракуда!
    Имам лични протекции!
    Абе нищо, че съм роден в Кюстендил, всъщност съм златоградчанин!
    Който не вярва, да пита Вики Калев!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •