Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 81

Thread: 155 1.8 16v срещу 145 1.9 TD

  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by Nikiboy
    Тази събота ще качваме 1.8 8В срещу 156 2.4 ЖТД (136 коньовия) ако е добро времето. Ако искате да се понасъберем повече коли с коне от 120 до 145 коня и да видим каква е истината.

    Какво ще кажете? Да видим окончателно колко са яки тези дизели.
    Ми аре де дайте да го направим аз би трябвало да съм в границите освен ко не са избягали конете. Дано 115 да има поне...


    Па за Лю Ман, неща да се хваля ма имам вземане даване с един от пилотите на АУДИ и мога ви кажа кво мисли за дизелите и ква кола кара. Ако някой ми дава по 1000 кинта на ден и жигулата на дедо ще карам гол в колата с надпис "родителите са ми братовчеди"......

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  2. #62
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Бързите бензини се карат само на Божурище

    До като бързите дизели нон-стоп...
    Не е верно просто ти само там имаш шанс да ги видиш бензините по улиците немож ги стигнеш

    Бързите дизели ги виждаме нон-стоп у облаци пушек даааа

    Опаа бързи ли казах грешка на езика бързи ЗА дизели
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  3. #63
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Не искам да вземам ничия страна - само знам , че на Русе пред доста хора Петко би с доста на Пропър Спайдера - 155 к.с 2.0 ТС , освен това с много и 75-ца 2.0 ТС - и то стартовете си бяха от място - така , че все пак има основание да смята, че дизела му върви . Това може да се потвърди от много хора - така, че Нео не се изсилвай много.
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  4. #64

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by KGB
    Бързите бензини се карат само на Божурище

    До като бързите дизели нон-стоп...
    Не е верно просто ти само там имаш шанс да ги видиш бензините по улиците немож ги стигнеш

    Бързите дизели ги виждаме нон-стоп у облаци пушек даааа

    Опаа бързи ли казах грешка на езика бързи ЗА дизели
    Абре ти още помниш красивата задница на една 156тица ДИЗЕЛ

    Още се бъдиш нощем с Викове ЖТДеееееееееееееееее

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    Quote Originally Posted by KGB
    Quote Originally Posted by Nikiboy
    то е ясно ако става дума за бензин и дизел турбо!

    Става въпрос на печките да им се докаже, че са далече от истината за състезателни коли.
    Пролича си на Льо Ман...

    Може да погледнеш и 147мица дизелова какви коли е била на НюрбургРинг
    петко стига с тая утопия ве пич събуди се хъркаш дееба тая нафта ептен ти е промила мозъка чак до НюрбургРинг стигна както по горе някои написа на всички е ясно че нафтата е течен кюмюр и няма как дизел да е равно на бегачка поставени при еднакви условия и наи модерния дизелак ще падне от бензиновия си събрат
    ДА ти изваде данните на 147мицата дизел...

    4.9сек до 0-100км/ч

    260конски сили

    600НМ

    Класиране в 24 на НюрбургРинг....13 място от ВСИЧКИ коли...като пред нея няма кола под 700-800коня....а след нея има няколко такива...

    Не се самозалъгвайте...бензина е на доизживяване

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  6. #66
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Alfamaniak
    Не искам да вземам ничия страна - само знам , че на Русе пред доста хора Петко би с доста на Пропър Спайдера - 155 к.с 2.0 ТС , освен това с много и 75-ца 2.0 ТС - и то стартовете си бяха от място - така , че все пак има основание да смята, че дизела му върви . Това може да се потвърди от много хора - така, че Нео не се изсилвай много.
    Ти го каза на петко дизела върви с/у сток 2.0 атмосверен мотор

    Аз лично с такъв мотор на умирачка Петко го разцепвах А и не забравяйте че тука говориме за сток дизел нито веднъж не съм казал за чипосан такъв
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #67
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Абре ти още помниш красивата задница на една 156тица ДИЗЕЛ

    Още се бъдиш нощем с Викове ЖТДеееееееееееееееее
    Да много добре помня че ме би 156 2.4 жтд с чип - моята кола беше 2.0 АТМОСВЕРКА! НА 200 000км Ама и ти още помниш как тая мойта атмосверка те тупаше тебе с чипа кат пиян циганин тупан Как са кошмарите сега
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  8. #68
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Сто пъти ви се каза да не сравнявате чушки и домати Свястна атмосверка е винаги по бърза от сток дизел
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  9. #69
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    ДА ти изваде данните на 147мицата дизел...

    4.9сек до 0-100км/ч

    260конски сили

    600НМ

    Класиране в 24 на НюрбургРинг....13 място от ВСИЧКИ коли...като пред нея няма кола под 700-800коня....а след нея има няколко такива...

    Не се самозалъгвайте...бензина е на доизживяване
    Ти май много си си повервал с тея печки май Знаеш ли че в БГ има поне 1000 коли дето са с по добри данни от тоя кенеф
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  10. #70
    Болен алфист Kostadin's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    42
    Posts
    1,186

    Default

    Quote Originally Posted by KGB
    Не се самозалъгвайте...бензина е на доизживяване
    е па от това по-голям смях нема

    а я ми кажете господа дизелджии що в USA в някои от щатовете е забранено използването на печки за лични нужди, сигурно щото бензина е на доизживяване а
    дизела е прекрасен двигател, става за теглене на големи товари, икономичен е но поне все още, неможе да се мери ама грам на пистата с бензина
    ALFA ROMEO 155 T.SPARK 2.0 8V
    ALFA ROMEO 33 1.5 TI

  11. #71
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    731

    Default

    Пичове, така или иначе тази неделя ще се виждаме - нека отидем след това на Бояна и да ги мернеме. Бензинови ще има доста, само да се намерят сток дизели.


  12. #72
    Вечно недоволен Lucky's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    1,161

    Default

    Quote Originally Posted by Nikiboy
    Пичове, така или иначе тази неделя ще се виждаме - нека отидем след това на Бояна и да ги мернеме. Бензинови ще има доста, само да се намерят сток дизели.
    Ха то такива май няма вече, а опс на Киро е все още :P
    1995 Alfa Romeo 145 1.6 Boxer - ex
    2000 Alfa Romeo 166 2.4 JTD 136cv - ex
    1995 Alfa Romeo 164 Q4 3.0 V6 24V 232cv

  13. #73

    Default

    Quote Originally Posted by Alfamaniak
    Не искам да вземам ничия страна - само знам , че на Русе пред доста хора Петко би с доста на Пропър Спайдера - 155 к.с 2.0 ТС , освен това с много и 75-ца 2.0 ТС - и то стартовете си бяха от място - така , че все пак има основание да смята, че дизела му върви . Това може да се потвърди от много хора - така, че Нео не се изсилвай много.
    Фактите са си факти. Срещу тях само глупавият върви.
    Аз просто паля фитили барем някой наистина се навие да се съберем и да се пусне щото тука още 5 години може да разказваме на кой му е най- голем..... А пък аз ко имах читав дизел с кеф щях да смачкам някой с машинка за бръснене кат мен под капака. Тъй де мотивирам ги. Тя мойта е най-слаба, ма ако бия някой. Победата над по-силен е най-сладка, загубата от такъв - удоволствие от гонка...
    Важното е да се търкат гуми и да има смях и преживяване. Пък после ще се разправяме и оправдаваме.

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  14. #74

    Default

    Да ви кажа поне аз ,че бензиновите коли никога няма да са до изживяване и ако някой иска да се сгони с мен нека пише да ги вида аз тия печки кво ги хвалите толкос сгонвал сам се с един голф TDI с с две червени букви уж бил 140 и кусур коня яко варвял а го наказах подобаващо харесвам дизелите икономични са и варвят добре ама да се казва че са по добри от бензиновите доста може да се поспори

    HONDA CRX B16A1 VTEC 150 ++ HP - леко моднат

  15. #75

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Quote Originally Posted by KGB
    Абре ти още помниш красивата задница на една 156тица ДИЗЕЛ

    Още се бъдиш нощем с Викове ЖТДеееееееееееееееее
    Да много добре помня че ме би 156 2.4 жтд с чип - моята кола беше 2.0 АТМОСВЕРКА! НА 200 000км Ама и ти още помниш как тая мойта атмосверка те тупаше тебе с чипа кат пиян циганин тупан Как са кошмарите сега
    Драл си чушки ...до колкото си спомням единственото QV което ме е било е това на Гиги

    пс: имаше едно състезание на 1км преди години, там нещата за теб бяха зле

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •