Results 1 to 15 of 78

Thread: Летописите на Mordohy :):):)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Бях се захванал, но понеже обичам да посочвам и реални неща, съответните другари, сега господа , ме привикаха и обясниха колко съм лош!
    За това и като нещо ме напъне отвътре, пиша тука, защото знам, че ще ми простите и няма да ме съдите много строго.
    Разказите , които пиша ми идват ей така и пиша на прима виста, без да ги редактирам.
    Знам, че мога да ги ошлайфам и си виждам недостатъците, но ме радва, че все пак ви харесват.
    Предлагали са ми много пъти да ги посвам в други, по-професионални сайтове за литература, но си мисля, че камъка си тежи на мястото си!
    Не ги пиша с комерсиална цел, а ей така, да се посмеем или поучим от нещо, което ме е впечатлило в живота.
    Форума и хората в него ми подадоха ръка в много труден за мен момент в живота и си мисля, че каквото и добро да направя, трябва да го свържа с тая общност, която някога ме изведе от ада.
    Мордоха,ни те знам ни те познавам,надявам се скоро да поправим тази грешка,но определено имаш талант.
    Комерсиалното в писането е трудно,тоест ако пишеше с такава цел нямаше да напишеш това,което пишеш но все пак замисли се малко,опитай се да издадеш нещо написано от теб,ей так за идеята.
    А тия дет са те привиквали.....писнало ми е от такива,аз им викам другарю-господин.
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

  2. #2
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Моля някой добър човек да направи темата важна!
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •