Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 161

Thread: Към админи, модове и други власт имащи в този форум

  1. #31
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default

    Quote Originally Posted by old alfist View Post
    Митаче, опитай се да разсъждаваш малко по-разчупено, а не само в рамките на общността във форума.

    Съществуват хора, които им харесва по един или друг начин Алфите.

    Натъкват се на форума и виждат преобладаваща простотия.



    Уважавам теб и всички които карат Алфа Ромео,няма значение дали е 1.8,2.0,3.0........8 клапанов ли е или 24.Уважанието ми стига до момента в който се почне да се слага нитро а в предния пост се пита ...."с прецакания ми дебитомер,може ли да си паля на газ и да го шунтирам,също и забилите ми ламбди и тракащия ми вариатор,щото съм дал "безумните" 2000 лева за тоя кош и няма да давам излишни пари за части....." .И ми залепва релето .
    И много такива примери.

    Много добре разбирам че не всички могат да си подържат колите перфектно, (Евала на Анастас Костов!!) но поне мъничко уважение към марката,някак си невърви да "цакаш" колата си все едно е Жигули а в следващия момент да спориш с някой който ти казва че този мотор е такъв и такъв,ресурса му е толкова и просто модела е "башка".

    Забелязвам едно залитане към определен модел който е в бюджетните възможности на определена прослойка от хора.Както беше по Кадет Гси,Опел Калибра,Голф 2-3,Бмв Е36......да не изброявам,надявам се схващате ми мисълта.

    Но всяко чудо за три дни,всичко ще стане пак по старо му,убеден съм.

  2. #32

    Default

    Както виждаш под мненията ми фигурират две Алфи - и двете са в кондиция и всяка една от тях има своя чар.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  3. #33
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Всеки, който е бил модератор твърди, че по "негово време" форума е бил перфектен.Никога не е бил такъв, ама сега е тотално оакан.
    Форума има нужда от работещи модератори!Независимо дали е мотивиран или не модератора трябва да работи.За това е такъв!Ако не.... оставчицата и обратно на село.
    Не ми се вярва Вальо и Григор да са казали на модераторите да не си мърдат пръста изобщо.Но ако е така.... лошо за модераторите, те го отнасят.
    Някъде из йерархията нещо куца, ама какво ли?!
    Твърде малко време беше мод и то в спокойните времена.
    Не казвам, че по мое време е бил перфектен, а деен.
    Имало е нощи, когато седем мода и двама глобални едвам се оправяхме, та и Прууфа помагаше.
    Казваш, че не ти се вярва, Григор и Вальо да са казвали на модовете да не си мърдат пръста!
    В личен разговор с Вальо, по повод сбърканата система модовете да наказват навсякъде, но да не могат да модерират, буквално ми каза: е какво толкова? Какъв е проблема, мода на другия ден да го изтрие!? Стига да не е по техническите раздели- няма никакъв проблем.
    Тогава разбрах, че те нямат никакво понятие от проблемите на форума. Имат си други приоритети.
    Изобщо не знаят, какво е някой тъпанар да изсере едно голямо лайно и то да смърди до сутринта и да усмърди целия форум.
    Е за някои стария режим беше неприемлив, но явно съвсем приемливо са представили за тях нещата и режима във форума се измени.
    Стана по-либерален и се върнаха, включително и с мое ходатайство, много от баннатите юзери.
    Ето какво е положението към момента.
    Сега хем се реве, че има слободия, хем се заклеймяват старите модове, хем пак някой е оноден безпричинно.
    Да, форума и по мое мнениуе има нужда от центровка (не от ремонт).
    Да! Трябва да се осъвремениме!
    Но...
    За сега само от Вальо и Григор може да се реши нещо.
    Като на някой не му харесва нещо, да купи форума от тях и да налага неговите правила.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #34
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Стана по-либерален и се върнаха, включително и с мое ходатайство, много от баннатите юзери.
    Някакво пишкомерене на тема "кой е по-по-мод" се заформи.
    Кои са тези много баннати, които са върнати?Аз виждам двама, Павлин и Прасето - спам и тролене.
    Говори се за ценни за форума хора.... Къде е Голямата риба тогава!?И той е бан-нат!
    На никой не му пука какво е било преди, важно е какво е сега.И не става въпрос за бан-ове, а за елементарни модераторски задължения.Заглавие на тема няма кой да оправи сега.
    И тези хора, които са върнати, не са върнати заради форума а заради вас самите.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  5. #35
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by митака-пловдив View Post

    раздел купува-продава който си е изрядно и подредено място.
    Колега понеже според тебе раздел продава е подреден и изряден ,сега ще обърна внимание само на него,за да разбереш колко е в същност объркан.

    Първо там има един милион излишни и стари теми,някои са затворени други не трети са на колеги с 2 мнения във форума ,и те самите не са влизали от 2009 година.Второ ъпване и писане в самите теми ,което е напълно безмислено,защото трее да четеш тъпи коментари на хора на които ,ако им размениш обувките ще ги убиват цял ден и няма да разберат защо.Раздела трябва да е като вестник модератора удобрява обявата качва я и край.Всички коментари пазарлъци и уговорки на лични или по телефона.Темата да си има срок един месец или там колкото е редно и след това автоматично в коша. Без глупави аргументи ,че старите теми са нужни ,за да си сверяваш часовника ,понеже няма истина в това времето, инфлацията и новите технологии не позволяват да правиш сравнения между 2 стоки с 2 месеца разлика камо ли с повече.Като ти истече обявата,пускаш си нова така щеш не щеш трее да поясняваш какво има и какво е реалното състояние на стоката. Сега има теми че се продава кола на части от преди 2 или 3 години обява и въпросния колега си ъпва темата, а реално в къщи са му останали 2 прозореца и задната седалка,а ти търсиш нещо пишеш му чакаш и после отговара е ясен ,,нямам колега продадох го,,Снимки трябва да се приемат само редовни и актуални и без никакви линкове,реални снимки и точка.В момента тече обява ,че се продава един аспух ,заглавието на темата е ,,Продавам аспух,,влизаш вътре няма снимки има само линк,тоя линк е на Снимка бг и там има едно субару на части и какви ли не други боклуци,но го няма само въпросния аспух,на някоя от следващите страници едно момче пише на колегата за аспуха и онзи му отговаря аааааа продадох го.
    После робигас се прави на стриктен за комерсиални обяви ,а те 90 процента са комерсиални,с тези линкове вместо снимки ,Продавам 2 гуми и снимките линк ,вътре в линка 30 гуми най различни модели и размери. Няма да пиша повече ,ако не ми изтрият поста ще го допълна после с други предложения.

    Ето колега drigata понеже си грамотно момче обърни внимание на това което съм написал и ще получиш отговор на въпроса ти ,,какво трее се направи,,
    155 2.0 16v МY95 Sport

  6. #36
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Някакво пишкомерене на тема "кой е по-по-мод" се заформи.
    Кои са тези много баннати, които са върнати?Аз виждам двама, Павлин и Прасето - спам и тролене.
    Говори се за ценни за форума хора.... Къде е Голямата риба тогава!?И той е бан-нат!
    На никой не му пука какво е било преди, важно е какво е сега.И не става въпрос за бан-ове, а за елементарни модераторски задължения.Заглавие на тема няма кой да оправи сега.
    И тези хора, които са върнати, не са върнати заради форума а заради вас самите.
    Освен Павлин и Прасето се върна и Стренджъра.
    Вярно под нов ник, но това означава, че и Еньо може така пак да се регне във форума. Освен това не съм убеден, че бана не му е махнат.
    По-горе писах, че три пъти ми се налага да се променя по нещо и след обаждането ми до съответния мод нещата се оправяха веднага.
    Това, че някой си недоволства, ама не си мръдва и пръста да визира мода си е чист каприз.
    И Боби от "Общ технически", и Дригата, и Тонов, и Фиорис 155 са реагирали веднага на мои питания. За Боби 33 не говоря, защото сме във връзка постоянно и в тоя раздел нямаме никакви проблеми!
    Не бъркай Павлин, Съскрофа и Стренджъра.
    Те са баннати по три, съвсем различни причини.

    ---------- Post added at 23:53 ---------- Previous post was at 23:45 ----------

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Колега понеже според тебе раздел продава е подреден и изряден ,сега ще обърна внимание само на него,за да разбереш колко е в същност объркан.

    Първо там има един милион излишни и стари теми,някои са затворени други не трети са на колеги с 2 мнения във форума ,и те самите не са влизали от 2009 година.Второ ъпване и писане в самите теми ,което е напълно безмислено,защото трее да четеш тъпи коментари на хора на които ,ако им размениш обувките ще ги убиват цял ден и няма да разберат защо.Раздела трябва да е като вестник модератора удобрява обявата качва я и край.Всички коментари пазарлъци и уговорки на лични или по телефона.Темата да си има срок един месец или там колкото е редно и след това автоматично в коша. Без глупави аргументи ,че старите теми са нужни ,за да си сверяваш часовника ,понеже няма истина в това времето, инфлацията и новите технологии не позволяват да правиш сравнения между 2 стоки с 2 месеца разлика камо ли с повече.Като ти истече обявата,пускаш си нова така щеш не щеш трее да поясняваш какво има и какво е реалното състояние на стоката. Сега има теми че се продава кола на части от преди 2 или 3 години обява и въпросния колега си ъпва темата, а реално в къщи са му останали 2 прозореца и задната седалка,а ти търсиш нещо пишеш му чакаш и после отговара е ясен ,,нямам колега продадох го,,Снимки трябва да се приемат само редовни и актуални и без никакви линкове,реални снимки и точка.В момента тече обява ,че се продава един аспух ,заглавието на темата е ,,Продавам аспух,,влизаш вътре няма снимки има само линк,тоя линк е на Снимка бг и там има едно субару на части и какви ли не други боклуци,но го няма само въпросния аспух,на някоя от следващите страници едно момче пише на колегата за аспуха и онзи му отговаря аааааа продадох го.
    После робигас се прави на стриктен за комерсиални обяви ,а те 90 процента са комерсиални,с тези линкове вместо снимки ,Продавам 2 гуми и снимките линк ,вътре в линка 30 гуми най различни модели и размери. Няма да пиша повече ,ако не ми изтрият поста ще го допълна после с други предложения.

    Ето колега drigata понеже си грамотно момче обърни внимание на това което съм написал и ще получиш отговор на въпроса ти ,,какво трее се направи,,
    Кольо, ей тука е един от основните проблеми!
    Написал си един куп неща, все правилни, но ги тръсваш на главата на Дригата.
    Ако го познаваше, щеше да знаеш, че него можеш да го товариш с каквото искаш от техническа гледна точка, но не и с търговския раздел! Той е техник, а не търговец.
    Там се занимавай с Камен 666. Той самият знае за какво става въпрос.
    Иначе ти поставяш много интересен въпрос.
    Аз бих стигнал и по-далеч.
    Пускаш колата си или клозета си за продажба, но всеки месец се сваля по сто лева от цената автоматично.
    Ако ти харесва.
    Така все стоката ще си намери точната цена.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #37
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Освен Павлин и Прасето се върна и Стренджъра.
    Вярно под нов ник, но това означава, че и Еньо може така пак да се регне във форума. Освен това не съм убеден, че бана не му е махнат.
    По-горе писах, че три пъти ми се налага да се променя по нещо и след обаждането ми до съответния мод нещата се оправяха веднага.
    Това, че някой си недоволства, ама не си мръдва и пръста да визира мода си е чист каприз.
    И Боби от "Общ технически", и Дригата, и Тонов, и Фиорис 155 са реагирали веднага на мои питания. За Боби 33 не говоря, защото сме във връзка постоянно и в тоя раздел нямаме никакви проблеми!
    Не бъркай Павлин, Съскрофа и Стренджъра.
    Те са баннати по три, съвсем различни причини.
    Говоря за доброволно изпълнение на задълженията!Аз няма да направя 50 рапорта днес за да се свърши нещо, което е задължение на модератора.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  8. #38
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Kuker View Post
    Говоря за доброволно изпълнение на задълженията!Аз няма да направя 50 рапорта днес за да се свърши нещо, което е задължение на модератора.
    Сипвам си една ракийка и ти отговарям.
    За тия, които не ни познават и се чудят кога ще се хванем за гушите пояснявам!
    С Кукера сме си стари приятелчета и се дърлим в името на общото благо!
    В "онова" време бяхме доста модове, които имахме много време за форума. Освен това, поради часови разлики, имаше модове постоянно на линия.
    Аз , Крис, Търтея, Съни. Спечелиста, Мр.Х, Алекс, Фиориус. Пропер.Мъри, Нео, Проповедника, Прууфа , Камен, Лисицата и дано не забравя някой бяхме постоянно на линия.
    Тоест поне 4-5 мода, един двама глобални и администратора под ръка.
    Нищо не можеше да се промъкне.
    И нещо много важно!
    Тогава модовете не просто триеха и наказваха, но и водеха разделите си. Провокираха юзерите и създаваха дискусиите. В това безспорен талант имаше Търтея.
    Тия времена отминаха.
    Сега модовете са много по-малко, а освен това и не така отдадени на форума. Наше е задължението, като има нещо нередно да визираме мода.
    Те това исках да кажа!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #39
    TWIN SPARK TEAM nicola 59's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Udine,Италия
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post



    Кольо, ей тука е един от основните проблеми!
    Написал си един куп неща, все правилни, но ги тръсваш на главата на Дригата.
    Ако го познаваше, щеше да знаеш, че него можеш да го товариш с каквото искаш от техническа гледна точка, но не и с търговския раздел! Той е техник, а не търговец.
    Там се занимавай с Камен 666. Той самият знае за какво става въпрос.
    Иначе ти поставяш много интересен въпрос.
    Аз бих стигнал и по-далеч.
    Пускаш колата си или клозета си за продажба, но всеки месец се сваля по сто лева от цената автоматично.
    Ако ти харесва.
    Така все стоката ще си намери точната цена.
    Не ,че искам тези проблеми да ги тръсна на drigata ,просто понеже той попита за предложения ,а написаното е за всички ,Камен също е грамотен човек ,па и не само той има и други грамотни модератори ,понеже аз нямам понятие в чия компетенция е въпроса,просто давам идея,а после нека модераторите решат дали и кой да помисли върху тази идея.
    155 2.0 16v МY95 Sport

  10. #40
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Не ,че искам тези проблеми да ги тръсна на drigata ,просто понеже той попита за предложения ,а написаното е за всички ,Камен също е грамотен човек ,па и не само той има и други грамотни модератори ,понеже аз нямам понятие в чия компетенция е въпроса,просто давам идея,а после нека модераторите решат дали и кой да помисли върху тази идея.
    Знам , Коле!
    Просто уточнявам!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  11. #41
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default

    Quote Originally Posted by nicola 59 View Post
    Колега понеже според тебе раздел продава е подреден и изряден ,сега ще обърна внимание само на него,за да разбереш колко е в същност объркан.

    Явно е изряден в моите очи,ама аз кола от форума не бих си купил и затова не ме вълнуват и обявите там.
    Забелязал съм че Камен666 трие на ред обяви,без снимки,гуми без дот.....останал съм с впечатление че всичко е наред.
    Иначе верно ще е по-добре да се пускат обявите за срок и да неможе да се пише в тях,а само на лични.

    И аз имам едно предложение; Преди да се плясне на някой наказание/предупреждение - първо да се попитат на лични и двете страни що се "дърлят".Ае на бас че нещата ще се уреждат много по-лесно и няма да има сърдити!!

    А сега,какво се случва; модератора на някой раздел не влиза по цял ден,прочете последните постове,хвърли 5-6 наказания,позатрие (абсолютно избирателно и излишно) някой и друга тема и после вика - с модератора не се спори!!Брех,аз мислех че комунизма вече е отживелица!Като искате да има диктатура - сложете един голям банер на началната страница с надпис - тука мода коли и беси!И забравям че този форум съществува!
    Last edited by митака-пловдив; 09-03-2012 at 00:28. Reason: да допълня

  12. #42

    Default

    Нищо му няма на форума, супер си в сравнение с този на Мерцедес (няма почти никой). В форума на Мерцедес задаваш въпрос и най-много да получиш един глупав спамерски отг., а тука сред отг. ще има някой друг спамер.

    П.П. Давам го за пример, защото имах проблем със на брат ми колата CLK270 2004г. и исках да ми се даде съвет и да видя какви варианти има, нооо .....
    ex Алфа 147 1.9 JTD 8V 115CV "+" 140CV


  13. #43
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by митака-пловдив View Post
    Явно е изряден в моите очи,ама аз кола от форума не бих си купил и затова не ме вълнуват и обявите там.
    Забелязал съм че Камен666 трие на ред обяви,без снимки,гуми без дот.....останал съм с впечатление че всичко е наред.
    Иначе верно ще е по-добре да се пускат обявите за срок и да неможе да се пише в тях,а само на лични.

    И аз имам едно предложение; Преди да се плясне на някой наказание/предупреждение - първо да се попитат на лични и двете страни що се "дърлят".Ае на бас че нещата ще се уреждат много по-лесно и няма да има сърдити!!
    Митак, понякога няма време за такива неща. За да се укротят страстите съм наказвал дори Ферариста и Сината змия за глупости. Чест им прави, че са разбирали за какво става въпрос и са го възприемали като част от играта. Мен също са ме наказвали превантивно.
    Ако има време да озаптиш спорещите страни е най-доброто нещо.
    Я се пробвай да озаптиш Бонев, когато се е нашмъркал като смок и някой го дразни!
    Решението е да го баннеш, защото не можеш по друг начин да му запушиш устата. Утре и той няма да знае, какво е станало.
    Използвах Бонев за пример, защото няма да ми се сърди(тоя не се сърди! Направо псува). Има много други подобни случаи.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #44
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Mordohy...



  15. #45
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default

    А модераторите неможе ли да са повече на брой?И като влизат рядко или не им се отдава,неможе ли и ние на някой да ги "докладваме?Или тях никой не ги наблюдава?

    И защо модератори се "мешат" в раздели които не са им приоритет?Демек в раздела в които пишеш,си има модератор,но примерно Камен666 "реши" че в раздел общи приказки на 155 си "обидил" някой и ти плясва наказание?!?

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •