Page 66 of 328 FirstFirst ... 1656646566676876116166 ... LastLast
Results 976 to 990 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #976
    Младши алфист
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Sofia/Shumen
    Posts
    1

    Default

    Привет алфисти
    Може би по-раничко трябваше да я свърша тая работа, но все пак... на финала съм в купуването на ето това - http://www.mobile.bg/11373281783491898
    Добре изглежда на живо. И моя майстор (който не е фен на Алфа :P ) каза, че е добре... но все пак. Ако някой я е гледал или просто знае нещо нека сподели
    Благодаря предварително.

  2. #977

    Default Какво мислите за тази обява?

    Здравейте,
    Имам едно питане, много се чудя каква кола да си взема, и искам да ви попитам относно следната обява, какво мислите? - http://www.mobile.bg/11374258065726214. Също искам да ви попитам - Какъв е разхода за такава кола (консумативи, части които по-лесно се износват)? Какво трябва да се гледа при такъв мотор? Какъв проблем може да създаде? Колко харчи?
    Надявам се да не ви затруднявам. Благодаря ви предварително!

  3. #978

    Default

    Quote Originally Posted by richie View Post
    Говорих със собственика на червената алфа, намира се в Нова Загора и има забележки по боята и предната седалка се е разшила...Все още се колебая дали си заслужава да бия толкова път, но пък цената е доста примамлива.
    Софийското ГТ ще бъде огледано утре, като се надявам да няма забележки, защото при тази цена ако има и очевадни забележки си е оливане (поне според мен).
    Така че, с две думи нищо и половина поне засега
    Аз съм я виждал на живо, колата ако не се бъркам си беше с Испански ноемра човека там работеше и си я купи от там и се прибра от там с нея, кара я доста време тук, май повече жена му, като цяло е добре колата
    156 2.4JTD 136+ PS

  4. #979

    Default

    Говорих с човека от Нова Загора, уж трябваше да ми прати снимки на скъсаната седалка и драскотините и съответно на документите за смяна на съединител, но... вече 3-ти ден ни вест-ни кост!!!За което аз съдя, че колата не е ок, защото бях говорил и със сервиз, "парата" в джоба, ама.... Нагледах се на кошери за 8-9 К, нуждаещи се поне от още 2-3 К , за да заприличат на нещо, ама поне са в София таа не се разкарвам

  5. #980
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    60

    Default Съвет

    Здравейте колеги,
    след като днес ме остави колата реших да си закупя друга, а не да оправям за пореден път старата.
    Затова искам мнение за тази обява http://www.cars.bg/c382252
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm;Alfa Romeo 156 1.8 T.S.ex, Alfa Romeo 146 1.4 T.S.ex

  6. #981
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by gedive View Post
    Здравейте колеги,
    след като днес ме остави колата реших да си закупя друга, а не да оправям за пореден път старата.
    Затова искам мнение за тази обява http://www.cars.bg/c382252
    По принцип изглежда добре!
    Но въобще не вярвай на всичките тия глупости дет ги е изписал джамбаз!!!
    Въобще не е най-високо ниво на оборудване, а това, че била обслужена дълбоко ме съмнява......
    Последната дет купихме наскоро и джамбаза ни обясняваше как всичко било обслужено и ОК, не искам да си спомням в кво състояние и бяха филтрите и всичко останало......
    Не, че тва което съм написал е кой знае какъв проблем, но ти си имай едно на ум като е оглеждаш....

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  7. #982

    Default

    Quote Originally Posted by richie View Post
    Говорих с човека от Нова Загора, уж трябваше да ми прати снимки на скъсаната седалка и драскотините и съответно на документите за смяна на съединител, но... вече 3-ти ден ни вест-ни кост!!!За което аз съдя, че колата не е ок, защото бях говорил и със сервиз, "парата" в джоба, ама.... Нагледах се на кошери за 8-9 К, нуждаещи се поне от още 2-3 К , за да заприличат на нещо, ама поне са в София таа не се разкарвам
    има ожулено от дясната страна поне това което съм видял аз на живо, човека не е младок и работи може би затова не е имал време напомни просто, мотора работи тихо и меко
    156 2.4JTD 136+ PS

  8. #983

    Default

    Такаа...говорих пак със собственика на червената Алфа, той грам не помнеше за какво му говоря, каза ми цитирам" ами то там съм качил клип-вижте я"?!?! Документи или поне името на майстора, който е сменил съединителя на "150 000 км" няма...понеже бил сменен в Испания?!? Пълни глупости и мързел да ми прати 2-3 снимки, така пари не се изкарват, щом тия 7К не са му спешни да я продава до пенсия...

    Относно:
    http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=47y21c
    Колата е пребоядисвана,но в момента броните са за боя, отвътре е доста изтормозена (топката едвам се държи,волана доста обелен в лявата страна), общо взето снимките нямат нищо общо с истината, цената е мега завишена за мен!!!
    Гледа се сериозно към mobile.de ...

  9. #984
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Гледай направо там, не допускай моята грешка да губиш една година в обикаляне на нашите морги пардон автокъщи.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  10. #985

    Default

    Здравейте колеги (дано не е малко нахално от моя страна, че ей ме на... пръкнал се нов Алфист.. )

    Днес капарирах тази Алфа:

    http://casaauto.cars.bg/c413632

    Гледахме я с един приятел и мога да кажа, че и на двамата ни хареса. Много запазена. Просто нямаше къде да се хвана за някакъв недостатък. Единственият й по-сериозен кусур беше долната панта на шофьорската врата, но колата беше в сервиз и отстраняваха проблема. Утре отивам да си я взимам и... пожелайте ми късмет и дано ми се налага колкото се може по-малко да пиша във форума.

  11. #986
    Къръджия Liminat's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Варна
    Posts
    638

    Default

    Quote Originally Posted by Reason View Post
    ... пожелайте ми късмет и дано ми се налага колкото се може по-малко да пиша във форума.
    Честито и... Тук не се пише само от мъка
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD

  12. #987

    Default

    Добре тогава, обещавам да се фукам повече! :P

  13. #988
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Да пусна и аз едно въпросче, някой знае ли нещо повече за този автомобил: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=4certm
    Снимките са поразмазани, но салона е от тези, които предпочитам дори пред кожен, пък и цената е съвсем приемлива.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  14. #989

    Default

    Нищо не знам за колата, но съдейки по обявата и снимките... за мен тоя е голям мърляч. Честно! Тръгва да продава кола хубаво, ама поне да я беше вкарал в някоя автомивка да я измият и външно и вътрешно (не говоря за двигателя). Малко от малко търговски вид да придобие, поне за пред снимката.

  15. #990
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Аз пък предпочитам да не е измита, особено пък двигателя. Да може да се види, дали има някакви течове, примерно.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

Page 66 of 328 FirstFirst ... 1656646566676876116166 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •