View Poll Results: Приемате ли това решение?

Voters
158. You may not vote on this poll
  • ДА

    91 57.59%
  • НЕ

    67 42.41%
Page 61 of 117 FirstFirst ... 1151596061626371111 ... LastLast
Results 901 to 915 of 1741

Thread: Спират строителството на АЕЦ "Белене"

  1. #901
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    А на тези въпроси , вече трябва да ви отговорят уважаемите управляващи.
    Просто всичко се свежда до абсурд, ако почетете по горе , аз питам - Какво ни пречат Руснаците които си харчат парите по морето, и получавам отговор - Руснаците са виновни че ни наложиха социализма !!!! Нито един от тези 20-30 годишни почиващи не ни е налагал нищо ....
    Защо България продължава да се управлява от бездарници?!?!?!? Ами и в това не са виновни руснаците вече от 20 години , сами си ги избираме. От господин Борисов бях лично оскърбен когато го видях да приема парад по капутка - това е все едно да се изплюещ в лицето на народа си , това е неуважение към българската армия , култура и народ. Не може държавен глава да се държи като махленска мутра. С какво са виновни руснаците в този случай????
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  2. #902
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    А на тези въпроси , вече трябва да ви отговорят уважаемите управляващи.
    Просто всичко се свежда до абсурд, ако почетете по горе , аз питам - Какво ни пречат Руснаците които си харчат парите по морето, и получавам отговор - Руснаците са виновни че ни наложиха социализма !!!! Нито един от тези 20-30 годишни почиващи не ни е налагал нищо ....
    Защо България продължава да се управлява от бездарници?!?!?!? Ами и в това не са виновни руснаците вече от 20 години , сами си ги избираме. От господин Борисов бях лично оскърбен когато го видях да приема парад по капутка - това е все едно да се изплюещ в лицето на народа си , това е неуважение към българската армия , култура и народ. Не може държавен глава да се държи като махленска мутра. С какво са виновни руснаците в този случай????
    Прав си, особено за настоящите управляващи.
    Last edited by pavlin; 30-09-2012 at 17:42.

  3. #903

    Default

    Капутката си е символ на власт, от където и да я погледнеш
    То да беше само това.....
    Прост народ, кланящ се на спортисти и чалга певици, не заслужава нищо друго освен капутка за министър председател
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #904

    Default

    След като твърдиш че България вече е демокрация и няма нищо общо с комунизма, смятах че може да отговориш на горния ми въпрос. А и защо непрекъснато ги вреш тия руски туристи в темата като че ли вървят в комплект с АЕЦ Белене? На мен не ми пречи никой който е дошъл да си харчи парите в България било то руснак немец или англичанин стига да спазва законите. Пречат ми търтеите които са свикнали да живеят безнаказано на гърба на държавата.
    btw. повечето руснаци още се възхищават на Сталин
    Alfa Romeo 155 2.0 16V Super

  5. #905
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by Orm View Post
    А на тези въпроси , вече трябва да ви отговорят уважаемите управляващи.
    Просто всичко се свежда до абсурд, ако почетете по горе , аз питам - Какво ни пречат Руснаците които си харчат парите по морето, и получавам отговор - Руснаците са виновни че ни наложиха социализма !!!! Нито един от тези 20-30 годишни почиващи не ни е налагал нищо ....
    Защо България продължава да се управлява от бездарници?!?!?!? Ами и в това не са виновни руснаците вече от 20 години , сами си ги избираме. От господин Борисов бях лично оскърбен когато го видях да приема парад по капутка - това е все едно да се изплюещ в лицето на народа си , това е неуважение към българската армия , култура и народ. Не може държавен глава да се държи като махленска мутра. С какво са виновни руснаците в този случай????
    Почиващите не ни пречат, пречи ни руската държава, нямам нищо против обикновения руснак.
    А въпросният ББ е продукт на това време, член на БКП и прочее.Фен на бай Тошо, сега се прави на демократ, защото това му е алтернативата просто, а на идеята.
    Така както това минало роди мутри, чалги и т.н.Та това са плодовете на соца, както е писано в библията - по плодовете им ще ги познаете.Политиците са ни такава, какъвто е народът ни-прост народ, слаба държава.Ако беше умен, щеше ли да търпи?Щеше ли да се лъже по един цар, който му обещава да го оправи за 800 дни и влезе в съюз с тия, дето убиха чичо му, само от алчност.Щеше ли да избере Станишев и Доган да го управляват?!
    Това се случи навсякъде, където мина руския ботуш.Виж бившето ГДР, още крета не може да достигне стандарта на ГФР.Манталитетът там също е по различен-това един народ, разделен и управляван от идиоти, постара и той.
    Също така не знам дали знаеш, ама в бившите соц страни никой не понася руснаците, меко казано.Заговори на руски, да видиш какво е отношението, ако си и руснак пък.
    Това се дължи на руските методи и на осъзнато вмешателство в тяхната история от съветска страна, но просто хората там са по интелигентни явно.


    Quote Originally Posted by Alfa Pilot View Post
    След като твърдиш че България вече е демокрация и няма нищо общо с комунизма, смятах че може да отговориш на горния ми въпрос. А и защо непрекъснато ги вреш тия руски туристи в темата като че ли вървят в комплект с АЕЦ Белене? На мен не ми пречи никой който е дошъл да си харчи парите в България било то руснак немец или англичанин стига да спазва законите. Пречат ми търтеите които са свикнали да живеят безнаказано на гърба на държавата.
    btw. повечето руснаци още се възхищават на Сталин
    То руснаците са бетер нас разбира се, след 70 години социализъм....
    Last edited by fred; 30-09-2012 at 19:08.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  6. #906
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Thumbs down

    Абе Фред кога ще се отвърнеш от комплексите си. Ти сам не смееш да посочиш българското си име в профила си пък си тръгнал другите да учиш на родолюбие и да ги упрекваш в чуждопоклонничество. Ти например от къде знаеш че всички мразят руснаците или си мислиш че твоя светоглед е мерило за всички останали. Ето един такъв умник с една козелска брада преди 20 години спря изграждането на Белене, иначе до сега не само че би било изградено ами и би било изплатено. И той ни обясняваше колко са лоши руснаците и че техните пазари не са важни и т.н.
    Last edited by pavlin; 30-09-2012 at 19:38.

  7. #907
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by pavlin View Post
    Абе Фред кога ще се отвърнеш от комплексите си. Ти сам не смееш да посочиш българското си име в профила си пък си тръгнал другите да учиш на родолюбие и да ги упрекваш в чуждопоклонничество. Ти например от къде знаеш че всички мразят руснаците или си мислиш че твоя светоглед е мерило за всички останали. Ето един такъв умник с една козелска брада преди 20 години спря изграждането на Белене, иначе до сега не само че би било изградено ами и би било изплатено. И той ни обясняваше колко са лоши руснаците и че техните пазари не са важни и т.н.
    Павлинчо, чедо много поздрави на американския ти шеф (дано да не е руски евреин) па ако не ти харесва иди при Путин.Под името ми не пише на английски че съм в САЩ и казва точно това, коте и твоето - Павлин на латиница?Същото като моят ник.
    Умниците като теб, дето учиха на гърба на народа в избрани училища, английската например, после в чужбина сега ни дават акъл. Другите тука учеха руски и гледаха всеки петък руска ТВ.
    Да беше останал тук и да плащаш дълговете на селядндурите комунисти, а не да бягаш при империалистите.
    Аре баста от продажнци като теб, които нямат никакво национално самочувствие, а единствено набитата омраза към запада, където си емигрирал, и сляпото подчинение пред СССР,пърдон Русия.
    Ако беше научил нещо, което явно е извън капацитетът ти и възможностите, щеше да разбереш, че капиталът търси печалба-ако имаше такава в Белене щеше да е построена и от марсианци.Но понеже няма, няма и интерес.А има - ама тия, дето искат да я направят и да ни я набутат, супер интерес...
    /не съм казал нищо за руските пазари, но там се продава, ако си подложиш гъза на руската държава онли чедо американско/
    Та комплексар си ти, Павлинчо, чедо комунистическо.Поне признай, че баща ти примерно или някой от близките ти родственици, ако не всички, са членове на тая "родолюбива" партия, която убиваше българи, които не харесваха как СССР ни превръща в неин придатък.
    Best regards
    Last edited by fred; 30-09-2012 at 20:24.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  8. #908
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Няма силна държава без работещ съд
    Защо съда не работи....
    Съдът работи добре, просто следователите, полицаите, а за ужас и прокурорите са адски слаби и некомпетентни.
    Всичките дела се провалят от тях, дори и Сапард делото провалиха те, а не съда и ако наблюдаваше съдебната система отблизо щеше да го знаеш.

  9. #909
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa View Post
    Съдът работи добре, просто следователите, полицаите, а за ужас и прокурорите са адски слаби и некомпетентни.
    Всичките дела се провалят от тях, дори и Сапард делото провалиха те, а не съда и ако наблюдаваше съдебната система отблизо щеше да го знаеш.
    Значи и съдът не работи добре, очедивидно е, по ред причини.Не че и другите са перфектни де, ама всички са в кюпа.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  10. #910
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Значи и съдът не работи добре, очедивидно е, по ред причини.Не че и другите са перфектни де, ама всички са в кюпа.
    Не не са.

    Съдът само оценява доказателства.
    Тук много хора бъркат.
    Тези, които работят са полицаите и прокурорите.
    Тяхната некадърност се прикрива с измислена неработеща съдебна система.

  11. #911
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    На теория е така, но на практика не е Винаги има възможност за различна преценка.
    Не може съда да е перфектен, а МВР не.А и двете, па и трите с прокуратурата са изградени от едни и същи люде у нас.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  12. #912
    Болен алфист Orm's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    3,090

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Павлинчо, чедо много поздрави на американския ти шеф (дано да не е руски евреин) па ако не ти харесва иди при Путин.Под името ми не пише на английски че съм в САЩ и казва точно това, коте и твоето - Павлин на латиница?Същото като моят ник.
    Умниците като теб, дето учиха на гърба на народа в избрани училища, английската например, после в чужбина сега ни дават акъл. Другите тука учеха руски и гледаха всеки петък руска ТВ.
    Да беше останал тук и да плащаш дълговете на селядндурите комунисти, а не да бягаш при империалистите.
    Аре баста от продажнци като теб, които нямат никакво национално самочувствие, а единствено набитата омраза към запада, където си емигрирал, и сляпото подчинение пред СССР,пърдон Русия.
    Ако беше научил нещо, което явно е извън капацитетът ти и възможностите, щеше да разбереш, че капиталът търси печалба-ако имаше такава в Белене щеше да е построена и от марсианци.Но понеже няма, няма и интерес.А има - ама тия, дето искат да я направят и да ни я набутат, супер интерес...
    /не съм казал нищо за руските пазари, но там се продава, ако си подложиш гъза на руската държава онли чедо американско/
    Та комплексар си ти, Павлинчо, чедо комунистическо.Поне признай, че баща ти примерно или някой от близките ти родственици, ако не всички, са членове на тая "родолюбива" партия, която убиваше българи, които не харесваха как СССР ни превръща в неин придатък.
    Best regards
    А случайно да допускаш че не са ни разрешили просто???? Или всичко чуто от ТВ е истина?????? Питате ме защо все набърквам руските туристи - ще ви отговоря: Кой ни накара да вкараме визи за тях ??? Същите , които обсъждаха (и не знам дали е влязло в сила или не мързи ме да проверявам) да свалят визите за руснаците през летния сезон (имам предвид Испания и Гърция , като за Гърция съм сто процента убеден. Защо ли ... ами защото са прости , кои ни накара да си спрем половината АЕЦ ( как става така - на едно нещо половината да остарее , другата не ) ... ами като пример Франция нямаше никакъв интерес от това нали?!?!?!? Я мизерници ще си строите нова централа а, я спираите тия глупости а на народа ще обясните колко нерентабилно е това , максимум което може - ние ще го построим а вие ще гледате от страни и ще се гордеете !!!
    Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

  13. #913

    Default

    Quote Originally Posted by Susscrofa
    Съдът работи добре....
    Излишно е да коментирам подобна тема с човек черпещ информация от новините
    Звучиш безобразно познато.... чак просташки-елементарно: "Ние ги хващаме - те ги пускат!", обаче във форумно-малоумен вариант
    Метни едно око извън пределите на дзурлата.....
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  14. #914
    Болен алфист pavlin's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Florida , USA
    Posts
    2,778

    Default

    Quote Originally Posted by fred View Post
    Павлинчо, чедо много поздрави на американския ти шеф (дано да не е руски евреин) па ако не ти харесва иди при Путин.Под името ми не пише на английски че съм в САЩ и казва точно това, коте и твоето - Павлин на латиница?Същото като моят ник.
    Умниците като теб, дето учиха на гърба на народа в избрани училища, английската например, после в чужбина сега ни дават акъл. Другите тука учеха руски и гледаха всеки петък руска ТВ.
    Да беше останал тук и да плащаш дълговете на селядндурите комунисти, а не да бягаш при империалистите.
    Аре баста от продажнци като теб, които нямат никакво национално самочувствие, а единствено набитата омраза към запада, където си емигрирал, и сляпото подчинение пред СССР,пърдон Русия.
    Ако беше научил нещо, което явно е извън капацитетът ти и възможностите, щеше да разбереш, че капиталът търси печалба-ако имаше такава в Белене щеше да е построена и от марсианци.Но понеже няма, няма и интерес.А има - ама тия, дето искат да я направят и да ни я набутат, супер интерес...
    /не съм казал нищо за руските пазари, но там се продава, ако си подложиш гъза на руската държава онли чедо американско/
    Та комплексар си ти, Павлинчо, чедо комунистическо.Поне признай, че баща ти примерно или някой от близките ти родственици, ако не всички, са членове на тая "родолюбива" партия, която убиваше българи, които не харесваха как СССР ни превръща в неин придатък.
    Best regards
    Ти май съвсем си изперкал. Стиска ли ти да си кажеш истинското име.

  15. #915
    социалдемократ Susscrofa's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    2,238

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Излишно е да коментирам подобна тема с човек черпещ информация от новините
    Звучиш безобразно познато.... чак просташки-елементарно: "Ние ги хващаме - те ги пускат!", обаче във форумно-малоумен вариант
    Метни едно око извън пределите на дзурлата.....
    Напротив, тези които обвиняват съда казват "ние ги хващаме те ги пускат". Аз мисля, че МВР, следователите и прокуратурата са основния проблем.
    Хубаво е, че си сигурен аз откъде черпя информация.
    Ако бях счетоводител, щях да знам по-добре нещата.

    ---------- Post added at 18:26 ---------- Previous post was at 18:25 ----------

    Quote Originally Posted by fred View Post
    На теория е така, но на практика не е Винаги има възможност за различна преценка.
    Не може съда да е перфектен, а МВР не.А и двете, па и трите с прокуратурата са изградени от едни и същи люде у нас.
    Предметът на дейност на съда е твърде различен, разбираш ли?

Page 61 of 117 FirstFirst ... 1151596061626371111 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •