Page 12 of 328 FirstFirst ... 210111213142262112 ... LastLast
Results 166 to 180 of 4918

Thread: Общи приказки 166

  1. #166
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    Колко малка трябва да ти е пишката за да направиш това?!?

    Прекалено много си обичам колата, за да кажа "майната му, това са само ламарини". Нямам още деца, но се почувствах все едно някой е наритал детето ми, или поне ако имах щях да се чувствам така.

    Бяха изпобутали кошове, явно пияни след дискотека и моята кола им се е сторила най-близичко и е изяла шутовете.

    Надявам се възможно най-скоро да си я ремонтирам, щото сърце ми не дава да я карам така
    Много гадно, но не се вживявай толкова - това все пак наистина са само ламарини .
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  2. #167
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Е да де, вярно е че са само ламарини. В случая обаче цялата история има малко по-друг смисъл.
    Аз например, ако потроша нещо по моята кола, наистина си казвам, че това са само ламарини.
    В случая на Андро обаче се касае за нещо доста по-неприятно - за отношението на един или няколко идиоти към нещо, което първо нямат право да докосват, и второ така изразяват идиотско и враждебно отношение към човека, на когото то принадлежи.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  3. #168
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Quote Originally Posted by ecotronic View Post
    Е да де, вярно е че са само ламарини. В случая обаче цялата история има малко по-друг смисъл.
    Аз например, ако потроша нещо по моята кола, наистина си казвам, че това са само ламарини.
    В случая на Андро обаче се касае за нещо доста по-неприятно - за отношението на един или няколко идиоти към нещо, което първо нямат право да докосват, и второ така изразяват идиотско и враждебно отношение към човека, на когото то принадлежи.
    Не бе човек, бас държа, че нито ме знаят нито ме познават. Просто вторник срещу сряда през ноща всеки път е мазало заради "вход свободен" по дискотеките и алкохол на половин цена. Всяка седмица е едно и също.
    Бяха наритали кошове, разхвърляли буклуци и ритали и по колата.

    Ама, не си заслужава да се занимавам с такива лекета. Надявам се до 100-тина лева да се вместя и да си оправя колата.

    ---------- Post added at 21:02 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Ако искаш да пребием някой ми се обади,копелета
    Благодаря Лорде. Знам, че имаш искрени чувства и си пич.
    Вече говорих с едни авери и ще я оправя скоро и се надявам всичко да е наред.

    Сполай ти.
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  4. #169
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by andro88 View Post
    Не бе човек, бас държа, че нито ме знаят нито ме познават.......
    Като изказах това в предишния си пост, не съм имал впредвид това, че те познават. Говорех за демонстриране на агресия не спрямо конкретен човек, а спрямо определен модел..... избиване на комплекси.... Някой психолог или психиатър по-точно може да го дефинира.
    Накратко:

    "Понеже подсъзнателно се чувствам неудачник и отрепка, ей сега ще наритам колата на човека, който (съдейки по хубавата кола), е по-успял от мен.....и така ще се почувствам много велик."


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  5. #170
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Колеги я да ви попитам нашите коли подготвени ли са и за най-високото ниво седалки (памет,подгряване и т.н.) смисъл ако се постави такъв всичко ли ще заработи ?
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  6. #171
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Колеги и аз имам едно питане, как да сваля предната броня! Къде се намират болтовете които я държат!
    Alfa 166jtd,1999

  7. #172
    Алфист идеалист ecotronic's Avatar
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    София
    Posts
    15,785

    Default

    Quote Originally Posted by Megadet View Post
    Колеги и аз имам едно питане, как да сваля предната броня! Къде се намират болтовете които я държат!
    Трябва да свалиш първо предните половини от корите под калниците. Те се крепят с по 2 винта. Единият е ниско долу пред колелото на границата между бронята и калника. Горният се намира над колелото на нивото на ботуша на амортисьора.
    След като свалиш корите, ще можеш да достигнеш трите болта, които държат страниците на бронята спрямо калника. Тези болтове стягат бронята отдолу нагоре към хоризонталния долен ръб на калника и стоят вертикално. Предните болтове са по-достъпни. Като свалиш пластмасовите декоративни решетки, ще ги видиш.
    Last edited by ecotronic; 27-04-2012 at 16:33.


    159 1.8 MPI
    166 2.0 TS (ex)

  8. #173
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Мерси колега!
    Alfa 166jtd,1999

  9. #174
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by leketo84 View Post
    Колеги я да ви попитам нашите коли подготвени ли са и за най-високото ниво седалки (памет,подгряване и т.н.) смисъл ако се постави такъв всичко ли ще заработи ?
    Колеги въпроса ли ми е глупав или никой не може да ми даде отговор , защото не съм на ясно еднакво ли е окабеляването и буксата на тези с подгрев и без , защото ако не са няма да се занимавам ?
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  10. #175
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Не съм на 100 процента сигурен и за това не се обаждам....Само ще ти загатна че свалих ел. салон без памет и след това сложих кожен с памет и всичко си доиде на мястото без преправянки.Предполагам че няма да имаш липсваща букса.
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  11. #176
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Pepko-Bepko View Post
    Не съм на 100 процента сигурен и за това не се обаждам....Само ще ти загатна че свалих ел. салон без памет и след това сложих кожен с памет и всичко си доиде на мястото без преправянки.Предполагам че няма да имаш липсваща букса.
    Благодаря надявам се и с подгрева всичко да е ток
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  12. #177

    Default

    Вчера ми отказа климатика,появи се познатия надпис и на автоматичен режим духаше само на едно деление, на ръчен си работеше нормално, загасих запалих и се оправи...нищо ново под слънцето
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  13. #178
    Мечка, ама стръМница Alfaro76's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sofia
    Posts
    448

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Вчера ми отказа климатика,появи се познатия надпис и на автоматичен режим духаше само на едно деление, на ръчен си работеше нормално, загасих запалих и се оправи...нищо ново под слънцето
    Кой е "познатият" надпис

    Alfa Romeo 145 1.9 JTD, 105Hp. - до 2012г.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD, 136Hp. - до 2016г.
    Subaru Outback 2.5i 165Hp automatic - сега

  14. #179

    Default

    Нещо от сорта климатика се скапа иди в сервиз и едно голямо ОК да потвърдиш че си го прочел
    Last edited by lordliness; 30-04-2012 at 19:00.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  15. #180
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by lordliness View Post
    Нещо от сорта климатика се скапа иди в сервиз и едно голямо ОК да потвърдиш че си го прочел
    Па на мен като му дам ОК си продължава да работи без да я гася... засега
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

Page 12 of 328 FirstFirst ... 210111213142262112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •