Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 308

Thread: Нов сектант -155 q4 проект

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by j1v
    Quote Originally Posted by Bobo
    Добре дошел у сектата Да ти носи само кеф, ама толко много че след една година неона да е втора бегуна

    П.С. Аз кат ти казах че е заразно да седиш далече от мене виде ли сега
    xoxoxoo ... таз алфа само може да си мечтае да е бърза колкото неонката
    Аз пък смятам че едни ниски 13-ки и високи 12-ки спокойно може да дава и неонката да куцука отзад кат беден роднина А на пистата коя ще е по бърза зависи само от теб
    Много добре знаеш, че времената на 1/4 миля са ми последното нещо, което ме интересува. За завиване никога няма да прежаля тази кола, да и причина нещата, които съм причинил на неонката.

    Виж за сняг иначе седят нещата, и това е и идеята на тази кола

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by MONI
    А ако не е неква тайна какъв и какво му е правено точно на тоя Неон????

    П.С. Видях че има некви Неони 2.4 турбо .....ако е такъв с доработки е ясна раотата
    Нищо сериозно, неона е бавен направото, в завоите му идва силата

  3. #18
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Кефиш ма много
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  4. #19

    Default

    Малко нови нещица за кочинката

    Междувременно старите бутала се продават, ще заспят на някоя атмосверка, която иска да стане турбо евтинко

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    лелееее колко глупост има по света
    ти обади ли са не разбрах

    аре стига с неона, ми кажете тоя номер помпа от к'во животно е, на еper-а не излиза нищо, и определено не е номера на маслена помпа на q4

  6. #21

    Default

    Стига за неона ... ето още малко ковани железа за кучката

  7. #22
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    тез гладките биели некви спортни ли са

  8. #23

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    тез гладките биели некви спортни ли са
    Ебеш ли ... нищо не пише на тях ... тоя дет ми ги продаде, каза че качвали минимум 40 коня

  9. #24
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    тоя да не ти е дал и чип с тях ве

  10. #25
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    тоя да не ти е дал и чип с тях ве
    Тц той от чипове нищо не разбира
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  11. #26
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    кои ве

  12. #27
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    кои ве
    Ам ти незнаеш ли кой му даде биели на тоз сектант Един всеизвестен хлопел фен бре
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #28
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    дано да не са от опел

  14. #29

    Default

    Quote Originally Posted by j1v
    Бати форум изумен съм, толкова не съм са извинявал и на жена си, за близо 10 години откак сме заедно, но явно така ша ми върви тука

    Та по същество ... извинявам са на всички, че съм писал тука неща дето не са им ясни или са безинтересни, и че наруших спокойствието и улегналия начин на живот на местните потребители, и най-вече на господин агента на руските разузнавателни служби , че му затормозих мирогледа

    Жорко, ща помола да затриеш всичките мнения от таз тема, с изключение на това, дето пиша в момента, мерси предварително, знам, че няма да ми откажеш
    поздрави братле за колата.
    най-интересното за точно този автомобил е ... че май в този форум се продаваше преди време ... и цената беше меко казано ИДИОТСКИ висока ... пообадиха се тия дето знаеха какво и е състоянието ... нооо има двама трима смотаняка които се знаят и изкараха колата - извънземен модел ... в перфектно състояние - най-бързата ... по скъпа от ферари - по-добра от на баща им камбаната ... единия от тях е всеизвестен тунер в СФ ... за мене пълен смотаняк - не сме видяли още стелтовете от гаржа му. и ето че накрая цената ДОЛУ ГОРЕ е сносна ... да - можело е да свалиш и до 4500 - а щом не те е докара и до дома направо е требело да ги таксуваш и за път ... но чел съм ти постовете по други форуми ... бях проследил колкото съм могъл трансформацията на неон-а ти ... респект за което и знам че и тази кола ще стане нещо добро. не знам колко пъти си бил в сф и колко от така наречените италиански бегачки знаеш - с може би 4-5 изключения всичките останали са пълен тотален ЛЕЖ. точно затова и всеки път като тръгне да се продава нещо на което има и турбо и все едно продават на майка си .... - а че ремонта му обикновенно идва колкото самата кола - никой не го смята ... имаше един тука ... дето чак в италия си беше пуснал КУ4-ката ... ... и изкачат 100 смотаняка които само за спорта фанатизирани се блещят като пукали без да знаят ама хич колко струва аджеба тая кола.
    незнам защо въобще си правиш труда да пишеш тука. виждам има няколко момчета тук които движат хавите с тунинга ... и вие предполагам си се знаете. останалите са същите които всеки път пишат простоотии около продажбата на една кола само и защото не могат те да я вземат. заебавай ги ...
    :: Show Me Some Madness ::

  15. #30
    Lead Bounder valjo's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    София
    Age
    49
    Posts
    6,080

    Default

    така, да призова Живко да продължи по темата с Q4-ката....

    ние може да не сме специалисти, но ни е интересно какво може да се изкара от един легендарен модел на Алфа Ромео ....

    и как
    '04 Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 150cv heavily tunned
    '02 Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 150cv, remapped by Bobo
    '99 Alfa Romeo 145 1.6 TS 120cv - ex

Page 2 of 21 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •