Page 43 of 328 FirstFirst ... 3341424344455393143 ... LastLast
Results 631 to 645 of 4918

Thread: Общи приказки 166

  1. #631

    Default

    Quote Originally Posted by iveli View Post
    Здравейте колеги Сигурен съм че имаше тема за металическите чукания в двигателя но немога да я открия Миналата зима я дискутирахме но нещо ми се губи Става въпрос за чукане идващо откъм дюзите а не за маслена помпа Ако някой може да посочи нещо за да не отварям нова тема ще съм благодарен
    А бе колеги, вий музика в тия алфи нямате ли? Кво само се ослушвате и си търсите дефекти? Дизел 2,4 от първите (гледам че си 98 г.) на незнамсиколкостотин хиляди км има толкова шумове и тракане, че ми е чудно как го чуваш,че е от дюзите? Карай си колата и си прави кефа, ако тя си има проблем, ще се обади, бъди сигурен Това в рамките на шегата, разбира се, но от годините ми с коли от марката съм се убедил, че и ние малко прекаляваме с ослушването за дефекти, от което пък намазват монтьорите и продавачите на авточасти

  2. #632

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    А бе колеги, вий музика в тия алфи нямате ли? Кво само се ослушвате и си търсите дефекти? Дизел 2,4 от първите (гледам че си 98 г.) на незнамсиколкостотин хиляди км има толкова шумове и тракане, че ми е чудно как го чуваш,че е от дюзите? Карай си колата и си прави кефа, ако тя си има проблем, ще се обади, бъди сигурен Това в рамките на шегата, разбира се, но от годините ми с коли от марката съм се убедил, че и ние малко прекаляваме с ослушването за дефекти, от което пък намазват монтьорите и продавачите на авточасти
    Плюс това купето има перфектна шумоизолация, при затворени прозорци нищо не се чува, инженерите са се погрижили да не ги отваряте никога- има климатроник( ако работи), ако хората все пак се обръщат след вас или харесват колата или нещо зверски трака.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  3. #633
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    А бе колеги, вий музика в тия алфи нямате ли? Кво само се ослушвате и си търсите дефекти? Дизел 2,4 от първите (гледам че си 98 г.) на незнамсиколкостотин хиляди км има толкова шумове и тракане, че ми е чудно как го чуваш,че е от дюзите? Карай си колата и си прави кефа, ако тя си има проблем, ще се обади, бъди сигурен Това в рамките на шегата, разбира се, но от годините ми с коли от марката съм се убедил, че и ние малко прекаляваме с ослушването за дефекти, от което пък намазват монтьорите и продавачите на авточасти
    Колега, ти много точно постави диагнозата защо алфите все клопат и тропат, а ФВ са много здрави.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  4. #634

    Default

    Сега съобщиха за тежка катастрофа между Самоков и Дупница- дали не е виновна някоя от дупките там, където пострадаха моите и на колегата гумите.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #635
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    В новините по BTV съобщиха и че масово хората съдят общините заради дупките. Явно си е разправия, ама защо пък не? Що само ние да сме потърпевшите?


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  6. #636

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    В новините по BTV съобщиха и че масово хората съдят общините заради дупките. Явно си е разправия, ама защо пък не? Що само ние да сме потърпевшите?
    Дните ми са толкова динамични, че честно казано не бих се заел с това.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  7. #637
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Вчера след като разглобихме предницата се оказа,че всички тампони на носачите са свършили/а иначе 10-те тампона съм ги купил от преди година / + долните шарнири.Всичко друго е добре ...но да питам понеже днес оставих долните носачи за рециклиране на шарнирите по удачен ли е тоая вариант от колкото нов носач?Знам ,че зависи от това как се прави ,но не се знае и на какъв носач ще попадна...
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  8. #638

    Default

    Quote Originally Posted by Tasho View Post
    Вчера след като разглобихме предницата се оказа,че всички тампони на носачите са свършили/а иначе 10-те тампона съм ги купил от преди година / + долните шарнири.Всичко друго е добре ...но да питам понеже днес оставих долните носачи за рециклиране на шарнирите по удачен ли е тоая вариант от колкото нов носач?Знам ,че зависи от това как се прави ,но не се знае и на какъв носач ще попадна...
    Аз майна, имам един познат който ги рециклира с капачки и резба и като се поизноси стягаш капачката, после може да смениш и тефлона вътре сам. Ти къде ги остави твоите? Аз лично предпочитам нови.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  9. #639
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Аз майна, имам един познат който ги рециклира с капачки и резба и като се поизноси стягаш капачката, после може да смениш и тефлона вътре сам. Ти къде ги остави твоите? Аз лично предпочитам нови.
    Oт Пловдив ли си ,защото едва ли ще успея да ти обесня.Иначе ме заведе при него мои приятел ,който продава авточасти и горещо го препоръча.Пък и човека каза,че утре са готови - 45 лв на носач.А иначе за горните вземал по 25.
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  10. #640

    Default

    Познавам града като алфата си къде е. 45 лева за един шарнир ли?
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  11. #641
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Ами зад магазин "Нева" в общи линии.Иначе да 45 лв за шарнир - долен и 25лв за горен.Но правих само долните и като ги видях не личеше нищо да е пипано по тях,но бяха направени.Каза ми след известно време да притегна гайката,която е под маншона ако се разхлаби шарнира,но едва ли щяло да е скоро.
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

  12. #642

    Default

    Quote Originally Posted by Tasho View Post
    Ами зад магазин "Нева" в общи линии.Иначе да 45 лв за шарнир - долен и 25лв за горен.Но правих само долните и като ги видях не личеше нищо да е пипано по тях,но бяха направени.Каза ми след известно време да притегна гайката,която е под маншона ако се разхлаби шарнира,но едва ли щяло да е скоро.
    Благодаря, ще ида да погледна, ако се наложи да го знам
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #643

    Default

    Quote Originally Posted by Tasho View Post
    Ами зад магазин "Нева" в общи линии.Иначе да 45 лв за шарнир - долен и 25лв за горен.Но правих само долните и като ги видях не личеше нищо да е пипано по тях,но бяха направени.Каза ми след известно време да притегна гайката,която е под маншона ако се разхлаби шарнира,но едва ли щяло да е скоро.
    Кажи "при Пантелейчо", да те разберем То май в целия град само той рециклира фиатски носачи що-годе прилично.

  14. #644

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    Кажи "при Пантелейчо", да те разберем То май в целия град само той рециклира фиатски носачи що-годе прилично.
    Аз го познавам
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #645
    Болен алфист Tasho's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Plovdiv
    Posts
    1,035

    Default

    Същият Пантелейчо

    А иначе днес си взех количката и да изкажа впечатления - няма го вече клатушкането, претропването в дупка или неравност, все едно карам различен автомобил.Просто тези скъсани тампони е трябвало да ги сменя отдавна да не отлагам просто....Ама пуста работа и време...
    Алфа...всичко друго е компромис!
    http://www.youtube.com/watch?v=Pb1bhrof2PQ
    Алфа Ромео 166 2.0 T.S. -99 - бившата
    Алфа Ромео 166 2.4 JTD face - 2004 - настояща

Page 43 of 328 FirstFirst ... 3341424344455393143 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •