Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 46 to 60 of 78

Thread: Летописите на Mordohy :):):)

  1. #46
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default За няколко кокошки повече.

    Читателите ми знаят за приключенията ми в ЮАР и маршрута ми от Солун до Сиера Леоне. Тука ще пропусна отегчителното пътуване по три континента и ще започна моя разказ от качването ни в Нигерия на нещо, което само с много голям ентусиазъм мога да нареча: хеликоптер. Въпросното возило беше под формата на МИ-2. Една доста поомачкана и отдавна непрана форма, очевадно имаща въпиюща нужда от ремонт или просто от гробище за старо желязо. Руското возило имаше две врати от пред и една от зад, която никога не се затваряше. Предните тоже. Това ме смути в началото, но после бях благодарен. Освен нас двамата в хеликоптера се качиха две монахини с една коза, някаква вещица с кокалестата си крава и един потомствен белгиец, който водеше със себе си един породист пръч. Пръчът имаше дълги рога, които стърчаха настрани и правеха всяко негово движение опасно. Както и да е, наместихме се, двамата пилоти развъртяха турбините, които съвсем учудващо заработиха с успокоителен вой. Вдигнахме се във въздуха и всеки се усамоти. Но не защото му се иска, а защото всичко тропаше и подскачаше пред очите ни. Първа се предаде кравата. Учудих се, как може толкова мършава крава да поеме толкова много храна. Облекчи се точно на средата, като всичко стана освен смръдливо и доволно хлъзгаво. Хеликоптерът се движеше като влакчето на ужасите и при едно спускане пръчът се освободи и се приближи до монахините с тяхната коза. Светостта им изобщо не му попречи на не до там духовните му помисли и съвсем твърдо показа своите плътски намерения, без да го интересува обета за въздържание на монахините. Козата дали от монашеското възпитание, дали от чисто женски инат, но показа пълно пренебрежение към дългокосместия мераклия. Това не го обезкуражи. Очевидно реши, че трябва да покаже своите достойнства и започна енергично да онанира, като пръскаше със сперма не само себе си, но и двете монахини, които виеха от ужас, сякаш Сатаната ги онождаше.
    Един от пилотите се показа да види какво става. Обясних му уникалността на ситуацията, а той като чу руска реч ме покани при тях в кабината. Приех поканата и се настаних върху една тенекия с масло.
    -Е за срещата!-подаде ми едно шише с водка моя нов познат.
    - Ама вие пиете ли до като летите?-рекох аз и дръпнах яко, за да измия вкуса на лайна и смрадта от пръча.
    - Какво говориш?-каза другия- Ти на трезво би ли карал тоя курник?!
    Разделихме се като приятели и двамата с Коцо се потопихме в протокола по приема на гостите.
    Хората ни посрещнаха без особен ентусиазъм, но не беше и зле. На другия ден разбрахме защо. Обектът беше далече и на практика се работеше само по един два часа на ден. Те обаче плащаха за цял ден. Останалите групи бяха им омръзнали с претенциите си. Виждах още от първия ден, че само ще се мотаем.
    –Мосю Ломбер, не е ли възможно да изградим един лагер до обекта и да не губим по шест часа за път всеки ден. Ще ни трябва един фургон, една походна баня и един хладилник. Агрегат имаме....
    Инструмента и оборудването ни бяха вече там и не ни липсваше нищо.
    -Мосю, вие сте първите, които предлагат подобно нещо. Разбира се, че ще го направим. Ние също имаме всичко.
    Това бързо се разчу и моментално отношението към нас се промени. Още на другия ден бяхме на обекта и се захванахме за работа. Много скоро дойдоха доброволци и трябваше да върнем доста от тях. Аз завивах шпилките за картера, а те от радост танцуваха около мене, за да стане по-добра заварката. Личният ми помощник имаше някакво име, което така и не запомних. Наричахме го Джо, защото поразително приличаше на Джо Кокър.
    На третия ден той дойде при мене и със загрижен глас ми каза:
    - Мосю Иво, с ударението на "О", вие вече няколко дена сте без жена. Това е много лошо за вашето здраве. Ако ми позволите ще доведа сестра ми и братовчедка ми. Те с удоволствие ще ви асистират.
    Кимнах с глава, за да махна пяната от лицето си, а той изчезна преди да му отговоря.
    На другия ден продължихме с работата и шегите. Тоя генератор щеше да захранва цялата околия и хората се надяваха с него да се сдобият с питейна вода, хладилници, телевизия и други благинки.
    Привечер захвърлих дрехите си и се отправих към импровизираната ни баня. Тя представляваше резервоар с вода, качен на високо и нещо като плажна съблекалня. Тъкмо се насапунисах и усетих, че вратата се отваря. Пак Коцо или някой друг идиот с някоя плоска шега. Тъкмо се приготвих за кофа ледена вода или нещо подобно, когато усетих присъствие на жена и дискретен парфюм. Преди да успея да направя каквото и да било, два чифта женски ръце започнаха да ме трият и галят, като бърбореха и се смееха. Най-накрая прогледнах и видях две много красиви момичета, които блестяха със своята прямост и безсрамие. Кикотеха се и се забавляваха със смущението ми, но слабо ме познаваха. Щях да им го върна тъпкано. Два дена им се съпротивлявах. по цял ден ходеха след мене , винаги готови да ми донесат кафе или нещо друго и само дебнеха да седна и почваха да ме трият и масажират. Две вечери ги оставих да спят на вън, до като Джо не ме попита, дали да доведе други, ако тия не ми харесват. Реших, че ми харесват и заживях като паша.Като не можеш с нещо да се справиш- отдай му се.
    Работата приближаваше своя край. Скоро щяха да започнат дъждовете, а Джо обяви, че ще се жени и ни покани на истинска негърска сватба. Щеше да я прави в стар стил със всичките му салтанати. Попитах Жозефа, това е едната от, да кажем сътрудничките ми, какво се носи на сватба. Има ли някаква тънкост.
    - Ами ако си благодарен се носят кокошки. Ако не-не се носят,- рече тя, а аз запалих джипа и слязох до пазара на градчето. Там за пет долара взех цял голям кафез с кокошки и отделно реших, че ще им подхожда и един бял петел. Сложих ги от зад и потеглих към сватбата.
    Сватба като сватба. Навсякъде е едно и също. Само дето тука булката е добре да има предварително няколко деца, та да покаже , че е плодовита.
    Започнаха да носят подаръците и няколко мъже донесоха по една-две кокошки и те биваха приемани с уважение.
    Дойде и моя ред. Помолих един до мен да дойде да ми помогне с кафеза. Когато го сложих пред младоженците се възцари гробна тишина. Започнаха да си шушукат и хората явно се развеселиха. Но когато донесох и петела, сякаш небето се продъни. Всички се въргаляха от смях.
    –Джо, защо се смеят?-попитах го аз, а той- Ами кокошки носят тия, които са спали с жена ми и са останали доволни. Кой с кокошка, кой с две, а ти цял кокошарник носиш-ревеше на пресекулки той, а аз искаш да се разтворя в земята.- Това остави, ами петела-продължаваше да се киска.
    -Какво петела?-усетих, че има по-голям гаф.
    -Ами той означава, че си доволен и от мене-чак сега и аз се запревивах от смях. Резилът беше пълен.
    След няколко дена си тръгнахме. Този път със самолет до Алжир. Жозефа и Мадлен искаха да ме изпратят. Опитах се да ги откажа, но реших, че може би за тях ще е предизвикателство да видят летище и малко цивилизация.
    Пристигнаха облечени в дискретни сиви костюми и бели копринени ризи, подчертаващи прекрасните им фигури. От дивачките не беше останало нищо.
    –Беше ми хубаво с вас-рекох и нещо ми приседна-извинете ме, ако с нещо съм ви обидил.
    -Ти нас също, но за съжаление и нашата ваканция свърши и трябва да се прибираме в Марсей.
    Явно изражението не ми е било много умно, защото Мадлен каза:
    - Там учим. Тя за лекар, а аз за журналист. Страната ни има нужда от такива като нас и хората са ни изпратили да учим. Да и на нас ни се иска да живеем волния живот, но....
    Прегърнах ги и ги целунах.
    Сбогом Африка!
    Тука нищо не е такова, каквото изглежда.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  2. #47
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Виж ся, после ща чета ама аз не зная за приключенията ти в черния континент.Редно е лятоска на сянка под асмалъка на едно безалкохолно да споделиш и най-вече за ония черните газели, с розова фуга ли са.Не че нещо, ама мислим да прайм банята с черен мрамор с розова фуга, та да знам как стои.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  3. #48
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    А и разказите са два!
    Last edited by mordohy; 21-03-2016 at 22:34.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #49
    пилот на валяк
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Габрово
    Age
    41
    Posts
    98

    Default

    Браво mordohy, това е поредният разказ, който ме остави без думи.
    FIAT TEMPRA SW 2.0i 4x4 93г.;ALFA 155 1.8 8V 95г.;LANCIA DEDRA 1.8 8V 95г.;Peugeot 205GTI


  5. #50
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    От малък си е такъф, още от времето на Лили Иванова.Все му разправяме да издаде сборник, ама македонски инат.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  6. #51
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    От малък си е такъф, още от времето на Лили Иванова.Все му разправяме да издаде сборник, ама македонски инат.
    Само една четвърт съм македонец. Дядовците ми са къцавци, а другата ми баба е от едно разбойническо село до Марсей!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  7. #52
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Пхахахахаха туй с кокошките и петела ма събори от смях хахах

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  8. #53
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Лелеее и ти досега да не разкажеш нищо такова наживо. Явно е било малко пиенето. Ама следващият път няма да се отървеш.
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  9. #54
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Quote Originally Posted by V@K@T@ View Post
    Пхахахахаха туй с кокошките и петела ма събори от смях хахах
    И аз искрено се забавлявах и с двата разказа.

    Quote Originally Posted by pa4ito View Post
    Лелеее и ти досега да не разкажеш нищо такова наживо. Явно е било малко пиенето. Ама следващият път няма да се отървеш.
    Само внимавайте с качеството на пиенето, да ни са повредите
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  10. #55
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by myato View Post
    И аз искрено се забавлявах и с двата разказа.



    Само внимавайте с качеството на пиенето, да ни са повредите
    Поливам го с Феймъз Граус!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  11. #56
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default Малкият австриец

    Код жълто, код оранжево, пембено...
    Абе нали виждах , какво става с термометъра тия дни.
    Човек трябва да има криминално мислене.
    За плаж времето не ставаше, но виж за планина..
    Подбрах домочадието и след обичайната суматоха натиках количката в Алфата, бебето в столчето му и гален от констатациите на майка му, че съм пълна откачалка, запрашихме към Витоша.
    Никога не бях ходил на Алеко и реших да наваксам тоя пропуск.
    Криво-ляво стъпих на калдаръма към върха и стана очебийно, че щерката не искаше повече да седи в столчето, а жена ми е пред нервен срив.
    -Нали не беше идвал тука?
    - Не съм-бодро отговорих.
    -Тогава защо толкова уверено пердашиш?
    - Абе нали вървим нагоре, значи сме в правилна посока
    Щерката вече се държеше за яката ми, като се кикотеше и крякаше на всеки завой, сякаш искаше да каже: дай още.
    -Двамата сте пълни откачалки- констатираше жена ми, като държеше бебето и балансираше на задната седалка.
    Изкачвахме се стабилно. Така се покачваше и температурата. Намалих скоростта, но положението не се подобри. Подобри се само температурата. Вече вървеше към 110.
    Подбрах нещо като отбивка и спрях. Бебето се разрева, жената заяви, че ще откачи, а вентилатора авторитетно бучеше.
    Температурата спадна, аз запалих колата и бодро потеглих.
    Щерката моментално спря да реве и заподскача зад мене. Жена ми вече изнемогваше.
    Нещо не беше както трябва. Температурата се покачваше.
    Спрях и започнах внимателно да оглеждам мотора. Жената също.
    Останала без надзор, щерката успя да си откъсне една шепа букова шума, която жвакаше с апетит. Все още имаше само два зъба, но правеше чудеса с тях.
    Погледнах предницата и разбрах причината за загряването.
    Кой знае от къде се беше довял и залепил на решетката, един вестник "Чук и чук".
    На цяла страница сластна хубавица рекламираше вибратори.
    -Да ви го начукам и на теб и на вестника ви!- дадох воля на обзелите ме чувства.
    -Какво каза?
    -Казах, че имаше вестник на решетката.
    - Аха ! За това ли загряваше?
    -То мотора като е гледал това дупе..
    -Какво?...
    Нищо!- намъкнах се и подпалих гумите.
    Катъра се държа достойно до горе.
    На Алеко ме очакваше разочарование.
    Обичайното самоуправство по нашите хижи, беше и тук налице. Паркинга с огради и бариери, запазен за "наши" хора, празен, а колите паркирани по трапища и канавки.
    Намерих подходяща драка и паркирах Алфата на сянка.
    Всъщност не съвсем.
    Всички гледат да си паркират колите на сянка, но малцина мислят къде ще е сянката, когато си тръгват.
    Сянката щеше да падне след два часа и да се задържи до вечерта. Аз и не мислех да си тръгвам по-рано от заник слънце.
    Беше хладно и много приятно.
    Свалих количката, която по принцип е за бебето, но по-често в нея се возеше багажа, а принцесата ме яздеше най- безмилостно. В тия ситуации се сещах с умиление за батко и, който и на прага да го оставиш, пак ще заспи...
    Разходихме се подобаващо, отбихме номера с туризма и седнахме на кафето на лифта.
    Освен дебелата сянка и един куп хлапета, кръчмата си имаше и студена бира, което определено е това, което добавя по една звезда към всяка кръчма.
    Хладинка, студена бира, добра жена...
    Абе какво друго му трябва на човек?!
    Бъбрехме си глупости,някакъв идиот с парапланер се бореше с една термика, хлапетата лющеха карти, а даскала ухажваше младата си колежка....
    Нещо гадно ме преряза.
    Ръчната. Дръпнах ли ръчната.
    Ей така ми се пръкна гадната мисъл в тиквата и скокнах да проверя.
    - Отивам до колата. Нещо забравих- рекох аз, а жена ми провлачи:
    -Ние сме тука.
    Тука ще сте!- мислех си- къде другаде.
    Беше се впуснала в лакърдии с една дама на почтенна възраст и очевидно решаваха най-малко съдбата на галактиката.
    Оттътрих се до колата и с неудоволствие открих, че проклетата ръчна е дръпната, а бирата ми се стопляше, до като давах дан на ЕГН-то си.
    Тъкмо се врътнах, когато едно жужене от мотор ми привлече вниманието.
    От долу идваше Мерцедес, от тия без надписи по задния капак. Без всякаква украса и уточнения.
    Многоцилиндровият мотор се справяше с лекота с баира, въпреки подозренията ми, че има доста дебела броня.
    Колата спря пред моята. Отвънка нищо не се виждаше и ми стана интересно.
    След малко от Мерцедеса се измъкна най-комичното човече, което бях виждал напоследък.
    Въпросният индивид имаше ръст около 150 см, огромно шкембе и късички ръчички, които държаха примитивна стара Нокия. Тя рязко контрастираше с всичко останало: бялата копринена риза; скъпите обувки; огромният шит по поръчка панталон, в който можеше да се скрие цял, както и широките тиранти, които държаха панталоните на висотата на гърдите на човечето.
    Комичното свършваше до тук.
    То невероятно пъргаво закрачи по пътя, без да жали дюстабаните си. Юрна се по пътя на всички пишман туристи, тоест до кръчмата и ски пистата.
    Не можеше да ме заблуди.
    Тая походка е присъща на човек, на който буря бушува в главата и няма никаква идея къде отива.
    Тръгваше, спираше и пак тръгваше, разкъсван душевно като поглеждаше телефона в дясната си ръка.
    Следвах го спокойно на няколко метра, когато нещо привлече вниманието ми.
    От левия джоб на комичните му панталони надничаше една характерна муцуна.
    Гадна муцуна.
    Не ме питайте как, но инстинкта ми подсказваше, че това е цевта на 45 калибров скъсен Глок.
    Гаден пищов!
    Имаше къса цев и малък пълнител. За нищо друго не ставаше, освен да си пръснеш мозъка.
    Човечето спря, бръкна в джоба си и явно намести и хвана пистолета.
    Повдигна рамото си, сякаш и останалата част от ръката му ще се включи, но тя остана неподвижна.
    Много добре разбрах движението му. Просто репетираше как ще си извади ръката и ще си пръсне мозъка в някоя канавка.
    Пак тръгна,спря се рязко, завъртя се със свити раменца и изскимтя, като малко кученце, загубило майка си.
    Въпреки тъмната коса, номера на колата му, а и всичко останало ми говореше, че е от близките ми братя шваби!
    Какъвто и да беше, за мене си оставаше едно човешко същество, което страдаше жестоко.
    Никой не заслужава да страда така.
    В момента в който се обърна към мен, аз повдигнах ръце и вежди и влязох в роля:
    -Матиас, ти ли си бе, ненормално, ваймарско копеле?-имах такъв приятел и живееше на няколкостотин метра от къщата на Шилер. Моя човек имаше същите къдрави коси и джуки като на Матиас и можеше да мине за него, ако Матиас не гонеше 180 см.
    Със светнал поглед го хванах за раменете и леко го стиснах.
    Знаех, че този първи допир е много важен.
    От него можеше да се взриви, но и можеше да се успокои.
    -Найн! Аз не Матиас. Аз Тео-каза на развален български, повдигна раменца и ме заразглежда стреснато.
    А! Извинете, но имам приятел от Ваймар, който много прилича на вас. Не съм го виждал от около 30 години.
    - Аз съм австриец и казва се Тео!-човека се поизпоти, но явно разговора му допадаше.
    - Моите извинения, хер Тео, но много си приличате. Аз съм Иво или поне така ме наричат приятелите ми- пуснах му раменцата и му подадох ръка.
    Къде ще ходи, нали беше добре възпитан, извади си лявата ръка, пое с нея Нокията и стисна с дясната моята скромна лапа.
    Стана ми приятно от силата и топлината на ръката му.
    Разтърсих я сърдечно и казах:
    -Какво ще кажете да изпием по една студена бира?-хванах го подръка и го повлякох към кръчмата.
    -Найн! Майн доктор, - запъна се за малко, сякаш търсеше дума- верботен- и се потупа по шкембето.
    -Твайн доктор швайне!-рекох-тука сме в гората и него го няма. Освен това е традиция.-продължих да ломотя и го повлякох.
    Предаде се.
    Седнахме на една празна маса и се захванахме с бирите.
    През цялото време поглеждаше телефона, който трябваше да ми донесе някаква вест, която очевидно щеше да му даде някакво решение.
    Каквото и да беше, 45-ти калибър си е определено просташко решение.
    Само след няколко минути погледа му почна да блуждае и осъзнах, че го губя.
    -Какво има хер Тео? Имате вид на човек със сериозен проблем.
    -Личи ли?- акцента му беше ужасен, но все повече набираше скорост .
    -Личи си, но да знаете от мене, винаги има по-голям проблем, от тоя който си мислим, че имаме.
    Оставих го да смели това, което му казах.
    Явно се справяше по-добре, защото веднага ми отговори:
    -Как можеш, като не знаеш какъв проблем имам да твърдиш подобно нещо?-набираше все повече скорост в българския и приятно ми погали ухото, минаването му на Ти.
    Ами хайде да опитаме! Ти ще ми кажеш, а аз ще омаловажа проблема и ще ти покажа,че има и по-лошо.
    Отпи от бирата си, попи потта си от челото, помисли малко и каза:
    - Защо трябва на теб да казвам за проблема си?-тонът му беше загадъчен и леко заплашителен.
    -Много просто!-бодро подех-ти караш брониран Мерцедес, а аз Алфа 33. Аз нося маратонки за 50 лева, а ти чепици за поне 1500. Да продължавам ли?
    Ние нямаме никакви общи интереси, освен очевидният факт- студената бира.
    За това аз съм безопасен и безпристрастен за теб, както и ти за мен.
    Поръчах нови бири, както и шепа кебапчетан набучени с клечки за зъби.
    -Опасен човек сте хер Иво!-отпи от новата бира, колкото да дегустира как е изстудена, погледна ме с тъжните си очи и се отприщи.
    - Аз търгувам с дървесина. Не каква да е , а за фурнири и мебели. Последните години не ми върви добре. Дойдох тука и открих едни приказни богатства.
    За съжаление и администрацията ви.-Пак отпи машинално и продължи- Събрах всичките си ресурси и закупик цял кораб с дървесина от Индия. Никога не прави тая грешка!
    -Коя?
    -Тая да заложиш на една карта-гаврътна си бирата и продължи- корабът изчезна в Ормузкия проток. Сега пиратите ще искат откуп, а аз нямам пари дори за неустойките към клиентите. Разбираш ли ме в какви неща съм напъхан.
    Българският му ставаше все по-добър и това ми беше до немай къде познато.
    - Слушай сега! Корабът може да е с повредена станция, да са го арестували военните, да имат стачка, абе много причини има да закъснява и забележи, без да ти бърка в джоба. Просто се иска търпение. Мацу! Така му викат японците.
    -Имаш ли осигуровки?-рязко смених посоката на разговора.
    - Имам! Даже ми тече някаква пенсия.
    -Добре! Дай да помислим заедно! Кораба го няма. Потопен, отвлечен, абе загубен завинаги. Разбра ли ме?
    -Я! Капут!
    Точно! Колко струва тая кола? Около 150-200 хиляди евро?
    -Я, да!-закима с глава и ме загледа с явен интерес.
    -Ами значи имаш добра пенсия, добра жена, че и 150-200 хиляди евро, с които можеш да си купиш нова къща, по-скромна кола и да си гледаш живота, да си се гушиш с фрау всяка вечер, а не да скиташ по баири и балкани за дървесина.. Нали всички това искаме. Спокойствие и сигурност.
    Замисли се.
    -Знаеш ли колко си прав.-спусна бирата в бездънното си шкембе, вдигна ръка и рече-още две бите!
    Наместихме се по-удобно и се почнахме.
    Ха от мене, ха от него.
    Смяхме се на Швейк и Крали Марко и тъкмо да се разпеем, когато по пътя се зададоха две високи, рижи и луничави жени. Толкова си приличаха, че не можеше да сбъркам, че са майка и дъщеря.
    Тео ги погледна с нежност и каза:
    -Иво, това мое семейство. Фрау и дода.- изправи се и им махна.
    Те го видяха, оживиха се и се забързаха към нас.
    За малко да прихна, като си представих как правят секс хер Тео и фрау Неговата си, защото ако той е около 150 см, фрау е към 180см и толкова кила.
    За любовта няма значение.
    Фрау и фройлан затракаха като MG-42. Тона им беше загрижен, но и оптимистичен. Явно носеха добри новини. Опита се да ги прегърне, а те го гушнаха и имаше нещо много трогателно в тия едри и рижави жени, които явно имаха и големи любящи сърца.
    Страстите преминаха и Тео стоеше непоклатим като "дебелият Буда"
    Представи ми ги официално, а за мене каза, че съм му много специален приятел.
    През цялото време жената се правеше на непозната, а бебето напук на всички, надушило свежия въздух спеше като заклано!
    Натъркаляхме се под смърчовете и се предадохме в обятията на Морфей!
    Събудих се от ласките на дъщеря ми.Дърпаше ме за косата, до като не се обърнах, като ръмжеше като Крали Марко, а после ме захапа за носа, очевидно мислейки, че така ме целува.
    Огледах се, но хер Тео се беше изнесъл и ми се привиждаше само като някакъв пиянски сън.
    Наканих се да платя сметката.
    -Платена е!-ухили се кръчмарят.-Вашият приятел заръча да ви кажа, че ви дължи една студена бира, каквото и да означава това.
    -Ок! Прекарахме чудесно.
    -Пак заповядайте!
    Тръгнахме към колата.
    -Ти видя ли , че има пистолет в джоба-попита ме жена ми и ме огледа подозрително.
    Да! Видях го.За това и го заговорих.
    -Абе и добре си попихте, ама от мен да мине. Видях, че беше пред срив човека.
    - Аха! Беше решил да се гръмне.
    -Стига бе!-окори се тя.
    -Да. Имаше си проблеми.
    -И ти реши да го спреш?
    -Ами какво да правя? Идиота носеше пистолета с цевта нагоре. Сигурно я беше напълнил с боклуци. Вместо да се гръмне, най-вероятно щеше да се пръсне цевта и само да се осакати. Аматьор!- заключих аз и се изплюх авторитетно.
    -Гадняр! Пак се бъзикаш. - рече жена ми и одобрително ме срита в задника, все едно, че бях любимата и босова круша.
    Засмях се и както държах бебето я привлякох и целунах.
    Тръгнахме прегърнати към верния Катър.


    Хич не се бъзиках!
    __________________
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.
    Последната редакция е на mordohy от 31.07.12 г., 02:30 часа
    mordohy е на линия Докладвай при нарушение Промени съобщението Отговори с цитат Multi-Quote This Message Бърз отговор
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  12. #57
    БКАР - тиняк извейняк Член на клуба pa4ito's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Age
    51
    Posts
    834

    Default

    Браво, активира се. Това е добре, значи ще има още...
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

  13. #58
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Ма дааа
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  14. #59
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Последния разказ си го пускал,познат ми е
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  15. #60
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Да! Даже го има по-нагоре, но само като линк и реших да го направя в прегледен вид
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •