Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20

Thread: Смяна на къси светлини на 156 фейслифт

  1. #16
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    Quote Originally Posted by DJ Vladic View Post
    Колеги, а какъв е цокъла на габаритчетата? W5W ми се виждат на пръв поглед, но все пак да попитам. Търсих в нета, но не можах да намеря.
    H6W - Гадни калпави крушки, които са по 8-10лв едната и ги сменяш за здравей здрасти...

    Купуваш си обикновени 5ватови с цокъл W5W и им изпилваш едното краче, слагаш и забравяш - не горят, чека не свети. Е, малко по-слабо свеят, ама то така или иначе се кара на фарове.
    Може да си вземеш и светодиоди с цокъл W5W, пак да запилиш едното краче, само дето трябва да ги избереш такива дето не палят чека, а те са по-скъпи.
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  2. #17
    фи фи перото coca-cola's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Кърджали
    Age
    46
    Posts
    236

    Default

    А кажете на колегата и с какви Н7-ци / като марка/ карате че на мен ми писна да ги сменям и вече карам на габарит докато не ме глобят де ма си мисля че по добре глоба отколкото 10 минимум кинта крушка 40 минути гъзене и пак глоба щот боклука изгорял.

  3. #18
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by coca-cola View Post
    А кажете на колегата и с какви Н7-ци / като марка/ карате че на мен ми писна да ги сменям и вече карам на габарит докато не ме глобят де ма си мисля че по добре глоба отколкото 10 минимум кинта крушка 40 минути гъзене и пак глоба щот боклука изгорял.
    Аз сменям крушки само с Trifa щото такива имам под ръка, не помня да ми е горяла крушка от тази марка, дори и да е не горят лесно На 9-ката съм с найт брейкър ънлимитет осрам, светят много и имат по-къс живот(поне така пише на опаковката) но засега държат.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  4. #19
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    Турих аз Осрам, ама тия от 8-9 лв. Ще регулирам фаровете и ще кажа впечатления, че левия свети точно в учото на тиражията отсреща, а десния сравнително добре.
    Но при ръчкането изкривих леко скобичката. И накрая не я сложих аз, ами по-компетентно лице. Аз не можах да го направя. И сега се държи само на едното ушенце щракнато. Дали ще има проблеми с времето? Доста стабилно си стои така... но..
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  5. #20
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    От Руския пазар в Пл. някакви полски 4 кинта. На служебните коли са същите на година един комплект , работят 5 - 6 часа на ден.
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •