Page 76 of 328 FirstFirst ... 2666747576777886126176 ... LastLast
Results 1,126 to 1,140 of 4918

Thread: Общи приказки 166

  1. #1126

    Default

    Днес установих, че резервната ми гума изпуска от крива джанта... Направо си духаше, хубаво, че не ми се е налагало да я използвам.

  2. #1127
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Днес установих, че резервната ми гума изпуска от крива джанта... Направо си духаше, хубаво, че не ми се е налагало да я използвам.
    разхерметизирал си я

  3. #1128

    Default

    Еми ... след доста дълго колебание от моя страна моята сребърна стрела е отново на пътя Със сърце от рано привършила земния си път Ланча Капа 2,4 жтд... Не събрах кураж да я захвърля, дано е за добро Иначе за пръв път карам жтд, което не дрънчи така, че да се обръщат всички пешеходци При всичките ми резерви относно трансплантации от подобен род, моторът звучи чудесно, чак нехарактерно за мен. Дори и кучето не можа да разпознае колата

  4. #1129
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    Еми ... след доста дълго колебание от моя страна моята сребърна стрела е отново на пътя Със сърце от рано привършила земния си път Ланча Капа 2,4 жтд... Не събрах кураж да я захвърля, дано е за добро Иначе за пръв път карам жтд, което не дрънчи така, че да се обръщат всички пешеходци При всичките ми резерви относно трансплантации от подобен род, моторът звучи чудесно, чак нехарактерно за мен. Дори и кучето не можа да разпознае колата
    Приветствам решението ти и това, което си направил. Така си възродил красавицата.
    Отсега нататък - само положителни емоции!


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #1130
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    На колко хиляди те остави стария мотор.И в същност каква беше причината.

  6. #1131

    Default

    Блокира поради задрал биелен лагер, пробегът със сигурност е доста над 400 к.

  7. #1132
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    Блокира поради задрал биелен лагер, пробегът със сигурност е доста над 400 к.

    Стария за части ли ще го държиш или ще пускаш тема в продава?

    Ако е второто - пиши ми на лични, че искам да си понакупя това - онова!
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  8. #1133
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    Да не отварям нова тема - може ли да се свали долния носач без да се маха полуоската растоянието там е доста малко. И също къде рециклираха долния носач някаква цена и колко е носача втора употреба.
    166 2.4JTD-00г.

  9. #1134

    Default

    Може.Даже не знам някои да я маха.Рециклаж само за шарнира 30лв. в София.Тампони отделно.Втора ръка не ти трябва...ти вече си имаш такъв.

  10. #1135
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    Къде е това в София някакви координати, интересуваше ме по-близо до Търново но и това ще ми свърши работа.
    166 2.4JTD-00г.

  11. #1136

    Default

    Няма ли да ти излезне дебело до София?
    Обади се на Ники/ферариста/.
    Иначе знам две места но не знам дали работят с куриери.

    П.П В Габрово не се сещам.В Севлиево читав няма със сигурност.Остава някои колега от Пловдив или Пазарджик да те ориентира.

  12. #1137

    Default

    Моите ги пращах на Ферариста... преди 17 000... ама първо си купих два "оборотни" втора ръка ( за 50 кинта двата). Щото мойта кола се спира само като остане без мотор

  13. #1138
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    И аз правя всичко при ФЕРАРИСТ,вече втора кола

  14. #1139
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Във фирма ФЕЛИКСhttp://felix.bg/contacti.html НЕ РЕЦИКЛИРАЙТЕ НОСАЧИ!!!!!!!

    Занесох мойте долни носачи за рециклиране на шарнирите и осен, че ми сасипаха оригиналните носачи със здрави тампони, метода им на рециклиране е ОПАСЕН! Режат леглото на шарнира от горната страна, вадят ябълката, сменят пластината в която лагерува ябълката, заваряват отгоре някаква тънка пластина след което я причукват с чука и тази пластина държи целия шарнир да не се разглоби! При кривенето на пластината с чука на места се цепи заварката и целия шарнир може да се разпадне! Според "майстора" проблема бил в това, че не са ми оригинални носачите, но след като му показах оригиналната емблема и оригиналните номера по Алфа млъкна! Също така и след изречението " На 2 коли се извадиха шарнирите и слава богу нямаше жертви " ми стана ясно, че са пълни олигофрени и неграмотници!!!

    Съжалявам само, че не ги пратих при Ферариста, но колата трябваше да стане за 1 ден и нямаше как! Като видях неговия метод на рециклиране каквито и дупки да целя няма да се разглоби шарнира.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  15. #1140
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    Моите ги пращах на Ферариста... преди 17 000... ама първо си купих два "оборотни" втора ръка ( за 50 кинта двата). Щото мойта кола се спира само като остане без мотор
    Ще трябва да потърся някакъв такъв евтин защото и при мен е проблем да остана известно време без кола.
    166 2.4JTD-00г.

Page 76 of 328 FirstFirst ... 2666747576777886126176 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •