Page 229 of 328 FirstFirst ... 129179219227228229230231239279 ... LastLast
Results 3,421 to 3,435 of 4911

Thread: Мнения, впечатления, наблюдения за 147/156/GT относно обяви в сайтове.

  1. #3421

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    Я се премести в раздел продава.....
    Няма ли колеги от Враца де?

  2. #3422
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Няма ли колеги от Враца де?
    Модератора на раздела и други дет незнам.....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  3. #3423

    Default

    Тонов е от Мездра

  4. #3424
    БКАР Бобби's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Age
    56
    Posts
    4,091

    Default

    Quote Originally Posted by Alex_26 View Post
    Тонов е от Мездра
    То Враца, Мездра е разстоянието от Люлин до Младост....аз мислех, че е от Враца....
    По добре палава италианка, отколкото скучен германец....
    https://www.youtube.com/watch?v=oE29b_nLoFE

  5. #3425
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by zlia View Post
    Просто така се случва,но иначе е забавно в някои ситуации.
    Тая кучка продължава да ми е профилна снимка тук във форума.
    Като видях обявата се замислих за това ГТ 3.2, ама като разбрах че е и твое иииии се радвам, че не съм в Бг за да не да направя някоя глупост и да го купя! Евала че Кончето вкарва кончета

    П.П Ауу че и някакъв надпис Скуадра тунинг има. Това дали не беше някаква фирма за производство на зеленчуци?
    Last edited by VFTI; 06-07-2016 at 03:15.
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  6. #3426

    Default

    Quote Originally Posted by Бобби View Post
    То Враца, Мездра е разстоянието от Люлин до Младост....аз мислех, че е от Враца....
    Така е, ма не мога да карам някой да харчи пари заради мен

  7. #3427

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Тая кучка продължава да ми е профилна снимка тук във форума.
    Като видях обявата се замислих за това ГТ 3.2, ама като разбрах че е и твое иииии се радвам, че не съм в Бг за да не да направя някоя глупост и да го купя! Евала че Кончето вкарва кончета

    П.П Ауу че и някакъв надпис Скуадра тунинг има. Това дали не беше някаква фирма за производство на зеленчуци?
    Венци,благодаря за хубавите думи.За по-специалните модели винаги като ги продам,после дълго време ме е яд,защото добре знам че трудно изпадат читави такива.И за 155Q4 и за 164Q4 и за Фиата 20V турбо,все още ме гложди отвътре защо ги продадох.Да имах поне печалба в пари,а то само една моментна утеха,че несъм загубил още.Сега се оказва че греша,защото в Европа тези модели поскъпнаха.Преди повече от 15 години карах и продавах Делта Инегралета,дори EVO за 10-14 хил.лева,а сега немога да пипна такива под 15-20 хил. ЕВРО.Та и с това ГТоборудвано с последния истински мотор на Бусо,сигурно ще се получи същото.След Фиата,синът ми реши да покара БМВ Е92 бензин и сега с тази Алфа бе момента да го върна в правилната линия.За сравнения от към вървеж,сам се убеди за какво иде реч.Да не говоря за застраховки,паркинги и тем подобни разлики.Пуснали смеи БМВ и Алфата за продажба,като аз лично много се надявах немеца да замине,ама Алфата е по-интересна за сега и нищо чудно да я купят.Пък и няма друга такава обявена нов внос за продан.Ако не се движех със служебна кола и то чисто нова,със сигурност нямаше да я има в обявите.Да събира прах и слънце е грехота.Алфа 3.2от Бусо иска път и предизвикателства.Тромпетите,както аз ги наричам на Горан Брегович трябва яко да звучат сред мяукащите корейци,япончета и пр. любими марки на българина.

  8. #3428
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Мисля да се връщам в клуба и аз,
    някой да има впечатление от тези двете?

    http://www.mobile.bg/11459672493033180
    http://www.mobile.bg/11468084617991490

    п.с. имах мерак за 3.2 гт-то но явно в обявата са забравили да напишат, че колата не може да се кара преди да я купиш...
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  9. #3429
    започва да се пристрастява NPP's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Козлодуй
    Posts
    92

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    п.с. имах мерак за 3.2 гт-то но явно в обявата са забравили да напишат, че колата не може да се кара преди да я купиш...
    И аз от два дена го мисля това ГТ за другарче на ГТВ-то, но няма как да стане без да го пробвам. Донякъде го разбирам колегата, но все пак...
    Alfa Romeo GTV 1.8TS eX
    Alfa Romeo 146 1.6 boxer eX
    Lancia Kappa 2.0 eX

  10. #3430
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    Quote Originally Posted by NPP View Post
    И аз от два дена го мисля това ГТ за другарче на ГТВ-то, но няма как да стане без да го пробвам. Донякъде го разбирам колегата, но все пак...
    Супер не сериозно е да ми обеснява в Италия как искали Ламбо, ама никой не давал тест драйв преди да се плати... само се возили...
    Ясно е, че има "купувачи" които отиват на оглед с идеята само да покарат арезето, но тези неща се коментират на място, а не по телефона.
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  11. #3431

    Default

    За да бъдем коректни,ще кажа че споменаваното ГТ може да бъде пробвано както купувача желае,но водачът ще съм само аз,до момента до който някой не ми остави желаната сума на бюрото,пък после да кара колкото си иска.И на мен много пъти ми се е искало да пробвам някое Ламборгини или Ферари,но разума ми казваше,че няма как да стане.През годините ако давах на всеки да си прави кръгчета,то по-добре рента-кар да си отворя.Плюс всичко има и една поговорка:"Парен каша духа",та имам опит с "безобидни" проби на коли.Всички тук се правят на голямата работа и как трябва да и се кланяш до земята,за да си продадеш стоката.Добре,ама защо в Италия,Германия или Швейцария не са такива,ами са свити мишоци бързащи да спазарят малко по-евтина цена и беж да ги няма.Колко пъти са дали на някой да пробва кола по градове и магистрали в Западна Европа?Дори и на познати трудно става,а пък на непознати,както е в моя случай тук с ГТ-то е абсурд.В крайна сметка сме пазарна икономика и всеки има право на избор и начин как да процедира в дадена ситуация. Успех!

  12. #3432
    no petrol, no fun italfen's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Варна/София
    Posts
    1,236

    Default

    От моя опит в Англия, Германия и Италия когато ходя на оглед за автомобил са ми давали ключовете да я тествам САМ без дори собственика да се вози, защото там има изградено ДОВЕРИЕ, а и хората обикновенно нямат ВРЕМЕ да звънят по обяви и да ходят да си правят "кръгчета" с автомобилите. Начинът Ви на продажба е крайно предразсъдъчен и аз лично не бих купил автомобил от такъв продавач. Успех с продажбата и дано се намери някой стрелящ на сляпо алфист за да се гриже добре за тази красавица!
    Now: 145QV, Gtv 1.8, 147 Q2, Doblo Cargo 1.9 multijet

  13. #3433
    започва да се пристрастява NPP's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Козлодуй
    Posts
    92

    Default

    Интересно колко ли са балъците дето си купуват Ламбота и Ферарита на сляпо Пък и поговорката "парен каша духа" по-скоро важи за купувача, но както вече казах донякъде разбирам колегата , а и всеки сам си решава.

    И за да не сме съвсем офтопик, фейслифтовата 156 ti която колегата е постнал изглежда много добре на снимките и ме кара да се замисля дали да не пробвам нещо дизелово.
    Alfa Romeo GTV 1.8TS eX
    Alfa Romeo 146 1.6 boxer eX
    Lancia Kappa 2.0 eX

  14. #3434

    Default

    Quote Originally Posted by italfen View Post
    От моя опит в Англия, Германия и Италия когато ходя на оглед за автомобил са ми давали ключовете да я тествам САМ без дори собственика да се вози, защото там има изградено ДОВЕРИЕ, а и хората обикновенно нямат ВРЕМЕ да звънят по обяви и да ходят да си правят "кръгчета" с автомобилите. Начинът Ви на продажба е крайно предразсъдъчен и аз лично не бих купил автомобил от такъв продавач. Успех с продажбата и дано се намери някой стрелящ на сляпо алфист за да се гриже добре за тази красавица!
    Браво,колега!Явно сте обаятелен като Джейсън Стейтън щом навсякъде Ви дават да управлявате автомобили,за които сте непознат клиент.Е,аз с моя 26 годишен опит в закупуването на автомобили от Европа и то 90% италиански марки, за жалост не съм имал щастието без да познавам продавача да ми се дава за управление автомобил с който да пробвам максимални скорости и пр. възможности на същия.Казвам това,защото имам случаи в житието си,когато идват клиенти които иска да изпробват максималната скорост,прекъсвача на мотора и подобни дивотии.Колкото до това дали ще се намери някой купувач за ГТ-то,то принципно всичко е Божа работа.За мое щастие може да продам едно БМВ и тогава няма и да коментираме Алфата,защото няма да се продава.И най-важното,отдавна съм доказал моята любов към марката,а и доста колеги ме познават и знаят ,че при мен автомобила винаги става по-добър от това,което е бил преди неговия внос в БГ.В годините много загубих като финанси от това мое отношение към италианските марки,но кеф на душата,цена няма.Ето в семейството ми има БМВ и то доста добро,но нямам тръпка и пак драпам да върна моето момче в правилното русло.Още повече,когато става дума за истински расов Бусо мотор и то на 124 хил. км.След време ще ги търся с фенерче,както стана с Ланча Делта Интеграле,но цените ще са много тежки.Последно:Знаеш ли колега, колко стрелящи на сляпо алфисти са купили от мен Алфа или друга италианска марка кола? Ами доста са,така че спокойно ще се справя!!! Искрено се моля за другия вариант с БМВ-то,защото Алфата е чук и е мехлем за душата.Пък гледам и у нас се предлагат много италианки с 3.2 Бусо мотор от Арезе,та избор бол.Е. в Европа се намират с нисък пробег и дават лично да се пробват,но на каква цена?????? Успех!

    ---------- Post added at 14:34 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

    Quote Originally Posted by NPP View Post
    Интересно колко ли са балъците дето си купуват Ламбота и Ферарита на сляпо Пък и поговорката "парен каша духа" по-скоро важи за купувача, но както вече казах донякъде разбирам колегата , а и всеки сам си решава.

    И за да не сме съвсем офтопик, фейслифтовата 156 ti която колегата е постнал изглежда много добре на снимките и ме кара да се замисля дали да не пробвам нещо дизелово.
    Ами те Ви дават тези Ферарита и Ламбота да ги изпробвате лично,за да не сте на сляпо!!!!Пази Боже,сляпо да прогледне!

  15. #3435

    Default

    Естествено, че никой не би позволил да му се гаврят с колата, без значение каква е.
    Аз сигурно съм идеалния купувач защото пробвам колата само, ако съм решил да я купя и съм спазарил цената. Иначе само ги гледам и паля двигателя, това ми е достатъчно да видя става ли
    Не всички, които се скитат, са изгубени.

Page 229 of 328 FirstFirst ... 129179219227228229230231239279 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •