Results 1 to 15 of 49

Thread: AUX изход за касетофон на 147

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    33

    Default AUX изход за касетофон на 147

    Здравейте колеги,

    Можете ли да ме насочите към място в София, където да ми изкарат AUX кабел от фабричния касетофон на 147? От търсачката разбрах, че е възможна подобна процедура.
    Romeo 147, TS 1,6 2001

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Враца
    Age
    40
    Posts
    221

    Default

    А има ли начин да се изкара изход за флашка. Някакъв по евтин вариант от Xcarlink?

  3. #3
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by niki_future View Post
    А има ли начин да се изкара изход за флашка. Някакъв по евтин вариант от Xcarlink?
    Xcarlink е USB интерфейс, който "лъже" юнита, че е включен чейнджър ... той си го приема като такъв и го управлява. Сигурно не е проблем да се изкара USB вход, но какво ще прави юнита с него? За да чете пък интерфейс трябва да има управление на чейнджър.
    Не съм много сигурен, но само на юнитите с фабрично MP3 можеше да се изкара AUX, но да кажат по-запознатите.
    Намери схемите в нета и отиди в някой сервиз ... би трябвало средно интелигентен техник да го направи без проблем.

    ---------- Post added at 18:15 ---------- Previous post was at 18:13 ----------

    Quote Originally Posted by Calobran View Post
    Здравейте колеги,

    Можете ли да ме насочите към място в София, където да ми изкарат AUX кабел от фабричния касетофон на 147? От търсачката разбрах, че е възможна подобна процедура.
    Пиши на Mury, той ще ти реши проблема ... беше ме изпратил при един пич преди време, но съм му затрил телефона някъде. Но най-добре намери схемите преди това.

  4. #4
    Запален алфист PSAVOV's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    465

    Default

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Xcarlink е USB интерфейс, който "лъже" юнита, че е включен чейнджър ... той си го приема като такъв и го управлява. Сигурно не е проблем да се изкара USB вход, но какво ще прави юнита с него? За да чете пък интерфейс трябва да има управление на чейнджър.
    Не съм много сигурен, но само на юнитите с фабрично MP3 можеше да се изкара AUX, но да кажат по-запознатите.
    Намери схемите в нета и отиди в някой сервиз ... би трябвало средно интелигентен техник да го направи без проблем.

    ---------- Post added at 18:15 ---------- Previous post was at 18:13 ----------


    Пиши на Mury, той ще ти реши проблема ... беше ме изпратил при един пич преди време, но съм му затрил телефона някъде. Но най-добре намери схемите преди това.
    Специално за Aux има тема в която подробно съм писал как става трябва просо да вържеш кабелите от жака на три пина от буксата отзад а друфи два да дадеш на къси и имаш aux поразрови се и ще си направиш сам безплатно

    Alfa Romeo 156 -facelift-1.9jtd CF3-115-2004; Renault Megane CC -1.6-16V -2006; Toyota Avensis SW2,2 D-Cat-2010; Renault Scenic RX4 2.0-16V-2002; Renault 19-1.8 Rt-1993; BMW-335Xi-M-Packet-2007

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    33

    Default

    Quote Originally Posted by PSAVOV View Post
    Специално за Aux има тема в която подробно съм писал как става трябва просо да вържеш кабелите от жака на три пина от буксата отзад а друфи два да дадеш на къси и имаш aux поразрови се и ще си направиш сам безплатно
    Мерси, намерих темата - само дето не съм свалял касетофона още, пък и не съм добре с жичките. Тази интервенция изисква ли поялник и откъде предлагате да извадя кабела,за да стига до скоростния лост?
    Romeo 147, TS 1,6 2001

  6. #6
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by PSAVOV View Post
    Специално за Aux има тема в която подробно съм писал как става трябва просо да вържеш кабелите от жака на три пина от буксата отзад а друфи два да дадеш на къси и имаш aux поразрови се и ще си направиш сам безплатно
    Благодаря ти, но аз реших казуса с интерфейс преди доста време.
    Колегите да се възползват.

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Враца
    Age
    40
    Posts
    221

    Default

    Откъде мже да се купи AUX кабел Blaupunkt 7607897093 или подобен? Трябва да е с Iso mini.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •