Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 83

Thread: GTV/SPIDER тампони, носачи, окачване..

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    въпроса беше към мен мисля... и да за рикамби говорех...
    Рикамби продават целия комплект носачи+тампони и цената е грозно висока. Просто не си заслужава, имайки предвид, че с унибали става доста по-евтино, да нер кажа и по-хубаво.

  2. #62

    Default

    Quote Originally Posted by BatVas View Post
    Решено за Пауърфлекс - вече са уточнени цени части - труд и следващите седмици ще съм с пауърфлекс на цялата задница. Сега проучваме въпроса с регулируемо жълто кони за предницата
    Васе, я ми звънни или мини някой ден да кажеш как е, ако си ги сложил, че и аз ще слагам май преди зимата.
    Първите 3 години с оригинални, супер. После 3 пъти унибал-и смених вече, за 3-те следващи години и само първите 4-5 месеца, колата е супер, после скърца, губи стабилност малко...и не ме кефи поведението на мултилинка отзад, а и всяка година пак.. не е от майстор нещо, щото са слагани на различни места от свестни хора... нещо не ги понася пущината добре и не е същото като тампона...

    П.С. май съм ти затрил телефона, затова ако имаш минаване обади се поздрави
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  3. #63

    Exclamation

    колеги в пловдив има кои да прави задното окачване на гтв без да се приправя нищо и за малко пари ЗА ПОВЕЦЕ ИМФО. НА СКАИПА МИ ROKI_181

  4. #64
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Задницата със всички унибали за под 500-550лв никакъв шанс

  5. #65

    Default

    Здравейте,
    на мен ми донесоха от Англия такива втулки за по 70 пауда комплекта( вътрешна и външна втулка). Преди месец ги смених и нямам проблеми за сега. Преди това на старите им избивах вътрешните целиндри и ги давах на стругар да направи нови малко по- дебели и ги набивах отново. Държаха по 3-4 месеца. Английския сайт не мога да се сета.

  6. #66

    Default

    колеги колко горе долу струва задния шарнир на гтв-то на малкия носач,където се хваща амортесиора

  7. #67
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by tedo_credo View Post
    колеги колко горе долу струва задния шарнир на гтв-то на малкия носач,където се хваща амортесиора
    Я пак?

  8. #68
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    Ами без пари е ... Защото не съществува там шарнир. Потърси го на друго място. (Жокер: Горния носач)
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  9. #69

    Default

    ами това е носача където долу се захваща амортесиора,има нещо като шарник откъм страната на главината и има голям луфт. http://ebspares.co.uk/alfa_GTV/Swing...plete/info.cfm става дума за тази втулка на края на носача
    Last edited by tedo_credo; 27-03-2012 at 22:41.

  10. #70
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by tedo_credo View Post
    ами това е носача където долу се захваща амортесиора,има нещо като шарник откъм страната на главината и има голям луфт. http://ebspares.co.uk/alfa_GTV/Swing...plete/info.cfm става дума за тази втулка на края на носача
    Ами..колега различни имена има за тея тампони...някой ги наричат ''селенови втулки'' ''унибали'' и т.н.
    Та ...ако имаш един разбит бъди сигурен че не е само той! Цена за пълно обслужване на задницата е 500-550лв

  11. #71

    Default

    колега няколко майстора е гледаха и казаха,че са само те

  12. #72
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by tedo_credo View Post
    колега няколко майстора е гледаха и казаха,че са само те
    Давай към някой клубен сервиз...вярвам ще ти решат проблема. Bярвай ми не са само те разбитите

  13. #73
    Запален алфист Jorkkoo's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Варна
    Age
    35
    Posts
    173

    Default

    Quote Originally Posted by tedo_credo View Post
    колега няколко майстора е гледаха и казаха,че са само те
    Взимаш един чук или най-добре на преса и ги мяташ тия най крайните втулки, избиваш ги и от магазина взимаш 2 такива от Мерцедес те знаят кои са като кажеш за мерцедес "скърцащите втулки" забравих модела просто. Пасват едно към едно и струват към 30лв. двете. Успех

    ПС: Прочети цялата тема ще намериш отговорите на своите въпроси. !!!
    ex. Alfa Romeo GTV 2.0 TS 110kW 98' LUSSO The SiLver BuLLeT

  14. #74
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    варна
    Posts
    85

    Default скърцане...

    Колеги,от снощи ми "заскърца" нещо от към предноято ляво ...колело ,като спра колата и със сила натисна калника докато я клатя скърца доста.Какво според вас му е дошъл реда...? пак пари..ех...

  15. #75
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by asennikolov84 View Post
    Колеги,от снощи ми "заскърца" нещо от към предноято ляво ...колело ,като спра колата и със сила натисна калника докато я клатя скърца доста.Какво според вас му е дошъл реда...? пак пари..ех...
    Ами...може да е тампон на макферсона...пробвай да го смажеш....де да знам те приньипно трудно се предават

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •