Results 1 to 7 of 7

Thread: мистериозен тунунг пакет на ГТВ

  1. #1

    Default мистериозен тунунг пакет на ГТВ

    някой може ли да ми каже какъв е този пакет за ГТВ. карам абсолютно същата кола от 2 месеца вече и не мога да разбера чие дело е. в интернет попаднах не няколко снимки и това разпали любопитството ми още повече.


  2. #2

    Default

    Мисля,че 3.2 V6 версиите се екипират така,а твоето не е изключено да е поръчков спорт пакет,който до колкото знам се предлага от производителя.
    Може би има и нещо по-специфично,нека колегите добавят евентуално
    '99 156 1.9 JTD SP3

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    Начи задния спойлер мисля че е оригинален и може да се поръча, но съм 100% сигурен че е безбожно скъп. Никелираната решетка се намира - слага са на спайдерите и турбо версиите на ГТВ, както и сиг. на 3.2 мотора. Аз вече си имам такава . Праговете и спойлера може да си ги поръчаш по интернет, те не са нещо нестандартно. Тия дупки в калниците със сигурност не са заводски, тва се прави лесно - реже се дупката, слата се ламарина с нитове, мрежи, шлайфаш, китосваш и боядисваш. Имах една хонда с такива и сам си говорил с майтори как точно се правят, даже имах един приятел с БМВ свалихме отливка от тях (с боята естествено , но тва е друга тема) и му направиха и на него такива.
    Audi A6 & Alfa GTV

  4. #4

    Default

    странното е че точно същия пакет имам и аз - дори с нарезите на калниците (които със сигурност не са заводски ако мога да те цитирам).нарезите не са правени допълнително а самите калници са заводски така защото е много професионално направени и няма рязане дупчене нитоване и т.н. до сега друго такова ГТВ не съм виждал.

  5. #5

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 12:51.

  6. #6
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    239

    Default

    ми начи тва не съм го знаел сигурно е така щото и аз съм виждал такива снимки, но си мислех че е същата кола.
    Audi A6 & Alfa GTV

  7. #7

    Default

    след обстоен оглед и ровене в нета най-накрая разбрах какъв е пакета. това е тунунг пакет на Zender за алфа ГТВ. има си надписи на калниците и бронята. благодаря на всички за информацията и мненията.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •