Page 242 of 328 FirstFirst ... 142192232240241242243244252292 ... LastLast
Results 3,616 to 3,630 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #3616

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Та викам другатаааааааа 47 ца, другата в Боми, не таяяяяяяяяяя Е тая демек http://www.mobile.bg/11473167070974660
    Те тая ми изглежда добре на снимките. Имам едно съмнение, ма може да мина да я видя. И обикновено тая серия май беше със заден парктроник

  2. #3617
    Запален алфист cec21's Avatar
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    София
    Posts
    112

    Default

    Коя е "тая" серия? Блеклайн ли? Има 147 блеклайн, които са голи като пушки и нямат климатроник, мултиволан, темпомат пък камо ли заден парктроник Даже в продажба има една две такива
    159 2.4 JTDM HIGH
    147 1.9JTD 8v - Ex

  3. #3618

    Default

    Quote Originally Posted by cec21 View Post
    Коя е "тая" серия? Блеклайн ли? Има 147 блеклайн, които са голи като пушки и нямат климатроник, мултиволан, темпомат пък камо ли заден парктроник Даже в продажба има една две такива
    Абе те са основно с черен таван. Доколкото аз знам, трябва да са накичени с екстри. Поне тези, които аз съм виждал (2, те са редки) бяха. ма знае ли ги човек. А и всеки може да боядиса покрива
    Колкото до Боми - те имат името на продавач на читави коли в сравнение с другите авто къщи. Но и те ги взимат колите от тържищата в Италия и минават на"оглед-коректор". На времето харесах една 156, лачена отвсякъде, "перфектна". Ма не пожела да запали, а грешките бяха цял списък
    Last edited by Alex_26; 21-09-2016 at 11:37.

  4. #3619
    Запален алфист tuning7350's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Пловдив-майнатаун
    Posts
    160

    Default

    Quote Originally Posted by toci12 View Post
    Някой да има наблюдение върху тази Алфа:
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...2&slink=fnjddl
    Колата е пълен кенеф!!!
    Вчера бихме път Пловдив- София да я гледаме с цел покупка! Изглежда свежа, и добре напудрена! Но само това!!!

    1.Скоростите са лешшш.. една предавка не може да се вкара нормално, има и някакви дяволски звуци от скоростната кутия

    2. Имал съм две три Алфи-147 от който две 105к.с ее тази вървежа, ако може да се нарече такъв... е точно за 55к.с няма въобще мощност.

    3.Предницата на пръв поглед и изглеждаше стегната, но в движение колата се разхождаше като параход из пътя (много нестабилна)

    4. Колата работи много неравномерно (оборотите играят между 700-900оборота) след като загрее, както на газ така и на бензин!

    5.Липсват половината капаци по двигателя!!! Този които е на катализатора, на пистовия ремък също го няма!!

    6.Целият мотор е омаслен, и има стабилен теч на масло от някъде( според момчетата от къщата) е от капака на клапаните!!!

    7.Маслото ми се видя много бозаливо!!! Казанчето на охладителната течност е придобило странен цвят и не се вижда охладителната течност. Но на допир бих го определил като мазна вода! Мисля, че е възможно да е смесила някой течности!!!

    8. Колата е с един ключ, и не е оригинален. Тоест няма копчета за централно, акумулатора също е пътник, гумите не-стават !!!

    Като цяло страшно много неща ме отказаха, и си тръгнах обратно за Пловдив, като след 5 минути получих обаждане от Автокъщата с предложение!! Цитирам ... Какви пари ти се дават? Е разбирате, че след всичко което видях, че има и още няма как да имам желание да взема тази кола.
    Сега се сетих, че в задната страна тавана беше виснал, и липсва пасажерският сенник.
    Това е обективно!!! Всеки сам да реши дали има нужда да гледа колата на живо

    ---------- Post added at 08:04 ---------- Previous post was at 08:02 ----------

    Quote Originally Posted by Zlobich View Post
    Как разбра,че газовата е аут? Гледал ли си я?
    Или пак ей,така си пишем?
    Аргументирай се моля!?

    -----------
    Пай сеее ...
    Прав е ,, Газовата е пълен АУТ!!! видях и стикерчето монтирана е в близката 2008г
    EXX- Alfa Romeo 147 1.6ТС 120к.с-2001г. - Gray /147-105к.с-2009г. - Black/ 147-105к.с-2008г.-Brown
    147-105к.с-2008г. - Brown/147-105к.с-2009г. - Red
    NEW-Cruze 1.8 16v 144к.с-2014г./BMW 120d 177к.с

  5. #3620
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by tuning7350 View Post
    Колата е пълен кенеф!!!
    Вчера бихме път Пловдив- София да я гледаме с цел покупка! Изглежда свежа, и добре напудрена! Но само това!!!

    1.Скоростите са лешшш.. една предавка не може да се вкара нормално, има и някакви дяволски звуци от скоростната кутия

    2. Имал съм две три Алфи-147 от който две 105к.с ее тази вървежа, ако може да се нарече такъв... е точно за 55к.с няма въобще мощност.

    3.Предницата на пръв поглед и изглеждаше стегната, но в движение колата се разхождаше като параход из пътя (много нестабилна)

    4. Колата работи много неравномерно (оборотите играят между 700-900оборота) след като загрее, както на газ така и на бензин!

    5.Липсват половината капаци по двигателя!!! Този които е на катализатора, на пистовия ремък също го няма!!

    6.Целият мотор е омаслен, и има стабилен теч на масло от някъде( според момчетата от къщата) е от капака на клапаните!!!

    7.Маслото ми се видя много бозаливо!!! Казанчето на охладителната течност е придобило странен цвят и не се вижда охладителната течност. Но на допир бих го определил като мазна вода! Мисля, че е възможно да е смесила някой течности!!!

    8. Колата е с един ключ, и не е оригинален. Тоест няма копчета за централно, акумулатора също е пътник, гумите не-стават !!!

    Като цяло страшно много неща ме отказаха, и си тръгнах обратно за Пловдив, като след 5 минути получих обаждане от Автокъщата с предложение!! Цитирам ... Какви пари ти се дават? Е разбирате, че след всичко което видях, че има и още няма как да имам желание да взема тази кола.
    Сега се сетих, че в задната страна тавана беше виснал, и липсва пасажерският сенник.
    Това е обективно!!! Всеки сам да реши дали има нужда да гледа колата на живо

    ---------- Post added at 08:04 ---------- Previous post was at 08:02 ----------


    Прав е ,, Газовата е пълен АУТ!!! видях и стикерчето монтирана е в близката 2008г

    Е*аси .. такава дроб сърма ... скоро не бях срещал ..
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  6. #3621
    Запален алфист Ханкоо's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Пазарджик
    Posts
    189

    Default

    Не че нещо колега, ама са щяли да ти е дадът за 3бона.За 147 фейс макар и гола като пушка че и с газово не ти ли е супер ниска и нереална тази цена Бащата взе 1,6тс преди 2 години за 5,500 сложи и газово стъпи му с още хилядарка отгоре ама от тогава до сега само сипва газ и се вози
    Алфа Ромео 147 1,6 Т.Спарк 120 h.p.
    New Alfa GT 1.9 16V JTDm турбосамолет

  7. #3622
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Някой колега от Хасково да е гледал тази?

    http://mobile.bg/details/11474472536828742

  8. #3623
    започва да се пристрастява toci1's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Красна Поляна
    Posts
    71

    Default

    А някой да е гледал тази в Плевен:

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...1&slink=fphsl6

  9. #3624
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2016
    Location
    Sofia,Jambol
    Posts
    33

    Default

    Quote Originally Posted by Ivanov_ View Post
    Някой колега от Хасково да е гледал тази?

    http://mobile.bg/details/11474472536828742
    и аз имам интерес за тази но до сега съм ходил да гледам 3,4 алфи от обяви и реално състояние разлика да не кажа от земята до небето ..... и ми се вижда много ниска тази цена странно ми е и за това още не съм се наканил да ходя.

  10. #3625

    Default

    Quote Originally Posted by Ibiza View Post
    и аз имам интерес за тази но до сега съм ходил да гледам 3,4 алфи от обяви и реално състояние разлика да не кажа от земята до небето ..... и ми се вижда много ниска тази цена странно ми е и за това още не съм се наканил да ходя.
    Те цените им падат. А тази поне може да се види бегът дали е на място. Няма климатроник, тапицерията е започнала да се разпада. Но истината е като я видиш наживо. Една такава перфектна на Горубляне имаше 7 детайла за ремонт по купето, а на снимките не личаха и нямаше шанс да я застраховаш - щяха да я опишат цялата

  11. #3626
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    Моля някой колега в района на Бургас, когато има свободно време да погледне тази кола и да драсне едно лично.
    Благодаря предварително!
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=fqlwoa. Цената е много ниска знам.. Въпроса ми е какво и е за да е такава цената, предвид 17-ките, ниското окачване и е 2.0 не е 1.6.

  12. #3627

    Default

    Quote Originally Posted by pyle View Post
    Моля някой колега в района на Бургас, когато има свободно време да погледне тази кола и да драсне едно лично.
    Благодаря предварително!
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...3&slink=fqlwoa. Цената е много ниска знам.. Въпроса ми е какво и е за да е такава цената, предвид 17-ките, ниското окачване и е 2.0 не е 1.6.
    Човека си е написал в обявата Окачването е леш, без летни гуми, климатик за обслужване...



  13. #3628

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Човека си е написал в обявата Окачването е леш, без летни гуми, климатик за обслужване...
    Извинявай, но аз чета
    Колата е в добро състояние. Има забележки в ходовата част.
    . Никъде не видях "леш". Човекът е дал цена, на която евентуално можеш да я разпродадеш на части. Аз продадох една ударена и отрегистрирана за 900лв. А тази май върви.
    Нека все пак някой я огледа и подкара

  14. #3629
    Старши алфист pyle's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София, кв. Слатина
    Posts
    796

    Default

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Човека си е написал в обявата Окачването е леш, без летни гуми, климатик за обслужване...
    Да, но дори и след като смениш носачи, биалети, заредиш климатика и купиш един нов дехидратор си пак едни 1000лв под пазарната цена. Освен това масово на пазара са с 15-ки лети или с тасове..


    П.С. Моля да не ми се нахвърляте всички, че гледам коли, много под средната цена на пазара.. Имам си мотиви за това...
    Last edited by pyle; 26-09-2016 at 14:59.

  15. #3630

    Default

    Quote Originally Posted by pyle View Post
    Да, но дори и след като смениш носачи, биалети, заредиш климатика и купиш един нов дехидратор си пак едни 1000лв под пазарната цена. Освен това масово на пазара са с 15-ки лети или с тасове..


    П.С. Моля да не ми се нахвърляте всички, че гледам коли, много под средната цена на пазара.. Имам си мотиви за това...
    има и други неща сигурно освен изброените и одраната предна броня

Page 242 of 328 FirstFirst ... 142192232240241242243244252292 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •