Page 1 of 328 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 15 of 4918

Thread: Общи приказки 166

  1. #1
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default Общи приказки 166

    та гледам колегите в другите раздели си имат такава тема, форума си има и блато и си разсъждавам така или иначе тука сме малко, познаваме се почти всичките, писнали сме си и т.н. почти всяка тема отива към спам - що пък да не си полафим тука на воля По въпроси коя версия е по-яка - фейслифт или не, печките ни топлят ли през зимата или бензина е по-добър .. примерно.

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    чундо.... аЗ съм заааа....

    ---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

    та за какво ще пишем тук за евтината любов или за дизел vs бензин примерно
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  3. #3
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Pepko-Bepko View Post
    чундо.... аЗ съм заааа....

    ---------- Post added at 22:10 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

    та за какво ще пишем тук за евтината любов или за дизел vs бензин примерно
    евтината любов ръжда не хваща батка, за дизел срещу бензин е по-добре
    а и евтината любов става все по-евтина ама да я задържиш е труднооо

    та са да ви кажа проблем трябва да си монтирам задна щора обачеее кво да прая как е монтирано тва нещо има ли хора дето знаят и да помагат да си сложа таквоз чудо?
    Last edited by nightroller; 01-04-2012 at 23:17.

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by nightroller View Post
    евтината любов ръжда не хваща батка, за дизел срещу бензин е по-добре
    а и евтината любов става все по-евтина ама да я задържиш е труднооо

    та са да ви кажа проблем трябва да си монтирам задна щора обачеее кво да прая как е монтирано тва нещо има ли хора дето знаят и да помагат да си сложа таквоз чудо?
    Аз си сложих,отнема 20мин.стана мн.добре,ако искаш утре ще ти пиша подробно
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    За оригинална не знам как става...и за по лесно си купих от битака ....има два модела трапец и правоъгълник....трапеца мисля обхваща стъклото по добре.Речено сторено,платих на циганката 11 лева след като пробвах да завия видийте в кората на колата се оказа че ми трябва адската оверка дето никъде не се продава понеже дръжката и все опира в задното стъкло на колата.Наложи се да се сваля цялата кора за да могат да се завият нормално видиите.Имаш ли щора соларното огледало излиза че е неизползвамо.
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  6. #6
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Аз си сложих,отнема 20мин.стана мн.добре,ако искаш утре ще ти пиша подробно
    пиши когато намериш за добре аз държа на оригинална щора пък да видим какво ще излезе - ако не става накрая отивам при Наско Вилнер да видим там какво ще измайсторят

    ---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

    Quote Originally Posted by Pepko-Bepko View Post
    За оригинална не знам как става...и за по лесно си купих от битака ....има два модела трапец и правоъгълник....трапеца мисля обхваща стъклото по добре.Речено сторено,платих на циганката 11 лева след като пробвах да завия видийте в кората на колата се оказа че ми трябва адската оверка дето никъде не се продава понеже дръжката и все опира в задното стъкло на колата.Наложи се да се сваля цялата кора за да могат да се завият нормално видиите.Имаш ли щора соларното огледало излиза че е неизползвамо.
    логично е за огледалото ама аз нямам такова и си гледам кефа - щората държа да е оригиналната - проблема поради който я искам е че имам малко детенце на задните седалки и като му свети слънце то киселее

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Масово фейслифта няма такова огледало....че и такава щора...слагат им само прибиране на огладалата и датчик за дъжд.Да намериш кора с вградена щора е лесно ама кои и с какви ръце ще пипа там за да я извади от донора е мн. деликатно.Вилнер мои и пеперудки да ти нарисува ама ще ти резне зелката
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  8. #8
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Pepko-Bepko View Post
    Масово фейслифта няма такова огледало....че и такава щора...слагат им само прибиране на огладалата и датчик за дъжд.Да намериш кора с вградена щора е лесно ама кои и с какви ръце ще пипа там за да я извади от донора е мн. деликатно.Вилнер мои и пеперудки да ти нарисува ама ще ти резне зелката
    абсолютно си прав ... знам че ще ми отреже главата от кръста ама кво да правя а и салона ми е целия бежов ... ако нагнетя една черна щора ще съм кът внезапно забогатял селянин трудно - затва се завтекох към Вилнер

    не ми пречи топлината стъклата са хипотермични дето Гиги им вика соларни. Светлината ми пречи ... ако бяха соларни като на Ланча Либра Емблема примерно те потъмняват и съм ок - вярно че молекулярния слой с времето си губи отзивчивостта на потъмняване ама поне го има а при нас нямаааа ... не е фън.
    Last edited by nightroller; 01-04-2012 at 23:57.

  9. #9
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Колеги аз също искам да сложа щора но не мога да измисля как да я хвана като я разпъна, не ми се дупчи тапицерията на тавана!
    Alfa 166jtd,1999

  10. #10
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Megadet View Post
    Колеги аз също искам да сложа щора но не мога да измисля как да я хвана като я разпъна, не ми се дупчи тапицерията на тавана!
    на тавана има тапи - като ги махнеш може би - не съм сигурен, но май там седят захващачите за щората.
    при мене са три , ако беше една в средата бих помислил че е тапа за сервизиране на антената ама другите две тогава за какво са?

  11. #11
    Мечка, ама стръМница Alfaro76's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    448

    Default

    [QUOTE=nightroller;1055858] ... ако нагнетя една черна щора ще съм кът внезапно забогатял селянин трудно - затва се завтекох към Вилнер

    човече напрао ма изкърти с лаф честно, голем си

    Alfa Romeo 145 1.9 JTD, 105Hp. - до 2012г.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD, 136Hp. - до 2016г.
    Subaru Outback 2.5i 165Hp automatic - сега

  12. #12
    Мечка, ама стръМница Alfaro76's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    448

    Default

    Момци, някой знае ли ако не си регистрирам колата в данъчното к'во ме чака?

    Alfa Romeo 145 1.9 JTD, 105Hp. - до 2012г.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD, 136Hp. - до 2016г.
    Subaru Outback 2.5i 165Hp automatic - сега

  13. #13
    Tormentvm In Dvm Demens nightroller's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,233

    Default

    Quote Originally Posted by Alfaro76 View Post
    Момци, някой знае ли ако не си регистрирам колата в данъчното к'во ме чака?
    чакат те само беди значи първо плащаш процент от продажната стойност май беше 10% след това всяка божа година по има няма 200 и кусур лева дадени на нашата готина община безвъзмездно, не че е лошо ако ти се дават все пак такова е законодателството в родната ни татковина и ние като поданици и родолюбци трябва да се подчиняваме - щем ли, нещем ли въпроса е фундаментален ей като в тоз клип http://vbox7.com/play:1cd63f09

    п.п. казвам ти какво те чака ако я регистрираш в данъчното, пояснявам в случай, че не си ме разбрал ...
    Last edited by nightroller; 02-04-2012 at 01:27.

  14. #14

    Default

    Моята щора не е оригинална и е черна.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #15
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Моята е оригинална сива

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

Page 1 of 328 1231151101 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •