Page 12 of 31 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 456

Thread: Още една Alfa Romeo 75 3.0 24V

  1. #166
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Пламене, дебитомера къде ще седи? Май е попропуснат.
    Alfa Romeo 75 24V

  2. #167

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Пламене, дебитомера къде ще седи? Май е попропуснат.
    тва е за заблуда на противника.... да си мислим че има състезателно марели

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #168
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Пламене, дебитомера къде ще седи? Май е попропуснат.
    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    тва е за заблуда на противника.... да си мислим че има състезателно марели
    Има дебитомер...в склада е Между другото, наистина не бях забелязал, че липсва - набързо щракнах някоя снимка в коша и после се кефех, висях, снимах и ръчках окачването Много се кефя, ще стане много твърдо, абсолютна дъска - само да не се пързаля като сноуборд накрая

  4. #169
    Простак Рацер tuxgt's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    574

    Default

    Quote Originally Posted by pla_y_men View Post
    Има дебитомер...в склада е Между другото, наистина не бях забелязал, че липсва - набързо щракнах някоя снимка в коша и после се кефех, висях, снимах и ръчках окачването Много се кефя, ще стане много твърдо, абсолютна дъска - само да не се пързаля като сноуборд накрая
    Бъ... че какво по-добро от това да се пързаля
    Супер става, само напред
    2 x 75TS / 75TS / 75 1.8ie / Berlina 1750 / 90v6 / 75v6 / 75 1.8carb



  5. #170

    Default

    Понеже напоследък ми върви да гледам стари и вечни градове, днес по абсолютна случайност ми се мерна един също така стар и много близо до понятието "вечен" проект.......
    Разглеждайки върховите постижения и изпълнения на различни надарени личности нямаше как да не остана възхитен от лъскавата и блестяща стабилка и от крещящото червено с което беше мацната, даващо безспорна устойчивост из повечето леви и почти всички десни завой........
    Окачването ме остави безмълвен, койловъри тип "Яката работа" със присъстващата само за отбрани коли така наречена комфорт пружина под основната, нещо което аз например не мога да си позволя.
    Маслен преходник като слънце, орязан точно както аз бих го окълцал с флекса, забоден на подходящо място......
    Черешката на тортата естествено е въздушния филтър, страховито илиянско изпълнение, със покритие създаващо ускорение на въздушните атоми преди да навлязат във дебитомера.......и разбира се червения капак осигуряващ по добър поток от вятър в ниските обороти и придаващ на двигателя гласец който би го определил като Джо Кокър на шестаците......
    Не се сдържам да попитам и да задоволя любопитството на хилядите любознателни тунери от какво возило е точно бялото казанче на втората снимка, което ме накара да ахна......
    Начи след като това корито се понесе по пътищата, собственика му автоматично става министър в правителството на 75-ците.......и то с доживотен мандат.....
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20131022_135310.jpg   IMG_20131022_135328.jpg  
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #171
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Пламене, след това изказване на Феро, ще се наложи да му хвърлиш ръкавица
    Alfa Romeo 75 24V

  7. #172

    Default

    Ако се обадя и колко уникално е решението на кола със задно предните раздувки да са видимо по големи от задните, може би ще се наложи да ми хвърли и ляв терлик....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  8. #173
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Феро, за/по/ теб хвърлям всичко...не терлик, а боксерките на Азис дори...да си ги душиш с мерак както широколентова ламбда души богатата смес на кармазъ 156 с фибранче...
    Виж 4-5 мнения по-назад и ще ти се разкрие тайнството на бялото казанче и колко е важно то за баланса в бързите, бавните и преобладаващите завои...
    Чрезвичайно сериозно, искрено и лично приемам експертното мнение за раздувките, надувките и втасването на козунаците, особено когато е от самороден талант с има-нема стотина километра возене на задно...Говори ми, учителю, за налягането на маслото, зехтина и вазелина...за ъгъла на Акерман и хипотенузата на Хайнекен...
    П.П.
    Взе ли рейката ма?
    Last edited by pla_y_men; 22-10-2013 at 22:56.

  9. #174

    Default

    Взех, утре ще сравня "бързината" им с една свалена от 156 и тия дни ще помисля как да я имплантирам.......не че рейките от 166 са голяма навалица и евтинджос, но щом е от сърце що да не пробвам.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #175
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Вие двамцата поне обявете, че имате....
    Защото аз знам, че имате закачки, обаче повечето читатели на форума ще си помислят, че се дърляте сериозно.
    Alfa Romeo 75 24V

  11. #176
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Пробвай баце, поне една рейка да имам на Серес...че моя проект "безвремие" ще го видя завършен само ако ме консервират в як фризер за два-триста години, като в тъпата реклама на Еврофутбол...
    Не че няма движение де, заръчан е уред за температура на маслото, днес се поръчаха и унибалите за биелетките и УАТщангите, до края на седмицата требе да има и предно полуиретаново каре собствена конструкция...

  12. #177
    Простак Рацер tuxgt's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    София
    Posts
    574

    Default

    Ха ха ха, бат Феро... литературните творби ти се отдават...
    Иначе... батки сложихте ли шайбата, датчика?
    Може да го направите по някакъв начин мърдащ с 5-10мм в посока
    Тоя филтър верно бая шукар, дано не малее.
    2 x 75TS / 75TS / 75 1.8ie / Berlina 1750 / 90v6 / 75v6 / 75 1.8carb



  13. #178
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    За шайбата и датчика отговаря инж. Енев. Твоето ръководство в снимки и картинки май е ОК Филтъра би трябвало да не малее, но точно на този филтър функцията е да има някакъв филтър за първоначалното запалване на мотора...никакви особени очаквания нямам към него.

  14. #179

    Default

    има и добра новина. Съдейки по родствените връзки на инж. Енев и корпорация БАЛКАНТОН.. то жизнения цикъл на въпростният висококвалифициран кадър се измерва във векове... т.е. ти и да се замръзяваш и да не се он (Балкантон) ще доживее, а ти дали или е друг въпрос. Споко глей Лили ша издава нов албум

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #180
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Те Ви на пламен жиците!
    Возя ги в БМВ-то заедно с 10 долни носача от 75, за да привикват със задното предаване. Иначе може Алфата да ги отхвърли. Буа ха ха ха ха
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 2013-10-21_12-35-27_107.jpg  
    Alfa Romeo 75 24V

Page 12 of 31 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •