Page 293 of 328 FirstFirst ... 193243283291292293294295303 ... LastLast
Results 4,381 to 4,395 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #4381

    Default

    Би предпочел кола от автокъща, пред такава която има оригинални стелки и стикер на форума?
    Най малко можеш да проследиш историята на колата а и си личи че е гледана кола. В случая на черната може да се приеме че сядаш и караш важи.

  2. #4382
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    И като има стикер какво ?
    А не видях стелките,ми много мръсни и оръфани били те и оригинални! Но няма спорим, всеки си има мнение
    Last edited by eproHD; 17-01-2018 at 12:19.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  3. #4383

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    И като има стикер какво ?
    А не видях стелките,ми много мръсни и оръфани били те и оригинални! Но няма спорим, всеки си има мнение
    Прав си няма да спорим. Просто втората ми изглежда гледана.

  4. #4384

    Default

    Бая хора се опариха с тия стикери



  5. #4385

    Default

    И мен черната повече ме грабна и явно ще се ходи до Велинград уикенда....а междувременно ми изскочиха и още 2 оферти:
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...9&slink=5svc25
    https://www.cars.bg/offer/c2223811
    Сливенската (втората) ми изглежда сякаш по-лачена
    п.с. извинявам се, че ви занимавам с моите премеждия, но не знам какво да търся по снимките (доскоро гледах само голфчета/бори, но като видях в какво състояние са всичките ме поотказаха)

  6. #4386

    Default

    Виж първо оная регистрираната, ако ти докаже че е обслужена преди 500км както пише и няма видими проблеми я взимай.

    Тея нов внос боклуците гълтат по 2000 лева преди да станат готови за каране.

  7. #4387

    Default

    По снимки е трудно, харесвал съм по снимки и съм бил с нагласа че ще я купя и като я видя на живо съм си тръгвал, обикаляне и гледане, докато усетиш, че това е твоята.
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

  8. #4388
    Alfa Romeo 156 vesk0's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Yambol
    Age
    41
    Posts
    115

    Default

    Quote Originally Posted by dzafo View Post
    И мен черната повече ме грабна и явно ще се ходи до Велинград уикенда....а междувременно ми изскочиха и още 2 оферти:
    https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...9&slink=5svc25
    https://www.cars.bg/offer/c2223811
    Сливенската (втората) ми изглежда сякаш по-лачена
    п.с. извинявам се, че ви занимавам с моите премеждия, но не знам какво да търся по снимките (доскоро гледах само голфчета/бори, но като видях в какво състояние са всичките ме поотказаха)
    Сливенската съм я гледал и не ми хареса.
    Alfa Romeo 155 1.6TS 16V, 1997 | LPG - ex
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V, 1995 MY95 Sport - ex
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 8V, 2005 Sport - ex

  9. #4389
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Това,че на теб не ти хареса следва ли от това ,че и на другите не трябва да им харесва?
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  10. #4390
    започва да се пристрастява kalojan's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Vraca
    Age
    36
    Posts
    95

    Default

    Quote Originally Posted by dhtj View Post
    Виж първо оная регистрираната, ако ти докаже че е обслужена преди 500км както пише и няма видими проблеми я взимай.

    Тея нов внос боклуците гълтат по 2000 лева преди да станат готови за каране.
    Аз преди предпочитах да е НОВ ВНОС - невероятната екстра, която всички автоджамбази пробутват и им се получава това "не е карана в България".
    Ама като не е карана в България не се знае кога е карана за последно и защо не е карана там, от където е внесена, за да дойде тук изпрана, излъскана, "чисто нова", "сядаш и кара" и "на реални километри".
    Та май е по-добре поне да е регистрирана и стария собственик да я е покарал малко - има голяма вероятност ако е имала сериозна нужда от ремонт или смяна на нещо вече да е оправено. Е сигурно има и вариант нещо да е "замазано" с цел продажба, но риск винаги има.
    А и с парите хвърлени на вятъра при регистрация (екотакса, номера, талони, ГО) е по-добре колата да се обслужи и поне първоначалните проблеми да се отстранят. Това така или иначе се прави с всяка кола - независимо какво ти обеснява продавача може ли да не смениш поне маслото и филтрите например.
    Alfa Romeo 156 Sportwagon 1.9JTD '01 - ex
    Alfa Romeo GT Black Line 1.9JTDm 150hp - ex
    Alfa Romeo Stelvio Q4 2.2 Diesel 210hp

  11. #4391
    JACK DANIEL'S-SING.BARREL eproHD's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Roma-Milano-Sofia
    Posts
    1,653

    Default

    Да, но поне това НОВИЯ ВНОС все още не е влизало в наш сервиз където механиците като видят Алфа все едно им караш совалка! С една дума почват да се учат на твоята кола. И сега идва въпроса къде е обслужена тази регистрираната Алфичка при бай Пешо в кварталния гараж или...........
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 16V M-JET 140hp 192A5.000,6 marce-DISTINCTIVE +SELENIA WR (WIDE RANGE) 5W-40 - временно спряна от движение....
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 20V 210CV

  12. #4392

    Default

    Регистрирана поме може да се пробва, не че ще видиш всички проблеми за 10мин проба, но пак е нещо. Другото е че ако се кара колата, има по-голяма вероятност повечето неща да са и наред и да не е опасна за каране, въпреки че и двете коли които имам са купени регистрирани и не бяха в добро здраве.
    От къща можеш само да я чуеш как работи на място, евентуално и да направиш един кръг в двора, което е нищо. Напудрени са и по-трудно се виждат проблемите.
    А клубни стикери и лип.....не мисля че са предимство, както и "карана от жена".
    Нови зимни гуми на още един чифт джанти, това е дава повече надежда че човека си гледа колата или поне иска да пътува спокойно.
    '03 156 JTD 115 Sportwagon facelift
    EGR off, cat off, remap, BMC inbox

  13. #4393

    Default

    Quote Originally Posted by che_ View Post
    От къща можеш само да я чуеш как работи на място, евентуално и да направиш един кръг в двора, което е нищо. Напудрени са и по-трудно се виждат проблемите.
    Искаш проверка в твой сервиз. Ако ти откажат - теглиш една и продължаваш нататък.



  14. #4394

    Default

    И какво ще видят в сервиза?
    Стилото му направих облсужване след като го купих + прверка....ходова част, диагностика и т.н. и като го качих на магистралата почна да се тресе кат опералня от вътрешните карета.
    '03 156 JTD 115 Sportwagon facelift
    EGR off, cat off, remap, BMC inbox

  15. #4395
    Alfa Romeo 156 vesk0's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Yambol
    Age
    41
    Posts
    115

    Default

    Quote Originally Posted by eproHD View Post
    Това,че на теб не ти хареса следва ли от това ,че и на другите не трябва да им харесва?
    Изглеждаше доста захабена отвън и отвътре. Воланът беше претапициран, но както казваш някой може да я хареса.
    Alfa Romeo 155 1.6TS 16V, 1997 | LPG - ex
    Alfa Romeo 155 1.8TS 8V, 1995 MY95 Sport - ex
    Alfa Romeo 156 1.9JTD 8V, 2005 Sport - ex

Page 293 of 328 FirstFirst ... 193243283291292293294295303 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •