Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 83 of 83

Thread: Помогнете при избор на 159

  1. #76
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    За теб какво са неотложни ремонти,купуваш я за 13 хиляди,регистрации-200 лв.,обслужване около 1000 грубо,гражданска,каско 1000 лв.,90 % нов внос кола-няма гуми,купуваш/159 е обикновенно със 17-ки/-1500 лв.Я сега сметни колко ти излиза тази кола????????????????? Това са само неотложните неща-ами другите,внос кола-100 % не и е сменян колектора-там смяна или премахване на клапите/цената е различна/
    Ох, много добре ги зачеса. И от мен бягат - били високи цените. Ама моите нищо им няма за смяна, обслужени, ... А като купят нов внос и се хващат за главата. Та вчера ги гледах за какво става на въпрос - тракащи, чукащи, виещи кофтори. Без гуми, скапани акумулатори, масло вода, скърцащи стартери, ...
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  2. #77
    започва да се пристрастява keel's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Varna
    Posts
    78

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    За теб какво са неотложни ремонти,купуваш я за 13 хиляди,регистрации-200 лв.,обслужване около 1000 грубо,гражданска,каско 1000 лв.,90 % нов внос кола-няма гуми,купуваш/159 е обикновенно със 17-ки/-1500 лв.Я сега сметни колко ти излиза тази кола????????????????? Това са само неотложните неща-ами другите,внос кола-100 % не и е сменян колектора-там смяна или премахване на клапите/цената е различна/
    Май набра колега, лошо няма. Жалко че не ми се спами с излишни размишления. Пуснах темата, защото немога да ходя за всяка обява до София или до Дупница и предполагах, че някой който е ходил на оглед ще сподели мнението си. Все пак благодаря на тези които помогнаха.

    Модераторите могат да заключват темата.

  3. #78

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    За теб какво са неотложни ремонти,купуваш я за 13 хиляди,регистрации-200 лв.,обслужване около 1000 грубо,гражданска,каско 1000 лв.,90 % нов внос кола-няма гуми,купуваш/159 е обикновенно със 17-ки/-1500 лв.Я сега сметни колко ти излиза тази кола????????????????? Това са само неотложните неща-ами другите,внос кола-100 % не и е сменян колектора-там смяна или премахване на клапите/цената е различна/
    Масово явление!
    Всеки иска нов внос, всеки иска евтина кола, всеки си носи кръста после....
    Аз за това се отказах лично да продавам мойта и я дадох в автокъща - белким някой се светне, че си струва повече от новия внос в съседство
    Както вече казах - българина обича да му го слагат през гащите
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #79

    Default

    На всички помагачи в тази тема колите са в раздел продаваЗащо не си ги карате като сте вложили толкова пара в тях и са хубави
    Повечето предпочитат нов внос защото колата уж не е карана по дупките в Бг. Отделно новия внос се харчи и през лизингова компания
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  5. #80
    започва да се пристрастява keel's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Varna
    Posts
    78

    Default

    Quote Originally Posted by santo_traficante View Post
    На всички помагачи в тази тема колите са в раздел продаваЗащо не си ги карате като сте вложили толкова пара в тях и са хубави
    Повечето предпочитат нов внос защото колата уж не е карана по дупките в Бг. Отделно новия внос се харчи и през лизингова компания
    Защото са пичове и искат да помогнат на желаещите да закупят 159-ка.

    Освен дупките, ами горивото или поддръжката ...
    Last edited by keel; 26-03-2012 at 10:13.

  6. #81
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by santo_traficante View Post
    На всички помагачи в тази тема колите са в раздел продаваЗащо не си ги карате като сте вложили толкова пара в тях и са хубави
    Повечето предпочитат нов внос защото колата уж не е карана по дупките в Бг. Отделно новия внос се харчи и през лизингова компания
    И защото ако не гледаш с новия внос ще се наиграеш яко. А това, че са карани по хубави пътища съвсем не значи, че частите са им вечни. Или не са изгнили по австрийско, швейцарско, германско, холандско.
    А тези, дето се продават тук, също трябва да се оглеждат добре, щото ги гледам как такива дето миналата година са търсили евтини коли, че нашите все им били скъпи, сега ги продават обслужени.
    Не слагам всички под общ знаменател, моля не ме разбирайте грешно
    Колкото до лизинговата компания - хайде 20% ДДС нагоре
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  7. #82

    Default

    Quote Originally Posted by santo_traficante View Post
    На всички помагачи в тази тема колите са в раздел продаваЗащо не си ги карате като сте вложили толкова пара в тях и са хубави
    Повечето предпочитат нов внос защото колата уж не е карана по дупките в Бг. Отделно новия внос се харчи и през лизингова компания
    Аз си продавам колата, само и единствено, защо ми трябват пари.
    Първия който се появи с 4500лв. ще я купи, НО никой даже не иска да попита
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  8. #83

    Default

    Темата се превърна в своеобразно хвалене на продаващите се коли във форума, с як спам и мисля че се изчерпа. Ако пусналия темата реши да я отключа нека ми пише на лично.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •