Results 1 to 15 of 104

Thread: Мнение за Мерцедес МЛ 320 2006г?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Default

    Quote Originally Posted by -Bobby- View Post

    А това, че се купували много Мерцове... моля те... в началото на кризата 2008, световния пазар изглеждаше така (бях писал материал по въпроса, та помня добре):
    1. Тойота - 8.9 млн продажби
    2. Джен. Мотърс - 8.3 млн
    3. ФАГ - 6.2 млн
    4. Рено Нисан - 6.1 млн
    5. Форд - 5.4 млн
    6. Хонда - 3.9 млн
    7. ПСА - 2.9 млн
    8. Хюндай - 2.8 млн
    9. ФИАТ Група - 2.2 млн
    .
    .
    15. Даймлер - 1.25 млн (и това включва всички Бенцове, Смарт, Майбах и АМГ-та)

    Не ме зачесвай на такива теми, че ще те залея с факти, докато не те удавя в тях.
    Е точно тука не си прав. Тва е все едно да кажеш- бе тия Ламборджинита хубави ли са? Гледам не ги карат много...

    Нали се сещаш, че няма как да има повече продадени мерцове от VW-та.
    Да караш мерцедес означава, че си над средната класа, тоест самият факт, че имаш мерцедес те слага в друг клас. И точно защото му е скъпа поддръжката не всеки си купува такова чудо.

    Мерцедеса сам по себе си е голямо дърво и не е нищо особено, но чувството да седнеш зад волана му и да видиш мерника отпред е безценно! Докато не си имал мерцедес не можеш да го разбереш.
    Lexus IS200

  2. #2
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Сядал съм, не ме впечатлява. Това е чичковска марка за (уж) улегнали. Аз, едно че съм още млад, второ - спортен типаж съм, и мечока няма с какво да ме грабне.
    Ако някога изобщо си купя немска кола, ще е БМВ или Порше от Карера серията.
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •