Page 77 of 328 FirstFirst ... 2767757677787987127177 ... LastLast
Results 1,141 to 1,155 of 4918

Thread: Общи приказки 166

  1. #1141
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Какво е сътворил един колега от шведския раздел на АР 166:

    https://www.youtube.com/watch?v=zY0I1WAGWgA


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  2. #1142
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Quote Originally Posted by Boby View Post
    Във фирма ФЕЛИКСhttp://felix.bg/contacti.html НЕ РЕЦИКЛИРАЙТЕ НОСАЧИ!!!!!!!

    Занесох мойте долни носачи за рециклиране на шарнирите и осен, че ми сасипаха оригиналните носачи със здрави тампони, метода им на рециклиране е ОПАСЕН! Режат леглото на шарнира от горната страна, вадят ябълката, сменят пластината в която лагерува ябълката, заваряват отгоре някаква тънка пластина след което я причукват с чука и тази пластина държи целия шарнир да не се разглоби! При кривенето на пластината с чука на места се цепи заварката и целия шарнир може да се разпадне! Според "майстора" проблема бил в това, че не са ми оригинални носачите, но след като му показах оригиналната емблема и оригиналните номера по Алфа млъкна! Също така и след изречението " На 2 коли се извадиха шарнирите и слава богу нямаше жертви " ми стана ясно, че са пълни олигофрени и неграмотници!!!

    Съжалявам само, че не ги пратих при Ферариста, но колата трябваше да стане за 1 ден и нямаше как! Като видях неговия метод на рециклиране каквито и дупки да целя няма да се разглоби шарнира.
    Сам си си отговорил на въпроса!Аз вече втора кола си я поддържам там при ФЕРАРИСТ,в Пловдив само сипвам гориво и ако трябва припомпвам гумите .

  3. #1143

    Default

    Quote Originally Posted by trop4i View Post
    Ще трябва да потърся някакъв такъв евтин защото и при мен е проблем да остана известно време без кола.
    Един колега преди доста време беше казал мъдрата приказка, че алфистът трябва непременно да има две коли, ако не иска от време на време да пътува с градски транспорт А аз ще добавя, че алфист, на който не му е дошъл акълът в тиквата, след като си е купил алфа, си купува още една

  4. #1144
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    Един колега преди доста време беше казал мъдрата приказка, че алфистът трябва непременно да има две коли, ако не иска от време на време да пътува с градски транспорт А аз ще добавя, че алфист, на който не му е дошъл акълът в тиквата, след като си е купил алфа, си купува още една
    Прав си спор няма - две коли, две жени, но доходите трябва да са повече от два.
    166 2.4JTD-00г.

  5. #1145
    пристрастен алфист trop4i's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Strajica
    Posts
    171

    Default

    Към Pepko-Bepko нещо не мога да изпратя съобщение. Става въпрос за десния носач.
    166 2.4JTD-00г.

  6. #1146
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Quote Originally Posted by popaay View Post
    Сам си си отговорил на въпроса!Аз вече втора кола си я поддържам там при ФЕРАРИСТ,в Пловдив само сипвам гориво и ако трябва припомпвам гумите .
    То въпрос няма. Просто предупреждение към тези които са решили да си рециклират шарнирите там.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  7. #1147

    Default

    Добре де Боби...на теб ли през ден подсвирквам или на брат ти??
    Дидо го познавам той е ясен,ама някои от вас двамата все го засичам към Калотина и нито един път не ми вдигна ръка

  8. #1148
    Старши алфист Iltcho's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Враца
    Age
    42
    Posts
    625

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    Един колега преди доста време беше казал мъдрата приказка, че алфистът трябва непременно да има две коли, ако не иска от време на време да пътува с градски транспорт А аз ще добавя, че алфист, на който не му е дошъл акълът в тиквата, след като си е купил алфа, си купува още една
    Или 3 (виж подписа)!
    Аз 164-ката ТД-то като го продадох на брат ми, та к`во?
    Пак си е моя.

    п.п. Акъл и цикъл не дойдат ли навреме - не ги чакай!
    ALFA ROMEO 164 2.0 Facelift
    ALFA ROMEO 164 SUPER 2.5TD
    Audi a6 2011 3.0 TDI Quattro
    Mini Cooper 1.6 16V Turbo kit 1++hp

  9. #1149
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Добре де Боби...на теб ли през ден подсвирквам или на брат ти??
    Дидо го познавам той е ясен,ама някои от вас двамата все го засичам към Калотина и нито един път не ми вдигна ръка
    Че съм блейка, блейка съм ама чак пък толкова... Не съм чул или видял някой да ми свирка или светка. Сутрин пътувам натам и номера ми е СА 1866, а брат ми пътува рядко или по-скоро жена му и номера му е СО 3456. Ти къде ме засичаш? Ако се засечем обещавам и по кафе да пием, ама първо трябва да те видя
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  10. #1150

    Default

    Дидо редовно или на караулката или преди Ситроен.Горе долу и теб някъде там,ако си ти разбира се.Иначе съм виждал жена с 166-ца ама не съм подсвирквал

  11. #1151
    Moderator Boby's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    2,568

    Default

    Утре сутрин обещавам да съм нащрек. Ако кажеш и каква ти е колата много ще ме улесниш.
    Opel Astra J
    ex:
    Alfa Romeo 164 2.5TD
    Alfa Romeo 166 2.0 Т.S. CF3 LPG
    Alfa Romeo 164 2.0T.S.
    Alfa Romeo 166 2.0 V6Turbo

  12. #1152

    Default

    сива с опропастен таван демек има шибедах

    п.п и двете са сиви едната с тасове другата с лети

  13. #1153
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Smile

    Освен и аз да дебна
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

  14. #1154

    Default

    Някой може ли да ми каже с две думи, как се свалят чистачките и как се монтират след това, без да се разместват.

  15. #1155

    Default

    Quote Originally Posted by Doomguy View Post
    Някой може ли да ми каже с две думи, как се свалят чистачките и как се монтират след това, без да се разместват.
    Спри ги вертикално от контактния ключ за да ти е удобно и ги разгледай, ще разбереш, не е сложно, ще видя дали мога да снимам моите, накратко натискаш пластмасата да освободи зъбчето отдолу.
    Last edited by lordliness; 23-02-2013 at 18:19.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 77 of 328 FirstFirst ... 2767757677787987127177 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •