Page 110 of 328 FirstFirst ... 1060100108109110111112120160210 ... LastLast
Results 1,636 to 1,650 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #1636

    Default

    От снимките,на първо четене,добре запазен автомобил-интериор/екстериор.Но ,мисля че цената е твърде висока при положение с какъв мотор е.Е сега някой ще каже"но има газова".....е аз не съм фен на газовите и въобще не ги отразявам при оценката.По добре 2-ка без газова ,на тая цена и това състояние......и пак са много.Но пък може и да е читава и поддържана мераклийската.Така че трябва да се преслуша и тогава да се говори.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #1637
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by marr View Post
    Здравейте, искам да ви попитам какво мислите за тази обява http://www.cars.bg/c607795
    За тези пари трябва да е без минимална забележка и с доказана сервизна история. И пак може да се смъкне.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  3. #1638
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Само не мога да асимилирам как 12 годишна кола може да е на 50 000 кв - 4500 км на година ????
    Или човека е живял в село 1 на 1 км , само дето хората в такива села не си купуват Алфа.
    Мойта 147 за три години без много юркане 96 000 км и врътнах.
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  4. #1639
    започва да се пристрастява mishaka___'s Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    54

    Default

    Колега ще ти дам два примера за малко километри в дългосрочен план, не го възприемай като заяждане. Алфата която имам сега ми е 5-та кола за 5 годишен стаж като шоф.иор, не знам къде е буквата "йо". От как съм взел книжката, сега съм на 23 години имам върху 5-те си лични коли не повече от 30 хиляди километра може би 25, като за поддръжка към тях съм налял може би половината от общата им стойност. Което на заплата 600 лева в провинцията сам се сещай как става хем читава кола хем много километри, ще ти кажа. Гаджето казва искам на кафе и ходим с пешато, за да съберем пари да от ремонтираме колата щото лятото като тръгнем с колата за плаж да и даваме газ и да ни е сигурно че всичко ни е както трябва. От това пестене което правим и километри не се трупат и ето как след десет години колата няма да има километри.
    Втория пример е с колега от фирмата който е на 59 години и има Дачия от 2007 година ДЦИ закупена чисто нова лично от него. На въпросната Дачия в Неделя заедно на връщане от почивка и направихме 41000 км, вече е 7-8 годишна кола и ще е моя след седмица две, само да му пристигне дъстера с екстрите които е поръчал.
    Логиката на колегата е , че е твърде стар за да кара стари коли и да лежи под тях и предпочита да кара кола до 5-7 години и после нова и така докато може да си позволи. Щото ако оставим километрите, били те и реални, да не забравяме, че материала също има стареене и след години и да няма километри елементите също изискват своята смяна, макар и не експлоатирани на предела си.

    Да не съм пълен офф тая Алфа на 51 хиляди километра за мен е лъщарка и заслужава поглед от някой разбиращ за да я оцени струва ли си в действителност.

  5. #1640

    Default

    Аз с по-малка заплата поддържам 166 и мотор, та не се оплаквай колега. Ако от нещо трябва да пестиш, то разкарай приятелката .

  6. #1641
    Т.С. НАЗОБЕНЯК _power_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Горно Чапръчане
    Age
    40
    Posts
    1,926

    Default

    Видимо двете ''пасажерски'' врати не са в цвета на колата за другото ... сервиз

  7. #1642
    кукундрелник vovata's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Plovdiv
    Age
    48
    Posts
    1,764

    Default

    Quote Originally Posted by mishaka___ View Post
    Колега ще ти дам два примера за малко километри в дългосрочен план, не го възприемай като заяждане. Алфата която имам сега ми е 5-та кола за 5 годишен стаж като шоф.иор, не знам къде е буквата "йо". От как съм взел книжката, сега съм на 23 години имам върху 5-те си лични коли не повече от 30 хиляди километра може би 25, като за поддръжка към тях съм налял може би половината от общата им стойност. Което на заплата 600 лева в провинцията сам се сещай как става хем читава кола хем много километри, ще ти кажа. Гаджето казва искам на кафе и ходим с пешато, за да съберем пари да от ремонтираме колата щото лятото като тръгнем с колата за плаж да и даваме газ и да ни е сигурно че всичко ни е както трябва. От това пестене което правим и километри не се трупат и ето как след десет години колата няма да има километри.
    Втория пример е с колега от фирмата който е на 59 години и има Дачия от 2007 година ДЦИ закупена чисто нова лично от него. На въпросната Дачия в Неделя заедно на връщане от почивка и направихме 41000 км, вече е 7-8 годишна кола и ще е моя след седмица две, само да му пристигне дъстера с екстрите които е поръчал.
    Логиката на колегата е , че е твърде стар за да кара стари коли и да лежи под тях и предпочита да кара кола до 5-7 години и после нова и така докато може да си позволи. Щото ако оставим километрите, били те и реални, да не забравяме, че материала също има стареене и след години и да няма километри елементите също изискват своята смяна, макар и не експлоатирани на предела си.

    Да не съм пълен офф тая Алфа на 51 хиляди километра за мен е лъщарка и заслужава поглед от някой разбиращ за да я оцени струва ли си в действителност.
    Моята гледна точка : предпочитам Алфа на 200 000 км пред Дачия ако ще от шоу рума да е на 0 км.
    Карал съм служебен Логан на 60 000 км имам представа за автомобила Дачия.
    Чичето дето си ги взима тез Дачии, явно удоволствията на живот са му в друга сфера, затова и навърта 40 000 за 7 - 8 г.
    Който си купуваше Алфа я взимаше със сърцебиене и тръпка, всяко качване има усмивка до ушите.
    Вече не е така - остаряха, поевтиняха, навъртяха си км. и собствениците вече я купуват заради цената.
    И въпреки всичко е по-добре (добра) от Дачия.
    Ако ще се придвижваш само от А-Б може Дачия може и автобус ! За последното никога няма да даваш пари за ремонт !
    Всеки си им приоритет,финанси,проблеми и тн.
    Успех в живота
    Alfa Romeo EX 155 1.8SS,147jtd,156TS,156jtd,
    159 1.9 няколко. 2.4 няколко, Auto, ръчка - всичко
    NEW 159 2.0 JTDm Black TI

  8. #1643
    Diesel addicted emzo's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    41
    Posts
    1,350

    Default

    Quote Originally Posted by vovata View Post
    Който си купуваше Алфа я взимаше със сърцебиене и тръпка, всяко качване има усмивка до ушите.
    Все едно, че рекламираш марката -

  9. #1644
    Запален алфист gboiaj's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    149

    Default

    Я вижте какво има в раздел продава
    Alfa Romeo 155 1.7 TS-ex
    Alfa Romeo 155 1.9 TD-ex
    Alfa Romeo 155 1.8 MY 95 Sport-ex
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS Ti

  10. #1645

    Default

    Здравейте нов съм тук , насочил съм се към 147ца бензин и искам да ви попитам дали някой е запознат със следната кола http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=69hcnu , струва ми се доста ниска цената , пък и километрите ... благодаря предварително!

  11. #1646

    Default

    Е.и му майката пичове.Като чуя мисли от сорта не може да е на 50к след като е на 10г. или пък не може да е читава 147-ца за по малко от 4,5. 5 бона направо резко ми се прсира.И тук ми идва мисълта ВИЕ КОЛКО КОЛИ НОВ ВНОС ВИЖДАТЕ НА СЕДМИЦА(да не питам на ден)?Всичко може да видите ако сте на подходящо място.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  12. #1647
    Запален алфист
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    373

    Default

    Бая съм видял на най-различни места...ииии 99.9% са ебати моргите...и тук ги привеждат в търговски вид..за около 300 лева..МАКСИМУМ....и като вземат 10тина коли и им подаряват разни голфове 3-ки 2-2ки дето тук ги продават за някакви хиляди.....а жалката истина е, че най-продавани са колите в диапазона 2-5 хил. лева....демек...само дараци...
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v

  13. #1648

    Default

    Quote Originally Posted by tribaleo View Post
    Бая съм видял на най-различни места...ииии 99.9% са ебати моргите...и тук ги привеждат в търговски вид..за около 300 лева..МАКСИМУМ....и като вземат 10тина коли и им подаряват разни голфове 3-ки 2-2ки дето тук ги продават за някакви хиляди.....а жалката истина е, че най-продавани са колите в диапазона 2-5 хил. лева....демек...само дараци...
    И това е истина колега,само дето аз имам няколко познати в чужбина които намират колите там и ги продават на джамбазите в бг.И от тук си правя извода ,че не сте прави.Жив пример са две коли които попадаха в семейството ми фият брава на 6. и 49к на 100%реални която купихме от първия собственик (италянец).А преди нея фият темпра на 7 г. и 57к пак 100% реални.147-та я взех на 7г. и 110 к. за нея не твърдя че са на 100% реални. Но като цяло е мн. запазена само дето след 8 к в бг. вариятора умря.Та за мен е възможно кола да бъде на 7,8г. и под 100к.
    Last edited by juliano155; 19-04-2014 at 11:21.
    Alfa's do't drop oil...they mark their territory

  14. #1649
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by gboiaj View Post
    Я вижте какво има в раздел продава
    Още едно ГТА......те са само три в София......но едно от тях не се продава....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  15. #1650
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Още едно ГТА......те са само три в София......но едно от тях не се продава....
    Дамммм,едното моето не се продава,суходолското е скръб....вижте това ако има навитаци.
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=84667
    Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
    Citroen C2 1,6 Sensodrive

    Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
    Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
    Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

    ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

Page 110 of 328 FirstFirst ... 1060100108109110111112120160210 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •