Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Добро ли е задното ни окачване

  1. #16
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    О Велики,О Прекрасни,предлагам ти на Теб Велики,да убиеш с камъни всеки нещастник дръзнал да шофира колата си с един разбит тампон и опитващ се да убие няколко човека на магистралата.Нека AR147 да гори в Ада че не е купил Алфа на 67 000 км като теб а я кара с разбит тампон.
    Абе спамер,ти четеш ли какво пише човека или си барбалейката с парата.Стига си писал във всяка тема бе човек,не си най-компетентния!Къде прочете за амортисьор,и за какво въобще го споменаваш??

    "Колкото до задницата - един тампон да имаш скапан, особено на задните щанги, имаш танцуваща кола. "

    Това от къде го знаеш?Нали твоите и ТРИТЕ са наред?
    Що не използваш един от "мало патронов для тебя" . Че не пишеш по същество, а пишеш и глупости. Погледни си постовете. А AR147 ако има претенции към мен - може да ги сподели сам. Но аз не го нападам, аз само му посочвам грешките в размислите му
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by NightRider View Post
    Що не използваш един от "мало патронов для тебя" . Че не пишеш по същество, а пишеш и глупости. Погледни си постовете. А AR147 ако има претенции към мен - може да ги сподели сам. Но аз не го нападам, аз само му посочвам грешките в размислите му
    Да в случая ми отвори очите , знаех че е за смяна и просто чаках удобен момент без да съзнавам че малкия луфт може да има сериозен ефект,та тези дни ще се сменя щангата и ще се прави реглаж
    Все пак връщайки се назад и преосмисляйки си давам сметка че по-скоро колите зад мен все още не са били навлезли в този заледен участък.И може би кола на мост отзад направо щеше да засучи задницата и върви я години(заради тежестта) - както се бяха усукали и колите пред мен......
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  3. #18
    Серсемин NightRider's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Софето
    Posts
    3,999

    Default

    Quote Originally Posted by AR147 View Post
    Да в случая ми отвори очите , знаех че е за смяна и просто чаках удобен момент без да съзнавам че малкия луфт може да има сериозен ефект,та тези дни ще се сменя щангата и ще се прави реглаж
    Все пак връщайки се назад и преосмисляйки си давам сметка че по-скоро колите зад мен все още не са били навлезли в този заледен участък.И може би кола на мост отзад направо щеше да засучи задницата и върви я години(заради тежестта) - както се бяха усукали и колите пред мен......
    Един малък ъгъл на отклонение на задно колело прави много по-остър завой от същия ъгъл на предно
    Като пример - ....карите. Те завиват със задните и затова са толкова маневрени
    Alfa 156 1.9 JTD 16V M-Jet SW (07.2003)
    156 1.8TS 16V (01.2001)
    147 1.6TS 16V 120hp (11.2001)
    0879369082

  4. #19
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Плевен
    Age
    49
    Posts
    220

    Default

    Е тука подкрепям балалайчо - там където с 156-та влизам с 130/150 в завой и треперя да не ме задмине задницата с друга кола с мост немам грижи.
    Колкото и да е перфектно 156 -та се си има едно треперене
    AR 156 2.0 JTS / SW 2003 Y

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •