Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 83 of 83

Thread: GTV/SPIDER тампони, носачи, окачване..

  1. #76
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Тц, най-вероятно е шарнира на носача
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #77
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default Задни шарнири?

    Здравейте колеги, някой може ли да ме наосчи към вносител който предлага шарнирите на задни горни носачи при нашите каляски? Намрих в и-бей но цената от 70+ евро за шарнирче ми се вижда прекалена
    Ясно е, че е възможен рецикаж...но не ми се ще

  3. #78
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Bulgaria.Dobrich
    Posts
    1

    Default

    Kolega za gtv 2.0 v6 turbo stavat li tez ot 68 paunda imash li nqkakva predstava

  4. #79
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София
    Posts
    143

    Default

    Да се похваля, и аз съм с нови втулки на окачването отзад. Всъщност и с нови предни носачи и още куп неща. Почистих си и фаровете и съм много доволен от резултата. Колата направо стана като тухла и фаровете светят перфектно. Зачудих се дали да си сложа и спортното окачване, но го оставих за пролетта, че с тези солища зимата, не ми се ще да го съсипвам. Всъщност ремонта на задното окачване излезе смешни пари. Колко ще издържи това е друг въпрос. Мислех да приложа и линк със снимки, от фиат форума, на заигравката, но се притеснявам да не наруша правилата на форума.

  5. #80
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Quote Originally Posted by VET View Post
    Да се похваля, и аз съм с нови втулки на окачването отзад. Всъщност и с нови предни носачи и още куп неща. Почистих си и фаровете и съм много доволен от резултата. Колата направо стана като тухла и фаровете светят перфектно. Зачудих се дали да си сложа и спортното окачване, но го оставих за пролетта, че с тези солища зимата, не ми се ще да го съсипвам. Всъщност ремонта на задното окачване излезе смешни пари. Колко ще издържи това е друг въпрос. Мислех да приложа и линк със снимки, от фиат форума, на заигравката, но се притеснявам да не наруша правилата на форума.
    Ama дай да я видим бе Стоиле надявам се за пореден път се убеждаваш, че ГТВ-то е много по добро като поведение от Фият Купе
    Last edited by _power_; 04-11-2013 at 00:51.

  6. #81
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by VET View Post
    Да се похваля, и аз съм с нови втулки на окачването отзад. Всъщност и с нови предни носачи и още куп неща. Почистих си и фаровете и съм много доволен от резултата. Колата направо стана като тухла и фаровете светят перфектно. Зачудих се дали да си сложа и спортното окачване, но го оставих за пролетта, че с тези солища зимата, не ми се ще да го съсипвам. Всъщност ремонта на задното окачване излезе смешни пари. Колко ще издържи това е друг въпрос. Мислех да приложа и линк със снимки, от фиат форума, на заигравката, но се притеснявам да не наруша правилата на форума.
    Разкажи как почисти фаровете ,разглабя ли ги или почисти лупите през отворите за крушките? Моите са пълна скръб...
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  7. #82
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Quote Originally Posted by mochko1 View Post
    Разкажи как почисти фаровете ,разглабя ли ги или почисти лупите през отворите за крушките? Моите са пълна скръб...
    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...5&postcount=10

    Самоче нека да не цапаме тази тема с постове за фаровете. Има си отделна тема тук:

    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29702
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  8. #83
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by b_angelov View Post
    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...5&postcount=10

    Самоче нека да не цапаме тази тема с постове за фаровете. Има си отделна тема тук:

    http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29702
    Чел съм всичко в този под форум ,просто твоята процедура ми се вижда малко рискована в моите ръце... Та питах колегата дали е чистил фаровете без да ги разглабя на съставните им части? Нека ме изтрият ,no problemo
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •