Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 44 of 44

Thread: "Носене" на предницата...

  1. #31
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by Yavor View Post
    Не съм ходил още...
    Тука е такъв сняг...
    Цял ден буксувам ужасно и се нося като ладия.
    Ще изчакам някоя седмица да се оптави времето и тогава, няма смисъл да я направя и пак да я счупя в коловозите...

    Кажи кои са тези сервизи да ги знам?
    Аз ходя при Желев за стенд, най добре са според мен.

    Не че и те не ми викат - как можа точно такава кола да си купиш...
    Виж ако беше Пасат щях да съм уважаван
    Ами значи единият е на бул. Васил Левски , най - долу преди завоя за бул. Илин Ден , ти се пада отдясно, там продават гуми и правят окачване , но имат и стенд там ходих преди 2 години, иначе наскоро си направих реглаж горе при Заека , пътя за Кърджали локалното самоче за навръщане има едно Мишеличне(той продава гуми , но имат и стенд) .. Иначе с какви гуми си , че буксуваш казваш, аз съм доста доволен, даже преди малко си изкачих мойта улица която е нанагорнище и имаше доста сняг натрупан и само аз бях минавал.

    П.П. И аз бях при Желев за диагностика на носачите но само това , хората имат доста добра слава , но не и за италиански коли , на мен лично ми казаха , че не могат да сменят тампон на предна стабилизираща щанга ... И да често се случва да истъкнат колко са зле италианските коли
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  2. #32
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    Знам ги и двата сервиза, но не съм ходил там.
    От Заека редовно гуми си купувам като ми трябват евтинджоси за закърпване на положението на някоя кола.
    Буксувам щото има сняг
    То при тия условия с каквито и гуми да си, все тая... Раздавам го снегорин от вчера насам.
    И четирите гуми ми са Дънлоп зимни, ама как им беше модела, не помня, но съм много доволен, макар вече да са поизносени. За догодина ще купувам 2 нови за отпред, но тази зима ще я избутам. Ти в коя част на града си? Аз съм до Езиковата в малките улички и при нас е страшно
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  3. #33
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Ами то и аз си зех гумите от заека, ама не 2ра рака де чисто нови, аз затова те питах за буксуването, може вече да са се втвърдили, то аз съм чувал макс 2 сезона със зимна гума даже май е най-добре на сезон да ги сменяш.. Иначе аз съм на Илин Ден в тия пресечки нагоре към тракийската махала , и при нас също е страшно , тъйкато хем е нанагорнище , хем никога не минава снегорин и улиците са много тесни и става много приятно като някой се спуска отгоре а ти драпаш
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  4. #34
    Запален алфист Violator's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Велико Търново
    Age
    44
    Posts
    293

    Default

    И аз бях така, задни стабилизиращи щанги и проблема се реши, отделно смених и предни носачи амортисьори биалетки и съвсем заспа
    156 1.8 TS

  5. #35
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    Виж, задницата не съм я проверявал...
    Ех да се оправи времето веднъж и веднага се захващам с колата.
    Че доста неща се събраха - предница, задница, май и каре като гледам...
    То в това време по сервизите само спешни ремонти правят сега - като питам казват- за тая работа изчакай да се оправи времето!
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  6. #36
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Е те това за задницата май го писах отдавна, ама явно не четете всичко, а?

  7. #37

    Default

    Quote Originally Posted by Yavor View Post
    Виж, задницата не съм я проверявал...
    Ех да се оправи времето веднъж и веднага се захващам с колата.
    Задните "задни" щанги обикновенно са проблема.....като за начало пред вас може да ритнеш задната част на гумата и да видиш колко ще "извибрира", макар че тва е слаб тест, ако с това видиш проблема, значи нещата са вече много зле.......
    Като идеш на канала, накарай каналджията, или ти, да удари надлъжната щанга с юмрук точно преди тампона на шенкела - ако удари на метал, значи и те са за смяна.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #38
    Запален алфист sheim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    moon.....
    Age
    42
    Posts
    138

    Default

    Колега,амортисьори според мен,не са...сменял съм ги малко преди да вземеш колата,..ако имаш път защо не се фейнеш до Сашо(Лисан)поне им знае и кътните зъби)Иначе се надявам като цяло те слуша колата.Поздрави и дано оправиш проблема в най скоро време
    Mercedes C 200 compressor

  9. #39
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Задните "задни" щанги обикновенно са проблема.....като за начало пред вас може да ритнеш задната част на гумата и да видиш колко ще "извибрира", макар че тва е слаб тест, ако с това видиш проблема, значи нещата са вече много зле.......
    Като идеш на канала, накарай каналджията, или ти, да удари надлъжната щанга с юмрук точно преди тампона на шенкела - ако удари на метал, значи и те са за смяна.....
    Ники, ще си потроши ръцете. Отива на канал и почва да клати .... щангите де, една по една

  10. #40
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    Поогледах самостоятелно задницата, видимо тампоните са стегнати и няма луфтове...
    Ники, явно ще идвам да я гледате професионално...
    Ако не се счупу другия зор дето го имам в момента, едно тракане дето се пявява и изчезва...

    @sheim - колаа супер много ме слуша и аз съм ти много благодарен за това, че ми продаде една наистина гледана кола... Почти 2 години я карам - сега започнаха някакви проблеми, а я позвам в много тежък режим - градско, по дупки и т.н.
    Лошото е че като типична италианка ми поставя казуси

    П.С. Гледам ти още си я държиш на аватар,а
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  11. #41
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Yavor View Post
    Поогледах самостоятелно задницата, видимо тампоните са стегнати и няма луфтове...
    Ники, явно ще идвам да я гледате професионално...
    Ако не се счупу другия зор дето го имам в момента, едно тракане дето се пявява и изчезва...

    @sheim - колаа супер много ме слуша и аз съм ти много благодарен за това, че ми продаде една наистина гледана кола... Почти 2 години я карам - сега започнаха някакви проблеми, а я позвам в много тежък режим - градско, по дупки и т.н.
    Лошото е че като типична италианка ми поставя казуси


    П.С. Гледам ти още си я държиш на аватар,а
    В другия ти пост ти написах - иди на професионалист, докато не си я счупил, ма гледам сега го няма. Някой си го е присвоил май? Та иди при Ники и не се мотляай да не втасаш

  12. #42
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    А според тебе как ще я счупя?
    Насилствено ли? Докато търся какъв е проблема?
    В другата тема ти бях отговорил ама и моето мнение го няма, със сигурност никой не си го е присвоил...
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  13. #43
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Yavor View Post
    А според тебе как ще я счупя?
    Насилствено ли? Докато търся какъв е проблема?
    В другата тема ти бях отговорил ама и моето мнение го няма, със сигурност никой не си го е присвоил...
    Imah preдвид това с чукането отпред

  14. #44
    Запален алфист sheim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    moon.....
    Age
    42
    Posts
    138

    Default

    Радвам се,че си доволен от колата(и то много)Незнам какво да те посъветвам,но според мен отиди при някой който разбира наистина и знае къде да търси и гледа.За да не се повтарям,по горе ти споменах(но ти си знаеш най добре)Поздрави и дано скоро имам път към тебАко ти имаш...знаеш къде и как))
    Mercedes C 200 compressor

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •