Page 207 of 328 FirstFirst ... 107157197205206207208209217257307 ... LastLast
Results 3,091 to 3,105 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #3091
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Гледайте са , кои каквито ще жени и коли да си намачква мен не ме инт Колата се усеща че върви , но да ми правят некви непознати стартове на колата .. просто няма как да стане не ме разбирайте погрешно нямам проблем някой да и направи дълга втора или трета и после да набие спирачките но не и да ми издевателства върху колата не и докато все още е моя

    Лека вечер
    Last edited by alfa_romeo_forever; 20-01-2016 at 17:45.
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  2. #3092
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    73

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Нямаш доверие, че ще я боядисат качестевено, а имаш доверие че някой може да ти инсталира централи,бегове и т.н и те ще се отворят в животозастрашаваща ситуация?
    Напълно си прав, колега! Просто пусти мерак понякога ме кара да мисля какви ли не тъпи схеми...
    Днес помислих малко повече на "трезва" глава и си викам - то ако ще тази за 2500 нерегистрирана, най вероятно без никаква история(т.е. Пълно обслужване, чип, евентуално окачване, съединител и маховик, може би дори турбо...) то по-добре да си взема бившата на релефния(съфорумнец)http://www.cars.bg/c1431621, за 3800лв. , но на която поне знам какво и е правено и е 200коня с данък за 136..ама и тя е само с един еърбег!
    За сега ще поизчакам още, както казах аз не бързам, целта ми е общо взето да си начеша крастата, че от 7-8 години имам мерак за такава алфа и ще кофти от много мерак да взема първата бракма.
    Месец, два, пет...все ще изпадне от някъде моята кола
    Карам Пижо 406 HDi, но само през деня! Нощем в сънищата си карам Alfa

  3. #3093
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Слагаш 3200лв в джоба и я отнасяй на релефа.

    Не си купуваш 18г. кола, защото искаш да я избереш да има о десен 18 годишен еирбег!!!.. Ако е 5г. кола, ДА! Ама 18г. на която срока на годност на тия беци е изтекъл преди 8г. е безмислено. Крастата е божа работа. Един познат, бог да го прости, само с 140км в чисто нова ЕС класа с 30 възглавници и системи, би потвърдил думите ми...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  4. #3094
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Да бе. Вярвай, че няма шанс да купя регистрирана кола, без да ѝ раздам цялата газ и след това спирачки колкото може.
    Ако някой ми каже да не давам газ на колата му, прав му път. Няма да е мой този автомобил.
    Все едно да се ожениш за някоя жена, без да си я пробвал в леглото. Ентусиасти колкото искаш, признавам.
    )))))...ти ако немой осетиш колата, без да и раздаваш пълната газ...си е твой проблем.....и лафа с жената не е баш така....защо трябва да я изнасилваш, за да се ожениш......ако си ме разбрал, какво искам да ти кажа.....иначе тва дет го казваш е пълна глупост....

    ---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

    ..а с нерегистрираните кво прайш....обикаляш около тях и точиш лиги....)
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #3095
    Запален алфист r.punto's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Силистра
    Age
    45
    Posts
    274

    Default Алфа

    http://m.cars.bg/carview.php?id=1378486

    Колеги някой случайно да е разглеждал тази алфа
    Амбицията е последното убежище на неудачника

  6. #3096
    Болен алфист BO's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Posts
    2,506

    Default

    Quote Originally Posted by mirchozo View Post
    Раздаването на всичката газ ще го преглътна при условие че колата е в температурен режим, но спирачки от 200+ до 0 няма как да стане освен ако не е крайно належащо. То е равносилно да си опечеш спирачките и дисковете. Докато се качиш и се усеща дали е читава или не, няма нужда чак от зверски издевателства.
    Естествено, че си подготвяш колата, преди да я видиш колко върви. Нали все пак имам интерес да стане моя. Няма да си чупя "моята" кола.
    За спирачките си в грешка. Ако разбереш теорията на спирането, то ще видиш, че е много по-полезно за дисковете и накладките от време на време да ги загряваш. Ще им удължиш много повече живота, а и ще спират по-добре ако пренасяш малко материал върху диска. Ама първо попрочети, пък тогава се притеснявай.

    Quote Originally Posted by acho_ View Post
    Че да не би да те кара на сила да я купуваш? Или пък си единствения купувач?
    А ти пък да не си последния продавач?

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    )))))...ти ако немой осетиш колата, без да и раздаваш пълната газ...си е твой проблем.....и лафа с жената не е баш така....защо трябва да я изнасилваш, за да се ожениш......ако си ме разбрал, какво искам да ти кажа.....иначе тва дет го казваш е пълна глупост....

    ---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:30 ----------

    ..а с нерегистрираните кво прайш....обикаляш около тях и точиш лиги....)
    За такива хора като теб, бих станал джамбазин веднага. С кеф ще им продавам такива хубави коли, лъскави, които да ги усещат с поглед.
    Най-добрия купувач-мечта.
    OM642
    1NZ−FXE ; 1CD-FTV
    Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

  7. #3097
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Темата вече е пусната .
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  8. #3098
    Старши алфист кученцетоОгиитаткоДоги's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    с. Златица/иначе съм кореняк софиянец
    Posts
    771

    Default

    Винаги при покупка се раздава пълната газ...............че както холандеца има една поговорка ,,Гаранция до вратата,, Ако автомобила е изправен няма какво да му стане,вече ако има какво да се крие,това вече е друга бира............Попадал съм на автомобили които си вървят как трябва до 180км/ч и след това забива и до там......а по каталог трябва да си вдигне 210км/ч.Човек когато продава колата си трябва остави купувача да се убеди че всичко е наред.....................иначе коли колкото искаш,ама купувачи.....................
    Last edited by кученцетоОгиитаткоДоги; 21-01-2016 at 16:39.
    SAAB 9-5 2.0T Powered by Vialle

  9. #3099
    Запален алфист ivo_63's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ruse
    Posts
    487

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_romeo_forever View Post
    http://m.cars.bg/c1496950


    Описъл съм всичко подробно тук във форума , жалко че мпдераторите които са отговорни за раздела смятат че нямат работа и не влизат тук и съответно темата ми не може да бъде проверена и одобрена !
    Колега , колата ти навярно е много хубава , но снимките с нокия 1010 ли са правени - много размазани, приятелски съвет , качи по-хубави, че така се разваля цялостно впечатлението от колата.
    В раздел продава са хубави , а от линка размазани ? Що така ?
    Last edited by ivo_63; 21-01-2016 at 19:17.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105+++ EX
    Peugeout 2.2 HDI 133+++
    Alfa 159 +++ next

  10. #3100

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    Колега , колата ти навярно е много хубава , но снимките с нокия 1010 ли са правени - много размазани, приятелски съвет , качи по-хубави, че така се разваля цялостно впечатлението от колата.
    В раздел продава са хубави , а от линка размазани ? Що така ?
    http://www.cars.bg/?go=cars&p=view&carofferId=1496950

    Mобилната версия е пуснал келеша ето ти за PC.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  11. #3101
    Запален алфист alfa_romeo_forever's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Перник и околността
    Posts
    1,397

    Default

    Quote Originally Posted by ivo_63 View Post
    Колега , колата ти навярно е много хубава , но снимките с нокия 1010 ли са правени - много размазани, приятелски съвет , качи по-хубави, че така се разваля цялостно впечатлението от колата.
    В раздел продава са хубави , а от линка размазани ? Що така ?


    http://www.cars.bg/c1496950 сега не вярвам да има проблем
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp - Ex..
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed - Ex ..
    Alfa Romeo 156 2.4 20v "TI" - Ex ..

  12. #3102
    ***DNB-PSY-GOA*** DMS's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Sofia
    Age
    35
    Posts
    426

    Default

    Тъйкато чета разни спекулации, каня всеки който желае да набие цялата газ на колата която продавам... ама само да не си играем на "качи, слезни безплатни кръгчета"

    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...51832548647404

    Офертата се отнася само за сериозни купувачи и истински Алфисти.

  13. #3103
    Дърт гъзар от БКАР dimitar_vd62's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Варна
    Age
    61
    Posts
    4,760

    Default

    Тва вашто ми мязя ня секс по северезапада - мъжът към жената - и глей да ти ареса няма а повтарям.
    Начи много претенции с плитки джобове, ма да върви като нова, ма да гори като нова, ма да няма обелено, одраскано ма да не е пушил, да не ебал, говорителите да са девствени ми идете си купете нова бе.Затуй не са занимавам директно за скраб с нарязани гуми,набита арматура в акумолатора, надраскани стъкла и по един чук на ламарините.
    По некой път седа и си мисла, а по некой път само си седа...
    Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
    Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

  14. #3104
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by dimitar_vd62 View Post
    Тва вашто ми мязя ня секс по северезапада - мъжът към жената - и глей да ти ареса няма а повтарям.
    Начи много претенции с плитки джобове, ма да върви като нова, ма да гори като нова, ма да няма обелено, одраскано ма да не е пушил, да не ебал, говорителите да са девствени ми идете си купете нова бе.Затуй не са занимавам директно за скраб с нарязани гуми,набита арматура в акумолатора, надраскани стъкла и по един чук на ламарините.
    А... много си прав.....тия дет много пробират, от торбата с путки хващат хуя, а тия дет раздават пълната газ...след като я купят....не мой я закарат до тях....за годините съм се нагледал....

    ---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

    Quote Originally Posted by BO View Post
    Естествено, че си подготвяш колата, преди да я видиш колко върви. Нали все пак имам интерес да стане моя. Няма да си чупя "моята" кола.
    За спирачките си в грешка. Ако разбереш теорията на спирането, то ще видиш, че е много по-полезно за дисковете и накладките от време на време да ги загряваш. Ще им удължиш много повече живота, а и ще спират по-добре ако пренасяш малко материал върху диска. Ама първо попрочети, пък тогава се притеснявай.


    А ти пък да не си последния продавач?


    За такива хора като теб, бих станал джамбазин веднага. С кеф ще им продавам такива хубави коли, лъскави, които да ги усещат с поглед.
    Най-добрия купувач-мечта.
    Виж сега....аз до сега кола от джамбазин не съм купувал....пак разсъждаваш грешно спрямо мен, защото не ме познаваш..............
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #3105
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    София
    Posts
    5

    Default

    Някой тази гледал ли я е, цената заради годината ли е по-ниска ?
    http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...1&slink=ccj7pi

Page 207 of 328 FirstFirst ... 107157197205206207208209217257307 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •