Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 161 of 161

Thread: Към админи, модове и други власт имащи в този форум

  1. #151

    Default

    ОК, пий една бира и спокойно. Ясно е, че из тия ширини се води некво уникално модване, но молиш не молиш - аз пак ще си отговоря; даже да ми е последният пост в тоя форум. Някакси ми е криво, че щом не търся решение тип "Абе как да си направя/ поправя сам, ама ако може с плюнка и за 5 стотинки", ме гледат като тръба, а когато предложих нещо, се явих моментално търгашин.

    Успоредно с това, очевидно цялата идея за "взаимополезност" в случая убягва на редица хора. Пак казвам - лошо няма; нищо, че цялата история е крайно неадекватна и кара човек да се чувства всичко друго, но не и "добре дошъл" - ама тва с обясненията дали да отговарям или не и какво висше благоволение е да бъда удостоен с коментар ме кара да се питам дали тук съм попаднал в трети клас или в строителни войски. Не ми се занимава с което и да е от тия двете, така че със здраве и приятен уикенд!

    П.П.: А за стелките - другарят шваба ми обясни, че се изработвали ръчно, тоест трябва да чакам поне месец от момента на пускане на заявка за изработката (сигурно щеше да бъде и повече, ако бях заявил повече бройки) плюс седмица-две за доставка. Очевидно, нямам намерение да чакам сума време за едни стелки, така че благодаря на колегите, предложили алтернативни решения - ще се възползвам. В края на краищата, очевидно е била обречена тая поръчка
    Last edited by MetroiD; 02-06-2012 at 12:27.

  2. #152
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    Не съм писъл и не чета форума много отдавна,но мисля, че темата ти е заключена напълно основателно.Дори се чудя на мод.защо ти е отговарял толкова обстоятелственно.
    Last edited by marian; 02-06-2012 at 21:24.
    0888515205

  3. #153
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Аз само да вметна, че ръчно изработени стелки просто не съм виждал и то от Германия, това са някакви пълни локуми
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  4. #154
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Аз само да вметна, че ръчно изработени стелки просто не съм виждал и то от Германия, това са някакви пълни локуми
    ръчно, ръчно.... едва ли. вероятно дава заявка към производителя за цвета на канта и картинката. оттам сигурно се получава забавянето и по-високата цена.
    иначе всеки шивач може да сложи цветни кантове на черни стелки и пак ще излезе значително по-евтино.
    надписи върху текстил се правят в рекламните агенции. проблема е че в един момент ще се изтъркат и ще стоят гадно. другото на въпросните от ибей е че просто не се вижда материалите какви са.
    точка

  5. #155
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    E така е.Ръчно, неръчно все тая, стига да ти харесват
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  6. #156

    Default По темата

    Защо се допускат теми ,особено в раздела купува/продава, с толкова правописни грешки още в заглавията...http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=72479.....има още десетки такива.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  7. #157
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Защо се допускат теми ,особено в раздела купува/продава, с толкова правописни грешки още в заглавията...http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=72479.....има още десетки такива.
    Ще ме скапеш, бе Адаш!

    То и Тъжният се е хванал на въдицата.
    Много отдавна не остана кой да следи за правописа.
    Модове сме си само ние на собствените ни глупости!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  8. #158

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ще ме скапеш, бе Адаш!

    То и Тъжният се е хванал на въдицата.
    Много отдавна не остана кой да следи за правописа.
    Модове сме си само ние на собствените ни глупости!
    Добре де,нали темите се преглеждат предварително и тогава се пускат в "действие"........за какво ги преглеждат ....за въшки ли.....
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  9. #159
    обикновен газаджия robygas's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    sofia
    Age
    58
    Posts
    3,478

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    Защо се допускат теми ,особено в раздела купува/продава, с толкова правописни грешки още в заглавията...http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=72479.....има още десетки такива.
    Quote Originally Posted by undy View Post
    Добре де,нали темите се преглеждат предварително и тогава се пускат в "действие"........за какво ги преглеждат ....за въшки ли.....
    Колега, темите в раздел "Купува" НЕ се одобряват от модератор, а излизат директно.
    Заглавието на всяка втора тема след пускането и се корегира защото е неинформативно за търсената стока.
    Повечето заглавия са от сорта:
    "Купувам" или "За 156" или дори и това в което си се огледал - "Купувам кутиика за ключ" нищо не пречеше да се добави за 156.
    Има обаче обяви които умишлено оставям във вида в който са. Ако грешката е само в заглавието -да, ама тя си е цялата обява. Така си се виждаме колко сме стока.
    0887 26 38 78 - "Robygas"- Роби
    Автогаз сервиз-
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=71727

  10. #160
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Tакаааа, значи това е моето мнение. Преди година назад имаше едни админи и модератори, които бяха превърнали този форум в собствен комерсиален сайт и се правеха на царе. И тук както навсякъде има и +, и -. Но за да са добре нещата трябва поне модераторите да са безпристрастни, а не като Thecleaner, който ако напишеш нещо хубаво за Scareface (а той заслужава само хубави отзиви), веднага следва предупреждение.
    А затова бях баннът:

    Наскоро се случи ето това в Екстрийм темата:

    Originally Posted by Bobo

    Относно гореспоменатата 147 изобщо совите не са това което са Ако почна да пиша списъка ще бъде точно 3 страници! Колата дойде в сервиза с девойката която въобще не и беше ясно какво точно си е купила, с нея имаше и един господин който поне имаше някаква техническа грамотност и се разбирахме по лесно. Та колата нямаше нищо работещо в нея - като се почне от двата ключа които не работеха и единия ми беше даден на части счупен в пликче, и се свърши с неработещи скорости, счупен мотор, неработещи огледала,климатроник, неработещо CD с навигация и още хиляди проблеми. Обесних на хората че нямам никакво желание да правя тази кола защото ще им излезе колкото да си купят здрава, собственничката твърдеше че тази и харесвала и искала нея. Ремонтирахме какво ли не по колата и последно всичко работеше дори имаше и диск за навигацията, след 1-2 седмици след като бяха предупредени за мотора че ще се счупи, е той се счупи и вътре нямаше нито една здрава част (няколко пъти бяха правени опити за закрепяне на положението от предишни сервизи), беше поставен цял мотор от друга кола който е ревизиран преди 10 хиляди километра изцяло. Колата беше напълно изправна и след няколко седмици дойде отново с проблем в селеспийда, сменихме соленоида на съединителя, но по желание на клиента с цел да не се дават много пари се сложи втора употреба (до тук комуникирах с един мъж с който се разбирахме ) - след месец колата дойде с нов проблем в селеспийда оказа се счупена стоп машинка, сменихме я. Открихме че компютъра на селеспийда като загрее се побърква, вече говорех със собственичката, сменихме го с втора употреба отново и колата заработи след, няколко дни собственичката се обади отново с проблем и този път беше пак соленоида на съединителя просто си трябваше нов защото втората употреба не останаха читави, последва скарване със собственичката понеже няма никакво техническо виждане на нещата и така приключихме взаимоотношения. Това е всичко но колегите които са се захванали с тази кола ще раберат за какво става дума. Теча на масло не е от кутията а просто в последни опити да се спаси колата без да се купува соленоид му сменихме гумичките, а който е сменял знае как се улива колата Успех на всички и недейте да си гледате нещата само от своята камбанария не е коректно.

    Абе знаех си аз - 147, селе, от морга, с части втора употреба. И сигурно преди 2001г., със стария проблемен комп на селето. Що си се навил изобщо да я правиш??? Знам, че си лудич, ама Еньо къде беше та не те върза здраво? Или пичката беше с деколте и къса пола, а? (това с червено е моето)
    Та с Бобо и всички около него се знаем добре и сме приятели. Мислите ли, че съм ги обидил или не съм писал по темата, макар и малко иронично? Или съм обидил колежката, купила си поредната измама и след това обвинила други заради своята некомпетентност?
    Та ето този модератор май дава на сайта облика от преди промените. Май трябва да се поучи от Тони, или Камен666, ... или да се смени
    Поздрави и без лоши чувства към никой

    П.П. А никъде не видях да са наказани Mury, Oem, ... и други които ме наричаха как ли не, че и Мъри ми бил виждал жълтата книжка даже (ще падна от смях)
    Last edited by NightRider; 08-09-2012 at 13:00.
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  11. #161
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Правила за коментари на наказания и други възражения

    --------------------------------------------------------------------------------

    - Комуникацията с мод екипа и администраторите може да се извършва единствено и само на ЛС (Лично съобщение).
    - Абсолютно е забранено обсъждането на модераторска работа, в който и да е от форумните раздели. Тук се включват обсъждането на предупреждения и наказания, изтрити или редактирани постове, изтрити, редактирани или заключени теми.
    - Същото се отнася и за модераторите, забележки и коментари към потребителите се отправят на ЛС, с изключение на случаите, когато обръщението е към всички участници в дадена тема или раздел.
    - В раздел "Относно форума" могат да се задават единствено въпроси относно одобряване на теми в Продава, както и конструктивни въпроси и предложения относно самия форум. Не са допустими теми засягащи мод и админ екипа, тяхната структура и състав.
    - При възникване на конфликт между модератор и потребител той следва да се разреши на ЛС. Ако не бъде достигнат консенсус, потребителя може да се обърне отново на ЛС към глобален модератор (към момента - gigi, drigata, trustworthy)
    Последна инстанция за разрешаване на спорове са администраторите на форума (Grigor, valjo)

    * Моля спазвайте правилата и не забравяйте че това е форум, виртуално пространство за забаления и комункация и взаимопомощ. Носенето не и без това не малкото проблеми от реалния живот във форума не носи облекчение, а само допълнителни негативи.
    __________________
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •